Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce tetik aparatı siparişi verdiğimi yazmıştım. Hem aliexpresssden ucuz hem amazon abdden daha pahalı daha kaliteli olanı sipariş etmiştim. 23 marttaki siparişimden aliexpresss ürünü bugün geldi. 3 adet sipariş vermiştim. 99 tl fatura tutarıydı. Satıcıya düşük göstermesi için falan mail atmadım. Ptt görevlisi ise vergi olarak 17 tl istedi. 100 liraya 17 lira çıktı yani.

Ürün linki
    https://tr.aliexpress.com/item/1005002146984836.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.afa74c4dw1n6rP

Amazondaki daha kaliteli ürünün linki.
    https://www.amazon.com/gp/product/B081QBZ1VN?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image&tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

DEĞERLENDİRME
    Öncelikle amazon siparişim iyiki daha yola çıkmamıştı direk iptal ettim. Aliexpresss ürünüyle aynıydı zaten fotolarda fakat ben çin malıdır plastiğinde çapaklar vardır kötü plastiktir diyerek amazondan da almıştım. Gerek yokmuş. Gelen üretim gayet temiz güzel bir plastikden.

Ürünü alma sebebim bilineceği üzere olası tetik probleminin önüne geçmek. Çünkü normal halini kullanırken 10 saniye gevşek basıyorsak 10 saniye var gücümüzle sıkıyoruz tetiği. Eğer tetik problemi bu düzensizlikten kaynaklanıyorsa bu aparat önüne geçer.

Fakat ürün tamamen makinenin tasarımında yapılan ergonomik düzenin katili. Ürünü takınca bir kere işaret parmağınız boşta kalıyor. Bu da ürünü daha fazla bilek gücünüzle tutmanız anlamına geliyor. Tetik korkuluğu ile batarya arasındaki bölüme orta yüzük ve serçe parmaklar anca sığıyor zaten. Bu aparat varken işaret parmağınızı dış tarafta siklonlara dik uzatsanız da orta parmağın üstüne(hafif orta parmak üstüne hafif aparatın üstüne şeklinde) yerleştirseniz de makineyi tutuşunuz dengesizleşiyor. Çünkü elimizdeki en güçlü parmaklar işaret ile baş parmak. V11 ergonomik tasarımı ağırlık merkezi, dengesi güçlü olan işaret parmağınızın tetiğin olduğu yerden kavraması da hesap edilerek dizayn edilmiş.
    Ve sonuç olarak sadece kadınların ve el/kol gücü zayıf olanların değil herkesin zorlanacağı bir deneyim ortaya çıkıyor. Ergonomi tamamen bozuluyor.

Almayın demem alın deneyin pahalı birşey değil. Ama kullanmayacağınıza eminim. Şahsen ben kullanmam varsın tetik bozulsun :/

Ürün tam ucundan basıyor içerideki switche. Ve tetik korkuluğuna baya sıkı sıkı oturuyor. Çıkarmak amacıyls zorlamadıkça milim kımıldamaz.

Ürün  DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

Basılı değilken  DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

Basılı iken  DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 1 Nisan 2021; 3:41:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İnşallah benim Vergilerde öyle çıkar... göreceğiz bakalım gelince...
    detaylı bilgi için tekrar sağolun
  • Merhaba Arkadaşlar, 10 ay önce aldığım v11 bozuldu. Tetiğe basdığımda hiç bir hareket yok, pil 100% dolu ekran çalışıyor, ekran düğmelerine basınca mode değişikliği yapabiliyorum, flitre kapağını çıkartınca uyarı veriyor. Ancak tetiğe basınca hiç bir hareket yok, tetik arızası dedikleri bu mudur?
    Bugün müşteri hüzmetlerini aradım, sağolsunlar çok ilgilendiler pazartesi evden alıp inceleyecekler.
    Dikkat etmen gereken bir durum var mıdır?
  • Rebound kullanıcısına yanıt
    Aynen tetik arızası

Tetik arızası olarak görünüyor. Müşteriyi uğraştırmadan tetiği değiştiriyorlar kısa sürede. Garanti bitse de yapıyorlar.

Ama 10 ay kısa bir süre olmuş gerçekten

10 ay da tetik düğmesi bozuluyorsa, bu v11 bizi üzeceğe benziyor.
  • Merhabalar, 2013 eylul ayından berıdır (ki bu forum sayfasındakı paylaşımlar üzerine almıştım, yoksa dyson diye bir markadan bi haberdim 😊) dyson dc37 animal kullanıyordum ki dün akşam mutfagı supururken bır anda degişik bır ses geldı ve ardından yanık kokusu, 7,5 yıl dyson için kısa bir ömür diye düşünüyorum bundan oncekı supurgem phılıps trıatlon halı yıkamalı supurge ıdı ve tam 13 sene kullandım, teknik konuda bilgisi olan arkadaşlara servisi aramadan fikir sormak ıstıyorum, ınternettekı bılgılere gore orjınal motor 1000 tl yada daha fazla, bu durumda tamir ettirmek mantıklı olurmu acaba, yan sanayı bır motor taktırmak beklentılerı karlularmı, limdiden verecegınız bilgşler için çok teşekkur ederım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DC52 için egzantrik aliexpress aparat önerileriniz var mı?

iyi ki süpürgemiz şarjsız, kimse bahsetmez olmuş :)

bu arada Kızım_Aleynam size sanırım bir ara eski makinayı emekli edebilmeniz adına indirim yapıyordu dyson devam ediyorsa kampanya cihazı hem tamir ettirip hemde yeni bir modeli indirimli alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

DC52 için egzantrik aliexpress aparat önerileriniz var mı?

iyi ki süpürgemiz şarjsız, kimse bahsetmez olmuş :)

bu arada Kızım_Aleynam size sanırım bir ara eski makinayı emekli edebilmeniz adına indirim yapıyordu dyson devam ediyorsa kampanya cihazı hem tamir ettirip hemde yeni bir modeli indirimli alabilirsiniz.

Bu olay suistimal edildi diye önce eski cihazı kullanıcıdan alma şartını getirdiler akabinde bu kampanyayı iptal ettiler diye biliyorum.

• Evet milletten kodlarını kullanmayacaksanız diyip kod isteyen ve o kodları satanlar vardı hatırlıyorum.

• Merhabalar dostlar pek bilgim yok eşim bilen varsa sorar mısın dedi . Şimdi bu v9-v10-v11 arasında nası bir fark var çok önemli bir fark mı v11 e o kadar para vermek istemiyoruz açıkcası ?
  • part kullanıcısına yanıt

Merhaba

Ne maksatla kullanacağınıza bağlı.

Tüm ev temizliği için kullanacaksanız V11. Şarjı daha uzun gidiyor, halı-sert zemin geçişlerinde gücünü otomatik ayarlıyor, halınızın hassasiyetine göre fırça ayarı da var.

Ben robot kullanıyorum. Dyson'ı sadece koltuk, kanepe, sandalye, kurutma makinesi hav temizliği vs için kullandığımdan V8 aldım, fazlasıyla yetiyor.

Naçizane tavsiyem; -henüz kullanmıyorsanız- öncelikle robot alıp yanına ucuz dyson en ideali.

• szkrb S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için dediğiniz gibi , benim de mantığıma uygun o şekilde
  • part kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Aklın yolu bir.

Şarjlı süpürge bile olsa muhtemelen hergün tüm evi süpürmeye vakit ve emek harcamanız mümkün değil.

Robot kullanınca haftada bir iki yapılan temizliğin yeterliği olmadığını ve aslında tozlarla yaşadığınızı farkediyorsunuz resmen.

Üstelik her bütçeye uygun robot var, yeter ki evinizin fizikî şartlarına uygun olanını seçin.

Ve -istisna modeller hariç- en pahalıları bile V11'den ucuz.

Robot süpürge ana konusuna girerseniz detaylı bilgilenebilirsiniz.

• Arkadaşlar Animal pro 2 MediaMarkt’ta 3999₺ nasıl fiyatı alınır mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macintosh

Arkadaşlar Animal pro 2 MediaMarkt’ta 3999₺ nasıl fiyatı alınır mi

Benımde eskı dyson supurgem arıza verdı ve motor değişimine 1000 tl istedıler, kendı sayfasında bahsetrıgınız supurge 4000 tl bende karar aşamasındayım ya tamır ettireceğim yada yenısını alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni model V15 ne zaman Türkiye de satışı sunular acaba?

• w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Dyson turkiye aciklama yapmisti eylul ayi icerisinde turkiyeye getireceklermis. Fiyati 10 bin civari olur diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

Dyson turkiye aciklama yapmisti eylul ayi icerisinde turkiyeye getireceklermis. Fiyati 10 bin civari olur diye dusunuyorum.

Çok uzun bir süre hocam. En iyisi V11 bakayım. Neden bu tarz ürünler ülkemize geç geliyor anlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.