Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.665
Cevap
208
Favori
961.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kod arayan internetten aratsin old dyson models diye seri numaralari gozukuyor zaten :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski dyson seri numarasi olan var mi. Kendim kullanmak icin istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum kardesim burasi gidin sahibindene ilan koyun satin. Ya da ikinci el kismina acin ne msg atip duruyorsunuz 300 250 diyip diyip alt tarafi kod. Bir de hepsinde ayni laf 1250 tl indirim nerden biliyorsun v11 almayacagim illa v11 mi aliniyor dysondan

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    İndirim kodları artık V11 modellerinde işe yaramıyor. V10 da şu an dyson stoklarında gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikes -- 9 Ocak 2020; 9:55:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski seri numarasini whatsapp destek hattina yaziyorum bana diyor ki foto at hem seri nonun hem de makinanin !? Alanlar sizede mi boyle yaptilat ? Ulan oldu olacak elimde not tutayim yuzde 25 indirim isyiyorum diye !

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Eski seri numarasini whatsapp destek hattina yaziyorum bana diyor ki foto at hem seri nonun hem de makinanin !? Alanlar sizede mi boyle yaptilat ? Ulan oldu olacak elimde not tutayim yuzde 25 indirim isyiyorum diye !
    Hocam benden kutunun veya makinenin üzerindeki etiketin resmini istediler.

• Artık şu kod mevzusunu geride bıraksak ve makineler hakkında paylaşımlarda bulunsak iyi olmaz mı?

• celebic kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bende oyle atacagim

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    merhaba, aynı makineden bizde de var. temizlikte çok başarılı ama makinenin kendisini temizlemek tam bir işkence. ortadaki kısma sarmış ve siklonlara dolmuş toz ve pisliği kolayca boşaltabiliyor musunuz? sırf bu yüzden soğudum süpürgeden, süpürmek değil de süpürgeyi boşaltmak çok sıkıntılı. her yer toz oluyor.
    kendi adıma, bir makineye bir kaç bin tl verip de toz içinde kalmak saçma geliyor. keşke philips veya rowenta alsaydım en azından daha ucuzlar.
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Tekrar kablolu süpürge alacak olsam kesinlike dyson yerine toz torbalı miele alırdım. Ama dyson kablosuz süpürgesinden çok memnunum ve V11 kullanmaya başladıktan sonra kablolu süpürgeyi artık kullanmıyorum. V10 ve V11 modelinin temizliği de çok kolay, elinizle müdahale etmenize gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikes

Tekrar kablolu süpürge alacak olsam kesinlike dyson yerine toz torbalı miele alırdım. Ama dyson kablosuz süpürgesinden çok memnunum ve V11 kullanmaya başladıktan sonra kablolu süpürgeyi artık kullanmıyorum. V10 ve V11 modelinin temizliği de çok kolay, elinizle müdahale etmenize gerek yok.
    Hocam bir yerde okumuştum. James Dyson artık kablolu süpürgeleri bırakıp yavaş yavaş kablosuz süpürgelere yönelmiş. Eğer batarya konusunda vaad ettiği 15 sene batarya ömrü doğru çıkarsa bu dediği olur. Kablolu Dyson alabilecek tüketici bin lira daha üzerine koyarak kablosuz Dyson alabilir.
  • Arkadaşlar dysondan big ball alergy 2 ile hot cool almayı düşünüyorum.bunun için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kampanyanın devam ettiğini söylediler.ama emekli olmuş ürünün fotoğrfını ve seri numarası gerekli.bu haktan yararlanmaycak ve böyle imkanı olan forumdaş varsa ö.m. benimle paylaşanilir mi?

• Dyson v11 lerde tetik sorunu hangi seride var bilen biri yardımcı olabilir mi?

• Antikes kullanıcısına yanıt
    Bu v11 i ben daha dün 4999 tl ye aldım dediğiniz kampanya nedir bilgilendirebilirmisiniz. Gerekirse iade ederim aldığım ürünü

• Mehmet3435 M kullanıcısına yanıt
    İyi ki söylediniz, ilk defa duydum google' ı sayenizde. Ancak tetik sorunu hangi seride var bilmiyor sordum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan68 -- 19 Ocak 2020; 10:59:42 >
  • cancan68 C kullanıcısına yanıt
    Eski model üretimden kalkmış dyson süpürgeniz varsa seri numarasını ve resmini dyson’a illettiğiniz zaman size %25 indirim kodu veriyorlar. Böylelikle ürün 3.750₺’ye gelmiş oluyordu. “Celebic” hocamın forumda paylaşması sayesinde öğrendiğim kampanyadan ben bu şekilde V11 aldım ve halen kullanıyorum.

İndirim kodu bana geldiğinde, dipnot olarak, indirim kodunun V11 haricindeki diğer modellerde kullanılabileceği yazıyordu. Ancak ben indirim kodunu V11 için kullanmayı denediğimde kabul etti. Dyson sonradan sistemlerindeki bu açığın farkına vardı ve düzeltti. Şu an indirim kodu olsa dahi V11 modellerde kullanamıyorsunuz.

Alternatif olarak V10 modeli almak isterseniz ise, birkaç gündür stoklarında bulunmadığından onu da alamıyorsunuz.

Alacağınız bu kampanya kodu ile V8 veya kablolu modelleri alabilirsiniz. V10 ise ne zaman stoklarına girer bilmiyorum. Kampanya kodu geçerlilik süresi ise 1 ay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikes -- 19 Ocak 2020; 11:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan68

Dyson v11 lerde tetik sorunu hangi seride var bilen biri yardımcı olabilir mi?
    Hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Almadan önce ben de tetik sorununa ve batarya konusuna çok takılmıştım. MH ile görüştüm ve bu konuda beni ikna ettiler. Bir kaç yerde tetik sorunu okudum ama merak etmeyin bu sorunlu seriler değil ayrıca 2 yıl garantisi var dediler. Yüzde 25 indirim kodu v11 için geçerli değil dediler ama deneyip kod çalışınca hemen ödemeyi yapıp satın aldım. Şansıma o tarihte ayaklı şarj dok hediyesi vardı. Herhalde 2 ay kadar oldu henüz tetik sorunu yaşamadım. Olursa da garantisi var, herhalde ortada bırakmazlar.

Batarya kullanım süresi fevkalade iyi ayrıca üretici 15 yıl kullanım süresi vaad ediyor. Hanım başta tepki verdi ama sonra iyi ki aldın diyor. Bu arada evin süpürme işi bana kaldı :(

Ekleme: V10 da alınabilir eğer fiyat konusunda endişe varsa. Arada farklar var ama V10 da alınabilir çünkü nesil batarya V10 ve V11'de mevcut. Garanti konusu düşünülürse yetkili satıcı tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 19 Ocak 2020; 13:40:39 >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim oldukça faydalı oldu yorumunuz. Bu arada süpürme işi zaten bendeydi o nedenle daha rahat edeceğimi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan68 -- 19 Ocak 2020; 14:4:33 >
  • Antikes kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkür ederim. Bu durumda iade etsem de indirimli alamıyorum. Ben media markt tan aldım umarım garanti sorunu da yaşamam.

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.