Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.690
Cevap
211
Favori
964.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, dyson dc 37 animal modelinin turbo başlığın fırça kısmı sesli çalışmaya başladı. söküp baktığımda fırça başlık içinde kolay hareket ediyordu. Kilit kapağının resmini ekliyorum. Elinde olanlar aynı kapağın resmini gönderebilir mi? sanırım içerisinde fırçayı destekleyen bir conta veya dişli vardı da düştü mü diye düşünüyorum. Ya da yedek parçasını bulabileceğim önerebileceğiniz yer varsa ankara'da bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvanda86 -- 17 Aralık 2019; 13:19:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam ben indirimle 3.750 liraya almış oldum.

Şarj istasyonu hediye kampanyası bitmiş sanırım. Yanında hediye gelen şarj istasyonunu kullanmayacağım. Sadece kutusunu açtım, nasıl bir şeye benziyor diye. Kurulum vs yapmadım, kutusunda duruyor. Eğer almak isterseniz uygun fiyatla size verebilirim, selamlar.

Alıntıları Göster
    Nasil memnun musunuz ? Tetik problemi oluyor diyorlar kronikmis umarim o seriden gelmemistir size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

El süpürgeniz bozulduğu için uzun süre dayanacak yeni bir ürün almak istiyoruz.

Dyson bu alanda iyi diye biliyoruz. Elektrikli süpürgemiz de dyson di. Parçaları kırıldı yaptırdık bozuldu vs derken philips e geçmiştik. Ancak şarjlı da dyson gibi güçlü uzun dayanacak ürün bulamadım.

Çok sayıda model var dyson.com.tr de 3 model var sanırım ama hepsiburada vs diğer yerlerde çok model var. Dyson sitesindeki 2200 tl lik v8 uygun gözüküyor ancak sizler ne önerirsiniz?

Tesekkurler

• arastir kullanıcısına yanıt
    V8 in kendi sitesinde 2200 TL ye olduğuna emin misiniz? Dyson V8 Animal 2.799 TL Dyson V8 Absolute 3.199 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz hata yapmışım 2800 tl az değil ama model nasıl bilemiyorum.

Çok üst modellerde var

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Nasil memnun musunuz ? Tetik problemi oluyor diyorlar kronikmis umarim o seriden gelmemistir size..

Alıntıları Göster
    Hocam tetik problemi hakkında yorumlar ben de okudum. Bu konuyu Dyson müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Bu konuda beni ikna ettiler.

Evde zaten 10 yıl önce aldığımız Dyson DC 23 süpürge vardı ve memnun olarak kullanıyorduk. Fakat prize tak çıkar, hantallik ve hazneyi boşaltırken çevreye toz saçılması gibi sorunlardan dolayı V11 modelini aldım.

Fiyat olarak gerçekten pahalı bir ürün ama kullanınca buna değdiğini anlıyorsunuz. Aşırı pratik bir kullanımı var. Evde çoğu zaman süpürme işi bu yüzden bana kalıyor :)

Alırken en büyük endişelerimden biri şarjlı kullanım süresiydi ama gerçekten yazıldığı gibi batarya auto modda bizim dubleks evi süpürmeye yetiyor. Batarya ömrü için Dyson V10 ve V11'de eski modellere göre farklı bir batarya kullanmış. Yazıldığına göre batarya ömrü için 15 yıl diyorlar. Bana biraz ütopik geldi ama 8 - 10 sene gitse bile bana yeter. V7 ve V8 modeli alacaklar bu konuyu düşünsün çünkü V10 ve V11'de farklı bir batarya kullanılmış. Bunu araştırın.

Emiş gücü olarak elektrikli Dyson DC23'e göre daha yüksek emiş yaptığını gördüm.

Sonuc olarak tavsiye ediyorum ama ortada ciddi bir etiket fiyatı var. Eğer eski bir Dyson seri numarası temin edebilirseniz %25 indirim kodu veriyorlar. Bu şekilde olursa ve bütçe uygunsa alınabilir. Ürün hakkında başka sorularınız olursa beklerim, selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Aralık 2019; 8:31:2 >

• Ekonomik olarak daha uygun olduğu için xiaomi el süpürgesini düşündüm ama karşılaştırma yapılsa ne dersiniz ?

• quote:

Hocam tetik problemi hakkında yorumlar ben de okudum. Bu konuyu Dyson müşteri hizmetleri ile de görüştüm. Bu konuda beni ikna ettiler.

Evde zaten 10 yıl önce aldığımız Dyson DC 23 süpürge vardı ve memnun olarak kullanıyorduk. Fakat prize tak çıkar, hantallik ve hazneyi boşaltırken çevreye toz saçılması gibi sorunlardan dolayı V11 modelini aldım.

Fiyat olarak gerçekten pahalı bir ürün ama kullanınca buna değdiğini anlıyorsunuz. Aşırı pratik bir kullanımı var. Evde çoğu zaman süpürme işi bu yüzden bana kalıyor :)

Alırken en büyük endişelerimden biri şarjlı kullanım süresiydi ama gerçekten yazıldığı gibi batarya auto modda bizim dubleks evi süpürmeye yetiyor. Batarya ömrü için Dyson V10 ve V11'de eski modellere göre farklı bir batarya kullanmış. Yazıldığına göre batarya ömrü için 15 yıl diyorlar. Bana biraz ütopik geldi ama 8 - 10 sene gitse bile bana yeter. V7 ve V8 modeli alacaklar bu konuyu düşünsün çünkü V10 ve V11'de farklı bir batarya kullanılmış. Bunu araştırın.

Emiş gücü olarak elektrikli Dyson DC23'e göre daha yüksek emiş yaptığını gördüm.

Sonuc olarak tavsiye ediyorum ama ortada ciddi bir etiket fiyatı var. Eğer eski bir Dyson seri numarası temin edebilirseniz %25 indirim kodu veriyorlar. Bu şekilde olursa ve bütçe uygunsa alınabilir. Ürün hakkında başka sorularınız olursa beklerim, selamlar.

Alıntıları Göster
    Hocam %25 indirim kodunu dyson müşteri hizmetleri mi veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvanda86

Hocam %25 indirim kodunu dyson müşteri hizmetleri mi veriyor ?

Alıntıları Göster
    Hocam evet Dyson müşteri hizmetlerini arayın veya mail atın.

Dyson müşterisi olduğunuzu ve evinizde bir başka Dyson olduğunu ve yeni ürün almak istediğinizi belirtin. Şimdi maillere baktım. Dyson MH ile aramda aşağıdaki bir yazışma geçmiş. (yazışmayı buraya yapıştırıyorum)

Bu kampanya emekliye ayrılmış cihaz sahipleri için mevcut olup, dyson.com.tr adresinden yapacakları yeni süpürge alışverişlerinde %25 indirim sağlamaktadır. Sahip olduğunuz Dc23 model süpürge de emekli cihazlardan olup, süpürgenizin seri numarasını bize iletirseniz, V11 hariç diğer modellerde geçerli %25 indirim kodunu sizinle paylaşabiliriz. (ben buraya bir not düşeyim: V11 için geçerli değil diyor ama ben verdikleri kodu V11 için uyguladım, indirim sağlandı, bu konuda açıkları var)

Ben bu arada evdeki DC 23'ün kutusundaki seri numarasının resmini çekip maille gönderdim. Bunun üzerine aşağıdaki maili aldım.

Cengiz Bey tekrar merhaba,

DC23 model süpürgeniz için atanan indirim kodunu aşağıda bulabilirsiniz.

İndirim kodları dyson.com.tr adresinden yapacağınız V11 model hariç diğer model süpürge alışverişlerinizde kullanılmak üzere 30 gün boyunca geçerlidir.

İndirim kodu: XXXXXXXX

Size verecekleri alfa-nümerik kodu ödeme aşamasında belirtilen yere girin. Bu kod V11 için de çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Aralık 2019; 10:57:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arastir

Ekonomik olarak daha uygun olduğu için xiaomi el süpürgesini düşündüm ama karşılaştırma yapılsa ne dersiniz ?
    Hocam 2 ürünü de kullanan birini bulmak lazım ya da ikisini de mağazada test etmek lazım.

Ben de işin başında Xiaomi'ye baktım, karşılaştırma videoları izledim. Sonuçta bu ürün de 2 bin liraya yakın veya o fiyatta. Ben %25 indirim alınca düşünmeden Dyson'a yöneldim. Yoksa fiyat farkından dolayı Xiaomi de düşünülebilir.
  • quote:

Hocam 2 ürünü de kullanan birini bulmak lazım ya da ikisini de mağazada test etmek lazım.

Ben de işin başında Xiaomi'ye baktım, karşılaştırma videoları izledim. Sonuçta bu ürün de 2 bin liraya yakın veya o fiyatta. Ben %25 indirim alınca düşünmeden Dyson'a yöneldim. Yoksa fiyat farkından dolayı Xiaomi de düşünülebilir.

Alıntıları Göster
    Bana vermediler :) dc33 oldugu icin aslinda mantiken yanlis cunku satisi yapilmiyor artik. Zaten yedek parca temini yapmalilar.

Neyse sasirmadim bakalim bir de uk sitesine sorayim ne diyecekler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuvanda86

Herkese merhaba, dyson dc 37 animal modelinin turbo başlığın fırça kısmı sesli çalışmaya başladı. söküp baktığımda fırça başlık içinde kolay hareket ediyordu. Kilit kapağının resmini ekliyorum. Elinde olanlar aynı kapağın resmini gönderebilir mi? sanırım içerisinde fırçayı destekleyen bir conta veya dişli vardı da düştü mü diye düşünüyorum. Ya da yedek parçasını bulabileceğim önerebileceğiniz yer varsa ankara'da bekliyorum.

Dc 33 uretimden kalkmadiysa deminki bilgilere gore dc37 de kalkmamistir :) dysonun kendi sitesinden temin edin. Emekliye ayrilmamis size temin etsinler eger vermiyorlarsa kendi sitesinde. Demin bana indirim
    Kodu vermediler oyle :)

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Amaç satış yapmaksa şayet ha emekli olmuş ha olmamış ne fark eder? Anlamak güç gerçekten. Bu arada ben o kodu almakta şanslıymışım.

Hocam şeytanlık geliyor aklıma; başka bir yerden mesela iş dost çevresinde Dyson kullanıcısı var mıdır?
  • quote:

Amaç satış yapmaksa şayet ha emekli olmuş ha olmamış ne fark eder? Anlamak güç gerçekten. Bu arada ben o kodu almakta şanslıymışım.

Hocam şeytanlık geliyor aklıma; başka bir yerden mesela iş dost çevresinde Dyson kullanıcısı var mıdır?
    Var ama emekliye ayrilmisi bulmak zor :) dc23 unde ayrica yedek parcasini 20-30 sene vermeleri lazim ben sanmiyorum dyson gibi bir fima 10 sene yedek parca temini yapsin

• Selamlar.. animal Pro 2 almak istiyorum. Mediamarkt mağaza görevlisi absolute 2 nin ekstra başlığı oldugunu, mağazalarında aynı fiyatta olduklarını söyledi. Animal 2.ile absolute 2 arasında başlık haricinde bir fark var mı?

• Merhabalar,
    Evimizde 10 yıllık "Fakir prestij duo" süpürge kullanıyoruz. Hanım sıkıldı artık. Hem hantal hem de sesli çalışıyor. Zaten sulu olarak da uzun yıllardır kullanmıyoruz.
    Şarjlı süpürgemiz de 6 yaşında Samsung. Pek başarılı değil.

Dyson almak istiyorum ama hangi modelini alacağım hakkında kararsızım.
    Şarjlı model, normal süpürge olarak kullanım için yeterli olur mu?
    Yoksa Big ball serilerinden bir ürün mü tercih etmeliyim?
  • mllm kullanıcısına yanıt
    Hem dc37 hem de kablosuz v10 modeli var su an evde.Bence şarjı uzun gidecek v10-11 falan alırsanız normal süpürgeye hiç gerek yok.Biz dc37 yi uzun zamandır kullanmıyoruz.
  • Hocam daha fazla çekil gücü ve daha uzun şarj süresi için keşke V11 aldaydım dediğin oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Antikes kullanıcısına yanıt
    Demedim hocam çünkü ev 190m2 ve tek şarjla çok rahat bir şekilde orta kademede evi süpürebiliyorsun. Düşük kademede bile çekiş çok iyi ve ev bitince şarjın 2/3 ü bitmiş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FletneR_

Demedim hocam çünkü ev 190m2 ve tek şarjla çok rahat bir şekilde orta kademede evi süpürebiliyorsun. Düşük kademede bile çekiş çok iyi ve ev bitince şarjın 2/3 ü bitmiş oluyor.
    Hocam bende şarjı yetmez düşüncesiyle ve az bir emiş gücü artısı sebebiyle V11 aldım.
    Evim net 260 m2 olmasına rağmen tek dolu şarjla evi komple süpürebiliyorum. Hatta süpürme işlemi bitince kalan şarjla 2 halıyı boost modunda süpürebiliyorum.

Bildiğim kadarıyla Dyson'ın yeni nesil bataryaları bu 2 modelde (V10 ve V11) kullanılmış. Bu başlıkta paylaşılan bir makalede yeni nesil bataryaların ömrünün 15 yıl olacağı yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 24 Aralık 2019; 10:50:22 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.