Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sayılmıyor mu ?

https://forum.donanimhaber.com/miele-nilfisk-electrolux-usorigindb-philips-9194-elektrikli-supurge-testi--104996658

Mielenin kendi sitesinden 100 kat daha fazla bilgi var miele hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet3435

Bu sayılmıyor mu ?

https://forum.donanimhaber.com/miele-nilfisk-electrolux-usorigindb-philips-9194-elektrikli-supurge-testi--104996658

Mielenin kendi sitesinden 100 kat daha fazla bilgi var miele hakkında
    Gayette güzel bir başlık varmış. Burada sürekli Miele hakkında yorum yapmak başlığı şişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

Arkadaşlar Merhabalar, Dyson personeli olarak sormak istediğiniz sorular varsa özel mesaj yoluyla elimden geldiği kadar cevaplayabilirim.

Kısa bilgi olarak;

Dyson Türkiye'ye giriş yaptı, ürünler artık distribütör üzerinden değil, Dyson Türkiye olarak satışa sunulacaktır, yakın bir zaman içinde Ataşehir bölgesine katlı servisimiz açılacaktır.

Satış sonrasında artık ürünün garanti desteğini Dyson'dan alabileceksiniz.
    Merhaba Hakman Dysonun eski makinelerine indirim kampanya yapıyordu, Dyson Türkiye de benzeri kampanyalar yapar mı?

• Brkyldrm123 B kullanıcısına yanıt
    reklamın da bu kadarına pes ! salla gitsin nasılsa dilin kemiği de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: üç f

Kaç paraydı indirimde?

Alıntıları Göster
    Aynı fiyatla tekrar indirime girmiş.
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    ben de animal aldım, o başlık eksikliğini hissedecek miyiz bilmiyorum aradaki fiyat farkı çok idi
  • ikara1981 İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Hiç hissetmesiniz. Süpürgenin gücü gayet iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 5K'ya süpürge almam diyordum ama % 25 indirim + şarj istasyonu hediyesi derken Dyson V11 Absolute aldım.

Eski Dyson kullancılarına kullandıkları Dyson'ın seri numarasını verdiklerinde yeni alacakları üründe %25 indirim kodu sağlıyorlarmış. Yanında şu anda 999 liraya sattıkları şarj istasyonuyla hediyesiyle birlikte dün akşam eve teslim edildi. Kargo gece geç saatte geldiği için sadece kutuyu açtım ve şarja koydum. Şu an için sadece gördüğüm malzeme kalitesinin çok iyi olduğundan söz edebilirim.
  • pkm kullanıcısına yanıt
    mielle den memnunsunuz sanırım sormak istediğim bu modelde tiz torbası yok bildiğim kadarı ile, filtreleri değişiyormu yada yıkanıyormu ne sürede değişiyor biraz bilgi verirmisiniz bu konuda

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Evet ikisinden de cok memnunuz, ama kullanim tarzları farklı. dm den telefon numaranızı atarsanız arayayim, hem burada uzun yazmaya vaktim yok hem de belkide hakli olarak bazı arkadaşlar serzenişte bulunmuş dyson başlığında miele konuşulduğu için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 11 Aralık 2019; 22:38:47 >
  • Evde yaklaşık 10 gündür kablosuz V11 kullanılıyor.

Almadan önce şarjın tüm evi süpürmeyi yetip yetmeceği konusunda şüpheliydim. Auto modda neti 260 m2 olan dubleks evi süpürebiliyorsunuz hatta kalan şarjla 1-2 halıyı Boost modunda dövebilirsiniz. Şarj yeter mi yetmez mi diye endişeye kapılmayın.

Bunları 10 yıldır Dyson DC23 Stovaway kullanan birisi olarak yazıyorum. Yeni süpürge eskisine göre aşırı sessiz çalışıyor. Eco veya Auto modunda evde rahatsız edici ses çıkmıyor sadece Boost modunda ses yükseliyor.

Şarjlı bir süpürgenin çekiş gücünün bu kadar yüksek olabileceğini kullanmadan tahmin edemezdim.

Auto modda süpürme işlemi yaparken süpürge sert zeminden halıya veya halıdan sert zemine geçişi anında fark ederek çalışma şekli değişiyor. Bunu motorun sesinden anlıyorsunuz. Bu arada LCD ekranda bu geçişi ve kalan şarjlı kullanım süresini gerçekçi olarak görebiliyorsunuz. Ekranda kaç dakika kaldığı yazıyorsa gerçekten o kadar dakika çalışıyor.

Mevcut Dyson DC23 ile süpürülmüş halıyı V11 ile Boost modunda süpürdüm. Hazneye toplanan kıl, tüy, kir vs görmeliydiniz.

Hafta sonu hanımla birlikte bizim ve oğlanın yatak, yorgan ve yastıklarını V11'in ufak başlığı ile süpürüp, temizledik. Süpürgenin boş haznesine toplanan krem rengi toz kümesinin mite (toz akarı) olduğunu tahmin ediyorum. İki yatak, yorgan ve yastıktan inanılmaz derecede mite olduğunu tahmin ettiğim şeyler birikti. Evinizdeki mevcut süpürgenizle yatak, yastık ve yorganlarınızı bir şekilde süpürmenizi tavsiye ederim.

Eski süpürgeyi boşaltma görevi hep bana düştüğü için sürekli azap çekerdim. Bu süpürgenin haznesini tek hareketle boşaltabiliyorsunuz.

Bu süpürgeye beş bin lira verme düşüncesi başta beni biraz yıpratmıştı. Bunu kendime izah edemedim ama eski Dyson sahibi olduğum için % 25 indirim kodu verdiler ve V11 alınca yanında şarj doku hediye ettikleri için satın alırken içim biraz rahattı ama alıp kullanmaya başladıktan sonra içim çok daha rahatladı.

Evet bir süpürge olarak 5K fiyat çok fazla, bunu inkar etmiyorum ama almayı düşünenler olursa V11 gerçekten fark yaratan bir süpürge.

İmkanı olanlar için yazıyorum; kablolu süpürge peşinde koşmanıza gerek yok. Makineyi bulunduğu yerden çıkarıp en yakın fişe takmak, oradan çıkarıp öbür odaya geçince başka fişe tak derken ki geçen sürede belki siz evin tamamını süpürmüş olacaksınız. Evin orta bir yerine duvara şarj istasyonunu monte etmeniz yeterli.

Not: Ürünle birlikte verilen V11 şarj dokunun kutusunu açıp neye benziyor diye baktım ama kutusundan çıkarmadım. Sadece kullanılan malzemeyi merak ettim. Kullanılan malzeme kaliteli ve premium hissi veriyor ancak ben bu şarj dokunu kullanmayı düşünmüyorum. Bu ürün Dyson'ın mağazasında 999 liraya satılıyor. Eğer isteyen olursa uygun bir fiyata verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 11 Aralık 2019; 15:25:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Ben de 5K'ya süpürge almam diyordum ama % 25 indirim + şarj istasyonu hediyesi derken Dyson V11 Absolute aldım.

Eski Dyson kullancılarına kullandıkları Dyson'ın seri numarasını verdiklerinde yeni alacakları üründe %25 indirim kodu sağlıyorlarmış. Yanında şu anda 999 liraya sattıkları şarj istasyonuyla hediyesiyle birlikte dün akşam eve teslim edildi. Kargo gece geç saatte geldiği için sadece kutuyu açtım ve şarja koydum. Şu an için sadece gördüğüm malzeme kalitesinin çok iyi olduğundan söz edebilirim.
    Bu kampanya bitti mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bu kampanya bitti mi acaba ?

Alıntıları Göster
    Hocam böyle bir kampanya sitesinde bile yazmıyordu. Ben müşteri hizmetlerine mail atıp "eskiyi getir, yeniyi götür" vb kampanyanız var diye sorunca aşağıdaki maili aldım. Size bir kod veriyorlar. Alışverişi tamamlarken kodu belirtilen yere yazınca otomatik indirim yapılıyor.

"Eskiyi getir, yeniyi götür gibi bir kampanya sadece emekliye ayrılmış cihaz sahipleri için mevcut olup, dyson.com.tr adresinden yapacakları yeni süpürge alışverişlerinde %25 indirim sağlamaktadır. Sahip olduğunuz Dc23 model süpürge de emekli cihazlardan olup, süpürgenizin seri numarasını bize iletirseniz, V11 hariç diğer modellerde geçerli %25 indirim kodunu sizinle paylaşabiliriz"

Not: Verdikleri kodu V11 için uyguladım, çalıştı. V11 Absolute'dan son derece memnunum, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 16 Aralık 2019; 15:38:35 >

• quote:

Hocam böyle bir kampanya sitesinde bile yazmıyordu. Ben müşteri hizmetlerine mail atıp "eskiyi getir, yeniyi götür" vb kampanyanız var diye sorunca aşağıdaki maili aldım. Size bir kod veriyorlar. Alışverişi tamamlarken kodu belirtilen yere yazınca otomatik indirim yapılıyor.

"Eskiyi getir, yeniyi götür gibi bir kampanya sadece emekliye ayrılmış cihaz sahipleri için mevcut olup, dyson.com.tr adresinden yapacakları yeni süpürge alışverişlerinde %25 indirim sağlamaktadır. Sahip olduğunuz Dc23 model süpürge de emekli cihazlardan olup, süpürgenizin seri numarasını bize iletirseniz, V11 hariç diğer modellerde geçerli %25 indirim kodunu sizinle paylaşabiliriz"

Not: Verdikleri kodu V11 için uyguladım, çalıştı. V11 Absolute'dan son derece memnunum, bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Urunu vermemize gerek yok herhalde dimi? Peki 1000 tllik dock nasil veriyorlar ?

• Ayrica nasil anlayacahim emekliye ayrildimi ayrilmadimi ?:)

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Bin liralık dok kampanyası bitmiş ve de ürünü vermeye gerek yok. Onların öğrenmek istediği evinizdeki Dyson'ın seri numarası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Ayrica nasil anlayacahim emekliye ayrildimi ayrilmadimi ?:)
    Mevcut Dyson makinenizin seri numarasını verin yeter. Ben kutuda yazan seri numasrasının olduğu yerin resmini çekip maille gönderdim. Ertesi gün kod geldi.
  • quote:

Ben de 5K'ya süpürge almam diyordum ama % 25 indirim + şarj istasyonu hediyesi derken Dyson V11 Absolute aldım.

merhaba siz indirimlerle kaçparaya almış oldunuz...
    bende v7 var ama bir tane daha almak istiyorum v11 düşünüyorum...şarz istasyonu hediyesi de süpermiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

merhaba siz indirimlerle kaçparaya almış oldunuz...
    bende v7 var ama bir tane daha almak istiyorum v11 düşünüyorum...şarz istasyonu hediyesi de süpermiş...

Alıntıları Göster
    Hocam ben indirimle 3.750 liraya almış oldum.

Şarj istasyonu hediye kampanyası bitmiş sanırım. Yanında hediye gelen şarj istasyonunu kullanmayacağım. Sadece kutusunu açtım, nasıl bir şeye benziyor diye. Kurulum vs yapmadım, kutusunda duruyor. Eğer almak isterseniz uygun fiyatla size verebilirim, selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 17 Aralık 2019; 9:55:33 >

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.