Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlığa ilk defa girdim absolute ve animal arasındaki farkın ne olduğunu öğrenmek için ama Mielle başlığı olmuş burası okumadım geriye dönük.

Kestirmeden biri söylerse farkı sevinirim.

n11'den ithalatcı garantili V8 aldım bekliyorum.

Edit : Neyse buldum, Turbo başlık farkıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 12 Kasım 2019; 23:5:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatckmk

Merhaba,

Dublex evde yaşıyorum ve haftada bir genel temizlik şansı oluyor. Çekim gücü ve toz vs toplama konusunda başarılı olması, zamanla çekim gücünün düşmemesi benim için önemli.

Şuan kullandığım Philips fakat çekim gücü 2 yılda fazlasıyla düştü. O yüzden sağlam bir makine almak istiyorum.

Memnun kalmadığınız bir yanı var mı? Diğer DYSON modelleriyle kıyaslama şansınız oldu mu? Tekrar alma şansınız olsaydı aynı modeli alır mıydınız?
    dediğim gibi 10 aydan beri kullanıyoruz ve çekişinde herhangi bir düşme olmadı. haftada 3 defa açılıyor evde kedi olduğu için. Bundan önceki süpürge 8 yıllık bir süpürge olduğu için kıyaslamam çok doğru olmayacaktır. Ve turbo başlıkları (özellikle küçük aparat) sebebi ile başka Dyson modeline bakmadık. Miele Cat&Dog arasında kalmıştık, ama Dyson tercih ettik. Ve kesinlikle aynı modeli tekrar alırdık...

• Halihazırda dc28 modelini kullanıyoruz.Dün kablosuz v10 modelini de aldım.Evde kedimiz var kabloluyu her an kullanmak biraz yorucu oluyor.Umarım memnun kalırım.
  • Hayırlı olsun, v10 u nereden kaça aldınız. Bende de 3 kedi var biri çok tüylü evin tüyleri ile yastık yapılır, o kadar yani.. V8 aldım inşaAllah pişman olmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler n11 üzerinden aldım 3130 liraya geldi.İthalatçı garantili.
  • Hayırlı olsun, bende n11 den 2.250 TL ye aldım.

• İstanbulbilişim'den alan var mı? En ucuz orada.
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    İstanbul bilişimde V8 2.420 TL. V10 3.400 TL.. Absolute olanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 13 Kasım 2019; 20:26:19 >
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    15 20 gune kargoya verdikleri oluyormus yazilanlara gore.N11 den veya trendyoldan bakarsaniz iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dyson koşulsuz iadeyi tecrübe eden var mı? Deneyip beğenmezsek iade edebiliyor muyuz?
  • V10 bataryasiyla ilgili bilgiye sahip olan var mı? 15 sene dayanır gibi biseyler söylemişler ama pek inandırıcı gelmedi açıkçası. Batarya dayanıklılığını göre cinetic Ball animal pro kablolu ya da v10 almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecekler varsa sevinirim. 1-2 senedir v10 kullanan vs olursa süper olur.

• DYSON Şarjlı süpürge alma arefesindeyim. V8 ile V10 arasında kaldım. Toz haznesi kapasitesi ve şarj süresi dışında önemli farkları var mı? Aradaki fiyat farkına değer mi?
    Not: Evde kedim ve bolca halı var
  • Ben de almadan once v8 mi alsam diye baya dusundum arada yaklasik 800 lira fark vardi.Ancak v10 da v11 serisi gibi yeni nesil bataryaya gectiklerini okudum bircok yabanci sitede.V10 serisinde batarya omrunun 10-15 yil arasinda gidecegi ve bakim masrafinin 0$ oldugu belirtilmis.V8 bataryasinin 3-4 sene icerisinde degisebilecegi yazilmis.Dusununce v10 mantikli geldi ve onu aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 16 Kasım 2019; 12:53:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Ürün dün geldi, hiç açmadan direk satıyorum, düşünen olursa bana ulaşabilir.

Model: Electrolux Ergorapido 2 in 1. EER77SSM Şarjlı süpürge
    Electrolux mağazasından beyaz eşya kampanyası ile indirimli olduğu için satın aldım. Paraya çevirip, beyaz eşyanın ilk taksidi ödücem satılırsa :)
    Kutusunu dahi açmadan satıyorum. İnternetten 950-1500 tl fiyat ile bulabilirsiniz. Pazarlık sünnettir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Merhabalar...

V11 modelini kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi?

Genel bir tetik sorunundan bahsediliyor ama bilemedim...

Not: Aldım artık; deneyimlerimizi paylaşırım :)
    Hayırlı olsun. Siparişiniz geldi mi? En azından ilk gözlemleriniz nasıl merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de n11 kampanyasından 3129 TL ye DYSON V10 aldım. V11 den çok farkı olmadığı için V10 tercih ettim. Şarj süresi medium ayarda yaklaşık yarım saat gidiyor. Umarım belirttikleri gibi pili uzun süre (10-15 yıl ya da 800 şarj gideceği söyleniyor. ) dayanır.En büyük tercih sebeplerimden biri bu oldu.

Bende dyson bigball animal pro vardı. Onu satışa çıkardım. Düşünenler bu konuya bakabilir:https://forum.donanimhaber.com/dyson-bigball-animal-pro-garantili--140841837

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turnasuyu -- 17 Kasım 2019; 23:14:10 >
  • thedarkride T kullanıcısına yanıt
    nerede kim yazmış dyson bataryasının 15 sene vs dayanacağını ? bir link verseniz de okusak iyi olur. bence o ihtimal sıfırdır. ama yine de okuyalım bakalım
  • Bugün V8 in süpürme bittikten sonra bataryanın ısındığını farkettim ve soğumasını bekledim, daha sonra şarja bağladım... En fazla 10 dk süpürme yaptım..

*Siz nasıl kullanıyorsunuz, şarz kablosu sürekli prizde takılı mı kalıyor?.. Şarz bitince şarz etmeyi kesiyor sanırım, çünkü lambalar sönüyor. Ama daha önce el şüpürgem vardı, halen var 3 defa adaptör değiştim oda dolunca şarzı kesiyordu ama prizde kaldığı için ısınıyordu..

Siz nasıl kullanıyorsunuz, şarz bitince prizden çıkartıyor musunuz?

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba. V10 absolute var bende. Aldigim zaman uretici ile bir dizi yazışma yapmıştım. Tavsiye ettikleri kullanim şeklini yazıyorum;
    -Fiş surekli prizde takili kalacak
    -Tam şarj bosalirsa birkaç dk beklemeden sarja takilmayacak
    -tam şarj boşalmadan geri sarja takılabilir
    -tam şarj bosalmadan takilirsa tam dolmadan tekrar alınmayacak

Tavsiye edilen kullanim sekli bu. Ancak ısınma sorunu yaşamadık hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: turnasuyu

Ben de n11 kampanyasından 3129 TL ye DYSON V10 aldım. V11 den çok farkı olmadığı için V10 tercih ettim. Şarj süresi medium ayarda yaklaşık yarım saat gidiyor. Umarım belirttikleri gibi pili uzun süre (10-15 yıl ya da 800 şarj gideceği söyleniyor. ) dayanır.En büyük tercih sebeplerimden biri bu oldu.

Bende dyson bigball animal pro vardı. Onu satışa çıkardım. Düşünenler bu konuya bakabilir:https://forum.donanimhaber.com/dyson-bigball-animal-pro-garantili--140841837
    Süpürgeniz hayırlı olsun.

Benim de bu konuda en büyük endişelerimin başında batarya geliyor. Dyson müşteri hizmetleri bana aşağıdaki gibi bir cevap verdi. Batarya ve genel kullanım olarak siz memnun musunuz?

Dyson ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

V11 cihazlar son çıkan modeller olup, şimdiye kadar cihazlarla ilgili herhangi bir batarya arızası yaşanmadığından ve kullanım ömrünü tespit edecek kadar uzun süredir kullanımda olan cihazlardan olmadığından, batarya ömrüyle ilgili kesin bir yorumda bulunmak ne yazık ki mümkün değildir. Ancak daha eski ve batarya teknolojisi anlamında da daha eski olan V6 model süpürgelerden yola çıkarak, V6 model süpürgelerin ortalama 6-7 yıl sonra batary aihtiyacı doğabildiğini belirtmek isteriz. Şüphesiz ki bu süre V11 süpürgelerde kullanılan teknoloji nedeniyle daha uzun olacaktır.

Bataryaların şu anki satış fiyatı 799 TL olup, V11 model cihazları Ankara'da Teknosa ve Mediamarkt mağazalarında bulabilirsiniz.

Başka sorularınız varsa veya yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen aşağıdaki ücretsiz telefon numarasından bizimle iletişime geçmekten veya bu E-postaya cevap vermekten çekinmeyin. Ayrıca web sitemizde çalışanlarımızdan biri ile canlı sohbet edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 19 Kasım 2019; 13:46:5 >

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.