Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir sene önce V6 aldım çok memnun kaldık. Durum el verirse normal süpürgede almak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakman mt.nin söyledikleri ilginç.. "Yere düşmüş iğne/düğme, Kum tanesi, cam kırıldı faraşla aldın gözden kaçmış ufak bir cam parçası"için kullanılmayacak süpürge mi olur ? ben türkiyeye ilk geldiği modellerden olan dc05'i 15 yıldır hala kullanıyorum - annemlerde dc08 var en az 10 sene oldu.. herşeyde kullandık makina hiçbir zarar görmedi. SADECE SIVI OLMAYACAK BAŞKA MANİ YOK. bence o lafa itibar etmeyin - dyson kraldır
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmadım bilmiyorum araştırıyorum. Kafam karıştı, Dyson Türkiye yetkilisi HAKMAN değil mi? HAKMAN musteri temsilcisi sattıkları ürün için "Kum düğme iğne girerse siklon sistemi hasar görecektir" diyor. Size güvenmek isterim ama bu sebepten hasar gördüğü takdirde garanti kapsamı dışında kalıp HAKMAN'a onarım masrafı ödemek istemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Motor sorunu yaşayan kişiler varsa elimde sıfır dyson süpürge motoru var. Birçok modele uyumlu. Kendim de 2.5 yıllık garanti süresi dolmuş cihazımın motorunun bozulması sonucu kullanmaya başladım ve yaklaşık bir yıldır sorunsuz kullanıyorum. İlgilenen arkadaşlar ilandaki telefondan iletişime geçebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-kucuk-ev-aletleri-dyson-motor-456326685/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white without pressure -- 27 Temmuz 2017; 21:22:50 >
  • ay önce almış olduğum Dyson süpürgeden 10 dakika çalıştırdıktan sonra traktör sesi gibi sesler gelmeye başladı ayrıca toz haznesinin lastik kısmından dışarıya verdiği toz zerreciklerini, çıplak gözle net bir şekilde görebiliyordum. Dikkat edip görmesem bile, ben ve kızım alerjik olduğumuz için elektrik süpürgesi çalışırken hapşuruyor isek o süpürge dışarı toz veriyordur. Bu durumu maalesef yaşadık. Bu sebeple servise, servisten de genel müdürlüğe bakıma gitti. Çok şükür makinemizin hiçbir sorunu yokmuş. Çok korkuttu bizi😰üstünde antialerjik yazıl lastiklerinden toz bırakması sebebiyle 3000 tl verip kırıntı süpürgesi olarak kullanıyoruz.Genel temizliği temizlikte 1 numara karcher süpürgemiz ile yapıyoruz.Maalesef tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Ben bir sene önce V6 aldım çok memnun kaldık. Durum el verirse normal süpürgede almak istiyorum.

aynen v6 aldım 2 ay önce çok memnunum. kablolu süpürge almak anlamsız. tek sorun çabuk doluyor hazne ve biraz zor temizleniyor öyle kapağı açınca dökülmüyor bütün pislik yapışıoyr içerde biyerlere. şarj ise hiç soruno lmuyor çok rahat yetiyuor
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Aynen tozlar topak olunca zor dökülüyor. Tepesinde tuş var iki kademe olarak çalışıyor,belki bilmiyorsun diye söyledim çünkü ben de sonradan öğrendim. Bu arada v8 çıktı onun şarj daha uzun gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynen tozlar topak olunca zor dökülüyor. Tepesinde tuş var iki kademe olarak çalışıyor,belki bilmiyorsun diye söyledim çünkü ben de sonradan öğrendim. Bu arada v8 çıktı onun şarj daha uzun gidiyor.

biliyorum hocam o tuşla güç artıyor ama şarjı çabuk bitiyor. siz hiç üstteki hepa filtreyi yıkadınız mı ben açıp bakıyorum tertemiz sürekli
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Yıkadım motor başlıklarınızda yıkıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu yazmak için mi üye oldunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yıkadım motor başlıklarınızda yıkıyorum.

başlık derken aparatları mı diyorsuunuz
  • Çözüm sunuluyor her konuda ama maalesef ve teessüf okuma özelliği olmayan bir nesil kitlesi olduğu için
    geriye doğru kimse okumuyor.
  • Şu ana kadar "Dyson süpürgelerin arasındaki fark ne" sorusuna verilen en güzel yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz_yn

Şu ana kadar "Dyson süpürgelerin arasındaki fark ne" sorusuna verilen en güzel yanıt

Yıllar önce bu cevabı bulamamıştım ve -iş başa düştü deyip; kendi istediğim gibi bir fark tablosu hazırlamıştım.
  • Ben de stubborn alacağım diye plan yapıyorum. Riske girip istanbulbilişim'den alacağım sanırım.
    Tavsiyeniz ya da yorumunuz olur ise çok sevinirim.
    https://www.istanbulbilisim.com.tr/dyson-dc33c-stubborn-elektrikli-supurge-fiyati,141328.html?refid=cimri&utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com
  • herkese merhaba - iyi bayramlar. dyson cihazlarım için bazı 2.el veya sıfır aksesuarlara ihtiyacım var. elinde bulunan arkadaş özelden yazıp fiyat versin lütfen.
    -DC05 motor
    -dc08 motor
    -dc08 hortum
    -dc08 teleskobik boru
    -dc08 büyük başlık
    -dc52 boru + hortum + başlık
    saygılar
  • yaklasik iki bucuk yildir dyson dc33 kullaniyorum.makinadanadan gayet memnunum .cekis gucinde hic bor azalma olmadi.koku sorunu yok..3 ayda felanda haznenin heryerini yikarim o siklon denen yerleri felan.ilik ve tazikli suyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Şu ana kadar "Dyson süpürgelerin arasındaki fark ne" sorusuna verilen en güzel yanıt

Yıllar önce bu cevabı bulamamıştım ve -iş başa düştü deyip; kendi istediğim gibi bir fark tablosu hazırlamıştım.

görebilirmiyiz onu
  • Slm bende dyson cinetic e bakıyordum küçük problemler büyük sıkıntılar çıkarınca ki öyle olanlar var.Electolux e yöneldim çünkü 6 yıldır hala aynı markayı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: parmen

quote:

quote:

görebilirmiyiz onu

O zaman DC37ler arasındaki farkı yazmıştım.

quote:

DC-37'de cihazın renginden modelini anlayabilirsiniz.

ORIGIN

ORIGIN PLUS

Fark:

ALLERGY

Fark:

ALLERGY MUSCLE

Fark:

ALLERGY PARQUET

Fark:

ALLERGY MUSCLE PARQUET

Fark:

ANIMAL COMPLETE

Fark:

ANIMAL TURBINE

Fark:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 8 Ekim 2017; 16:38:16 >

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.