Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
965.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @..tolbay.. değerli hocam hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

sevgili @XaVieR.bb;
    Ürününüzü güle güle kullanın,asla pişmanlık yaşamayacaksınız.Yakın bir zamanda olumlu görüşlerinizi okuruz burada muhtemelen..

Ben yaklaşık 2 ay önce Media Markt'a giderek direk şöyle söyledim."Ben bu ürünü internette 1099 TL'ye buldum,eğer aynı fiyattan verirseniz alırım"
    Reyon sorumlusu müsade isteyerek müdürü ile görüştü ve 1.279 TL fiyatı olan DC32 Exlucive'i 180 TL extra indirimle alıp çıktım.

Anlayacağınız pazarlık herzaman sözkonusu.Özellikle Dyson ürünlerini satabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ürün'ü bugün kargoladıklarını bana ileten deveyükü.com aynı gün içinde ürünü getirdi ve beni gerçekten etkiledir. Tabi kapıda peşin ödeme seçeneğinin etkiside olabilir.

Ürünü az önce test etme fırsat buldum, bir erkek olarak üründen etkilendim desem yeridir. Yüzüylere adeta yapışırcasına iyi şekilde çekim gücünü gösteriyor ki daha önce süpürgelerde aynı güç'ü hissetmemiştim. Şimdilik ürün için başarılı diyebilirim. Üzerindeki aparatlar kullanım kolaylığı aleti kaliteli kılmaktadır.

• @..XaVieR.bb
    değerli hocam hayırlı olsun...
  • Arkadaşlar Dyson gerçekten hakkını veren bir makina.Peşin fiyatına daha uygun alınabilir.
    Bir de ses olayı için satıcının söylediği mantıklı geldi,diyor ki sessiz makinalar motor tamamen kaplandığı iççin ses çıkarmıyor,ama zamanla bu motorun deforme olasına sebeb oluyor.
    Düşündüğümüz de Dyson gibi teknoloji harikası ses olayını çok rahat çözebilir ama demek ki böyle bir çözüm uygun değildir. Tabiki ses çok fazla değil tabiki.
  • quote:

sevgili @XaVieR.bb;
    Ürününüzü güle güle kullanın,asla pişmanlık yaşamayacaksınız.Yakın bir zamanda olumlu görüşlerinizi okuruz burada muhtemelen..

Ben yaklaşık 2 ay önce Media Markt'a giderek direk şöyle söyledim."Ben bu ürünü internette 1099 TL'ye buldum,eğer aynı fiyattan verirseniz alırım"
    Reyon sorumlusu müsade isteyerek müdürü ile görüştü ve 1.279 TL fiyatı olan DC32 Exlucive'i 180 TL extra indirimle alıp çıktım.

Anlayacağınız pazarlık herzaman sözkonusu.Özellikle Dyson ürünlerini satabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

aynısını ben de darty'de yaptım ve indirim yaptılar. biraz şaşırdım doğrusu, tahmin etmiyordum yapacaklarını.

• herkes takır takır alıyor ben hala alamadım, haftasonu 1399 a gördüm mm da indirim yapmadılar, bi tane daha mm var bu haftasonu da onlardan indirim talep edeceğim, yapmazlarsa internette bakacağız artık :) (fiyatlar dc32 animal modeli)

bu arada şarjlı el süpürgeleri ile ilgili düşünceleriniz nelerdir ? dyson dc 30 modeli deveyuku.com da 390 TL. performans nasıldır ? dyson'ın yanlış yapacağını sanmam ama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcirpici

herkes takır takır alıyor ben hala alamadım, haftasonu 1399 a gördüm mm da indirim yapmadılar, bi tane daha mm var bu haftasonu da onlardan indirim talep edeceğim, yapmazlarsa internette bakacağız artık :) (fiyatlar dc32 animal modeli)

bu arada şarjlı el süpürgeleri ile ilgili düşünceleriniz nelerdir ? dyson dc 30 modeli deveyuku.com da 390 TL. performans nasıldır ? dyson'ın yanlış yapacağını sanmam ama :)

Yakında DC 35 modeli çıkmak üzere fakat fiyatı daha pahalı olacaktır. Ancak bunu alırsanız eşiniz büyük süpürgeyi kullanmayı bırakabilir :)

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA

• Bende dün bir arkadaşla beraber Bursa Media Markt'tan Exclusive modelini aldım.Hanımlara kıyak yaptık.Evde ilk denemeyi tabii ki ben yaptım.Temiz diye bildiğimiz hakının sadece bir kenarını süpürdüm ve makinayı kapattım.Daha fazla test etmeme gerek yoktu.İnanılmaz kir çıkarmıştı halıdan ve süpürdüğüm alan daha parlak duruyordu.İyi ki almışım,paranın hakkını veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolbay

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar
    AnimalPro icin buldugum taksitli fiyatlar:
    Teknosepet 1251 tl 8 taksit
    Guzel evim 1265 tl 4 taksit
    Deveyuku 1220 tl 9 taksit
    Kargo hepsinde 7-10 tl arasinda
    Bu alisveris sitelerinden hangisini tavsiye edersiniz?
    Daha uygun fiyata satan baska bir yer bileniniz var mi?

Bahsi geçen sitelerin hiçbirinden alışveriş yapmadım.
    Eğer Media Markt'ın olduğu illerden birinde yaşıyorsanız gidip pazarlık edin.İnternetten bulduğun en ucuz fiyatı söyleyip benzer fiyat vermeleri halinde ürünü hemen satın alacağını ifade et.
    Göreceksin ki verecekler,hem de 10 taksite...

M.M. pazarlık yapıyor, biliyorum. Bir ara Tv alırken bazı modeller hakkında bilgi alırken ben sormadan kendileri indirim teklif ettiler.

MM gitmeyi bende dusunuyorum.
    MM de fiyat nedir?
    EW de 1400 tl imis, pazarlik yapmamislar.
    Bu arada animalpronun yanina uzun tuylu halilar icin standart basligini 70 tl ye almayi dusunuyorum. Kullananlar yorum yapabilir mi?

Ankara kentpark MM, kentpark darty ve cepada enplus sordum. hepsinde animalpro 1699 tl idi. Hicbiri indirim yapmadi, 1250 tl fiyata buldum , bu fiyata satarsaniz alacagim dedigimde neredeyse dukkandan kovuluyordum :)
    En iyisi alisveris sitelerinin birinden almak.

http://www.temizmarket.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=110250
    Animalpro yu buradan aldim.
    kargo ulasinca deneyimlerimi yazarim.

durum nedir hocam, kargo ulaştı mı ?

bende hala 1200 tl ve altına 3 taksit alabileceğim bir yer bekliyorum ama ben beklerken sırayla hiç bir yerde stok kalmamaya başladı. sefasepeti ve deveyuku'nde stok bitti bakalım daha nerelerde bitecek :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar

Eğer Media Markt'ın olduğu illerden birinde yaşıyorsanız gidip pazarlık edin.İnternetten bulduğun en ucuz fiyatı söyleyip benzer fiyat vermeleri halinde ürünü hemen satın alacağını ifade et.

M.M. pazarlık yapıyor, biliyorum. Bir ara Tv alırken bazı modeller hakkında bilgi alırken ben sormadan kendileri indirim teklif ettiler.

MM de fiyat nedir?
    Bu arada animalpronun yanina uzun tuylu halilar icin standart basligini 70 tl ye almayi dusunuyorum. Kullananlar yorum yapabilir mi?

Ankara kentpark MM, kentpark darty ve cepada enplus sordum. hepsinde animalpro 1699 tl idi. Hicbiri indirim yapmadi, 1250 tl fiyata buldum , bu fiyata satarsaniz alacagim dedigimde neredeyse dukkandan kovuluyordum :)

bende hala 1200 tl ve altına 3 taksit alabileceğim bir yer bekliyorum ama ben beklerken sırayla hiç bir yerde stok kalmamaya başladı. sefasepeti ve deveyuku'nde stok bitti bakalım daha nerelerde bitecek :)

maalesef hala gonderemediler.
    stogumuzda yok, urunu tedarik etmeye calisiyoruz diyorlar .
    bende beklemedeyim, eger onumuzdeki haftada gelmezse siparisi iptal edecegim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar

MM de fiyat nedir?

maalesef hala gonderemediler.
    stogumuzda yok, urunu tedarik etmeye calisiyoruz diyorlar .
    bende beklemedeyim, eger onumuzdeki haftada gelmezse siparisi iptal edecegim.

Arkadaşlar, bu tarz ürünlerde sipariş vermeden önce sitelerin çağrı merkezlerini arayıp, stok olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm.

• bugün tekrar media markt ile pazarlık yaptım. 1399 dediler. bimekte 1305 lira dedim alır gelirim farkın iki katını verirsiniz sonra felan o zaman 1299 tl yaparız felan dediler eğer öyleyse. ama 1299 da bana uymuyor zaten o fiyata internette de var.

1200 TL ve 3-4 taksit arıyorum arkadaşlar bulabilen olursa haber verin :)
  • quote:

bugün tekrar media markt ile pazarlık yaptım. 1399 dediler. bimekte 1305 lira dedim alır gelirim farkın iki katını verirsiniz sonra felan o zaman 1299 tl yaparız felan dediler eğer öyleyse. ama 1299 da bana uymuyor zaten o fiyata internette de var.

Valla hocam ben aldığım zaman fiyat gayet uygun demiştim aslında;zira Animal Pro'yu kargo dahil peşin 1.120 TL ye mal etmişim..sefasepetin.com da..şimdi baktım dysonları tüketmişler satışta sadece 1 ürünleri var..İnternettede en ucuz 1.270 TL görünüyor kargo olayını inlemedim var mı yok mu bilmiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 8 Ekim 2011; 19:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

bugün tekrar media markt ile pazarlık yaptım. 1399 dediler. bimekte 1305 lira dedim alır gelirim farkın iki katını verirsiniz sonra felan o zaman 1299 tl yaparız felan dediler eğer öyleyse. ama 1299 da bana uymuyor zaten o fiyata internette de var.

Valla hocam ben aldığım zaman fiyat gayet uygun demiştim aslında;zira Animal Pro'yu kargo dahil peşin 1.120 TL ye mal etmişim..sefasepetin.com da..şimdi baktım dysonları tüketmişler satışta sadece 1 ürünleri var..İnternettede en ucuz 1.270 TL görünüyor kargo olayını inlemedim var mı yok mu bilmiyorum..

evet hocam hatırlıyorum keske o zaman alsaydım. ama durumu biraz daha duzeltelim diye bekledik bu sefer de urun bitti. hayırlısı bakalım insallah cıkacak uygun bir yerden ;)

• firmalar döviz dalgalanmaları nedeniyle stokları sıfır gösteriyorlar.stoklarda ürün olduğunda bence rakamlar yükselmiş olacak.
  • Büyük alışveriş siteleri haricinde yine Dyson ( Hakman )'ın yetkili satış bayilerindende fiyat alabilirsiniz. Bayiilerde fiyat konusunda esnek davranabilir. Hakman'ın sitesinden, varsa yaşadığımız şehirdeki yetkili satıcılara ulaşabilirsiniz.
    Ben geçen yıl Ankara'daki bir bayiiden gidip tek çekim uygun bir fiyata Dyson Complete modelini 900.-TL'ye almıştım. ( neredeyse 200.-TL daha düşük fiyata)
  • Dyson ı 3 sene önce 700 tl ye taksitli almıştım.6 ayda bir filitresini yıkıyorum onun dışında bir masrafı yok.Unutmuyorum aldığım gün yatağımızı süpürmüştük bembeyaz bir toz çıkmıştı ağzımız açık kalmıştı.Herkese tavsiye ederim.Ben bahçelievler çalışlar caddesinde platin mağazasından almıştım,hala satıyorlarsa bakmakta fayda var.
  • 1 saat önce MM ( etlik forum ) dan dc32 animal pro 1499 etiketi vardı nette 1300 e kadar var dedim özel fiyat verelim dediler, 100 tl düştüler peşin fiyatınada 10 taksit yaparız dediler, 1399 tl ye 10 taksit aldım. evde köpeğimiz var ve pek tarayamıyoruz çok tüy oluyordu. halıya 2 sürdük haznede bi ton kıl oldu şaşırdık. balkonda köpeğimizin yatığı bi 2 li kanepe vardı üstü kıl dolu ona 2 git gel yaptım resmini ekliyorum :
    http://b1110.hizliresim.com/11/10/9/13720.jpg

ömürlük birşey aldığıma inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smookeus

1 saat önce MM ( etlik forum ) dan dc32 animal pro 1499 etiketi vardı nette 1300 e kadar var dedim özel fiyat verelim dediler, 100 tl düştüler peşin fiyatınada 10 taksit yaparız dediler, 1399 tl ye 10 taksit aldım. evde köpeğimiz var ve pek tarayamıyoruz çok tüy oluyordu. halıya 2 sürdük haznede bi ton kıl oldu şaşırdık. balkonda köpeğimizin yatığı bi 2 li kanepe vardı üstü kıl dolu ona 2 git gel yaptım resmini ekliyorum :
    http://b1110.hizliresim.com/11/10/9/13720.jpg

ömürlük birşey aldığıma inanıyorum.

Hocam hayırlı olsun, aynen dediğiniz gibi ömürlük bir ürün Dyson. Bende de var şimdi günlük kullanıma şarjlı el süpürgesini almayı düşünüyorum, sürekli el altında kullanılabilecek. DC35

• daha önce ev süpürmüyormuşuz,sadece spor yapıyormuşuz.Ev aynen kirli kalıyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.