Şimdi Ara

dyson big ball 2899

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu makinenin çekiş gücü nasıl acaba annemin 12 13 yıllık libelle süpürgesi artık sürekli arıza vermeye basladı dyson hep duyuyoruz ama genelde kablosuz modelleri kablolu modellerinde de aynı başarı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Arkadaşlar bu makinenin çekiş gücü nasıl acaba annemin 12 13 yıllık libelle süpürgesi artık sürekli arıza vermeye basladı dyson hep duyuyoruz ama genelde kablosuz modelleri kablolu modellerinde de aynı başarı var mı

Animal Pro kullanmıştık memnun kalmıştık.

Ama çekim gücü asıl tirbün başlıktaydı.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Şu anki makinede tribün başlık kullanıyoruz o yüzden sıkıntı olmaz teşekkürler hocam

• İsmi sakat

• Ussuz kullanıcısına yanıt

konuya bunu görmeye gelmiştim gidiyorum.

aslında süpürge de lazım ama para yok

• Merhaba hocam ben bugün araştırarak aldım önce animal pro aldım onu iade edip bu ürünü aldım bu ürünün çekiş gücü 170 iken animal pro 150 dir birde bu üründe filtre var iki üç ayda bir temizlenmesi gerekiyor birde başlık farkları var başka bariz bir fark yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İki sene önce bu fiyata almıştık, çok memnunuz bütçesi olan düşünmeden alsın derim. Süpürge de üzerine tanımam. Önceki Dyson animal modeli idi ve 11 sene dayandı, ikinci elini 1500₺ ye letgo dan sattık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dyson'ın kablosuzları oldukça pratik ve kullanışlı ama bataryaları da pahalı. Sırf bu sebeple kablolu modellerinden aldık ama şimdi robot süpürge olayına girdiğimizden beri arka odada bir köşeye kaldırılmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Dyson'ın kablosuzları oldukça pratik ve kullanışlı ama bataryaları da pahalı. Sırf bu sebeple kablolu modellerinden aldık ama şimdi robot süpürge olayına girdiğimizden beri arka odada bir köşeye kaldırılmış durumda.

evet v6 nın muadilini bile 500 e zor bulmuştum aylar önce. orjinaller daha pahalı. ama biraz elektroniğe el yatkınsa içindeki 18500 piller değiştriilip daha yüksek güçlü piller takılarak 150 200 e mal edilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.