Şimdi Ara

Dyrus Yayınlarının Kalitesizliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toplanedeki idolüm Dyrus yayınlarındaki ses kalitesizliğidir.

Ortalama 35 Dk süren maçlarda, maç başladığından ilk 5-6 dakika boyunca monodan daha beter bir ses geliyor.
    Bazen tamamen kesiliyor. Arada müzik sesi geliyor bastırıyor. Dyrus genelde OMG, Wtf dude..! çekiyor sürekli.

Güzel bir müzik yok. Olsa bile net değil. Akıcı konuşma yok. Sesler sürekli kesiliyor. Maçın yarısını sessiz izliyorsunuz. Hamamdan çıkma gibi boğuk sesler var. Hiç mi farkında değil ya da gerçekten sallamıyor mu bu durumu ?

;Ok.

Edit:idöl değil idol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYLER :( -- 22 Kasım 2017; 14:3:9 >

• Asıl sorun dyrusun kalitesizligi degil twitchte adam akıllı toplaner streamer yok bende ondan sikayetciyim
  • Quas'ı izleyin. Aşırı efendi bir çocuk ve inanılmaz öğretici. Sıkmıyor. Üst koridoru ondan öğrendim. NA'da 4. sıradaydı en son.
  • Bence takmıyor gibi duruyo izleyen izler izlemeye s.gider gibi bı havası var :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umrunda değil hep böyleydi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Quas'ı izleyin. Aşırı efendi bir çocuk ve inanılmaz öğretici. Sıkmıyor. Üst koridoru ondan öğrendim. NA'da 4. sıradaydı en son.

Quas meta dışı şeyleri oynuyor, bana itici geliyor top lane de favorim yayin açarsa zion spartan oda açmıyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

Asıl sorun dyrusun kalitesizligi degil twitchte adam akıllı toplaner streamer yok bende ondan sikayetciyim

tobias fate?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ops

Quas'ı izleyin. Aşırı efendi bir çocuk ve inanılmaz öğretici. Sıkmıyor. Üst koridoru ondan öğrendim. NA'da 4. sıradaydı en son.

Quas meta dışı şeyleri oynuyor, bana itici geliyor top lane de favorim yayin açarsa zion spartan oda açmıyor zaten

Sabah akşam swain illaoi spamlamıyor artık
    http://na.op.gg/summoner/userName=fulano

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 23 Kasım 2017; 4:47:26 >
  • Hashinshin?

• Wingsofdeath var
  • Thaldrin var mis gibi ne bu ybanci sevdaligi,cok ta kaliteli bir oyuncu.

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Hashinshin?

hashinshinin olayı yokki.jax op olduğu zamanda ve warmog + atmas varken iyi gibi görünüyordu ama onuda burdaki elohell nooblar bile oynayabilirdi.
    zamanında birkaç kere onla oyuna denk gelmiştim,4 defa lane kazanıp 2 defa kaybetmiştim.son yıllarda epey gelişme gösterdiğinide düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanjayra S kullanıcısına yanıt
    OTP

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.