Şimdi Ara

Dying Light Türkçe Yama Projesi (1.1 ÇIKTI!) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
25
Favori
78.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba kardeşim dying light the following versionuna ben bu yamayı yükledim çalışıyor ama sadece ana menü türkçe oldu ben ana hikayeye başlayamıyorum öyle bir seçenek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolution62

merhaba kardeşim dying light the following versionuna ben bu yamayı yükledim çalışıyor ama sadece ana menü türkçe oldu ben ana hikayeye başlayamıyorum öyle bir seçenek yok

Bende following dlc'si yok. Sanırım o da ana senaryo üzerinden ilerliyor ondan türkçe yamayı görmemesi normal. Dlc sahibi olmayanlar yamayı sorunsuz kurup oynayabilirler. Sanırım arkadaşlar yakında dlc icin yeni bi yama yayınlar beklemekten başka çare yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    eski yamayı güncellemeleri uyumlu hale getirmeleri yeterli sanırım hazır türkçe yamada var zaten teşekkür ederim kardeşim ilginden dolayı
  • çok teşekkürler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Evet projeye başlayacağız fakat önceki kadrodan sadece saboteur nickli arkadaş kabul etti ve sayıca az olduğumuz için hala ekip üyesi arıyorum.

Şimdilik fazla sürmeyeceği için firewatch yamasına başladık bitince bu yamaya yöneleceğiz kesinlikle.

The Followning dlc'si için yardım etmek isteyen olursa özelden benimle iletişime geçerse sevinirim. Bayağı uzun bir dlc ve ne kadar fazla insan o kadar kısa süre demek.

Not: Yama sadece following dlc'sini içermeyecek, v1 sürümündeki eksik/hatalarıda gidereceğiz.

merhaba inş. yamayı güncellersiniz ve eksikleri tamamlarsınız merakla takip ediyorum

• Güzel indirimde dlc ile birlikte alacağım umarım yaması çıkar yama çıkmazsada hikayeyi anlamadan oynarız artık çünkü oyun çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu indirdigim an bu yamayı da kurdum.oyunu bitirdim,anlayarak çok daha iyi oldu. teşekkürler
  • the following çevirisi bekliyorum umarım yapılır. okadar güzelki oyun çevrilmemesi büyük handikap olur.
  • Açıkçası dosya açma konusunda pek bilgim olmasada sonunda açmayı başardım. DLC yüklenince türkçe olan yerlerde İngilizceye dönmüş. Ana oyundaki İngilizce kalan bütün yerleri çevirdim. Ama the following yamasına girebileceğimi sanmıyorum. Üstüne üstlük bir de ana oyunu tamamlasam da bir türlü dosyayı kapatamıyorum. Unpack etmek en kolaydı ama dosyaları kapatırken hata alıyorum. Bu konuda yardımcı olacak varsa pm atsın. Ayrıca ana oyunda the following yamasına sahip kişilerde skill bölümündeki bazı yetenekler yazmıyordu onları da hallettim menü sorunuda düzelmiş olması lazım. Ama tabi bunları bilmek için dosyaları kapatıp oyuna geri koymam lazım.
  • the following türkçe yamasını bekliyorum hiç açmadım tr yaması yok diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkShadowTwo -- 16 Nisan 2016; 12:33:56 >
  • revolution62 R kullanıcısına yanıt
    dlc varken hikaye modunu oyna yazısı çıkmıyo ama seçiliyo en üstte bi boşluk var orayı seç sonra hikaye modunu oyna diye bi yazı çıkıyo ordan girebilirsin
  • 60fps altı görmeyen oyun şimdi 25-30fps görüp yükselmiyor. Oyuna yamayı yükledikten sonra böyle oldu. Oyna zarar gelmeden yamayı nasıl oyundan silebilirim.
    Oyun orjinal dır.

• the following e türkçe yama yapıcakmısınız ona göre oyuna başlıcam
  • Arkadaşlar yama Dying Light: The Following - Enhanced Edition üzerinde çalışıyor mu? Following kısmına yama yok fakat yama bu sürümle uyumlu mu? İndirimdeyken alayım diyorum ama para boşa gitmesin sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyyaman

Arkadaşlar yama Dying Light: The Following - Enhanced Edition üzerinde çalışıyor mu? Following kısmına yama yok fakat yama bu sürümle uyumlu mu? İndirimdeyken alayım diyorum ama para boşa gitmesin sonra.

Evet uyumlu. GOG sürümü var aynı isimde ve yama çalıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Yamayı indirdim 543kb,yamanın içinden çıkan DataEn.pak dosyasını dyinglight/dw nin içine atıyorum crash veriyor.Nasıl çözebilirim?
  • Following için çeviri çalışması var mı ?
  • Hocam emeğinize sağlık indirdim kullanıcam şimdi teşekkür etmesem içim rahat etmezdi.
  •  Dying Light Türkçe Yama Projesi (1.1 ÇIKTI!)
    Ben yamayı bahsedilen klasörün içine atıyorum fakat oyunu açmaya çalıştığım zaman bir hata alıyorum. DW klasörünün içine kopyalamayacak mıyız ?
  • Arkadaşlar yok mu bir çözüm önerisinde bulanacak biri ?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.