Şimdi Ara

DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
31
Favori
75.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alırsanız ekime almaz iseniz kasıma tadında bir mesaj olmuş🎃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun, bütün yan görevler yapılası ender oyunlardan. Yan görev yapma isteği her oyunda olmaz kolay kolay. Hatta open world oyunları ana hikayeyi baltaladığı için sevmem bile. Bu oyun istisna benim için. Hatta oyuna alışana kadar Dying Light’ı da sevmemiştim. Sonradan açıldı oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum.yan görev demek ayıp olur küçük hikayeler desek daha iyi.witcher 3 teki gibi

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    Aynı cevabı bana da göndermişler :(

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    en azından cevap vermişler bize 😂😂

• Oha bu oyun niye trend oldu bayılırım

Platin aldığım 2. oyun (ilki dead island'tı)
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    Aynen cevap vermeleri de bir gelişmedir 😂

• herkese selam,dying light şu an plus üyelerine indirimde 53 TL gösteriyor. Bu paraya değer mi yoksa biraz daha düşmesini mi bekleyeyim. indirimde olan dlc siz versiyon the following ile görev paketi dışında oynanabilirlik ya d grafiksel fark var mıdır? Uzun zamandır takip ediyorum o versiyonu 84 TL den aşağıya inmedi

• mertbey87 M kullanıcısına yanıt
    Almışken ful al. Bu türü seviyorsan daha iyisi yok. Ben 3 kere oyunu bitirdim. Her seferinde inanılmaz zevk aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbey87

herkese selam,dying light şu an plus üyelerine indirimde 53 TL gösteriyor. Bu paraya değer mi yoksa biraz daha düşmesini mi bekleyeyim. indirimde olan dlc siz versiyon the following ile görev paketi dışında oynanabilirlik ya d grafiksel fark var mıdır? Uzun zamandır takip ediyorum o versiyonu 84 TL den aşağıya inmedi
    Alacaksan full sürümü al The Following apayrı bir deneyim

• Sıradan dlc'ler gibi düşünme. Following sanki başka bir oyun gibi. Kesinlikle full paket alınmalı. Türünün tek örneği. Birde coop arkadaşın varsa tadından yenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiTRocy -- 10 Mart 2020; 20:39:47 >
  • Saylan kullanıcısına yanıt
    İngilizce si olmayan a tavsiye edermisin hocam

• Oyundaki hikaye akışını yaptığın görevlerden anlayabilirsin. Bence İngilizce gerektiren bir oyun değil. Görevler genelde basit komutlar la veriliyor ve işaret ile gösteriliyor. Çok takıldığın bir yer olursa youtu.be den görevi yazınız mı zaten yapılmış video lari çıkıyor. Uzun lafın kısası tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saylan

Oyundaki hikaye akışını yaptığın görevlerden anlayabilirsin. Bence İngilizce gerektiren bir oyun değil. Görevler genelde basit komutlar la veriliyor ve işaret ile gösteriliyor. Çok takıldığın bir yer olursa youtu.be den görevi yazınız mı zaten yapılmış video lari çıkıyor. Uzun lafın kısası tavsiye ederim.
    Hocam bilindiği gibi PC’ye Türkçe dil desteği resmî olarak mevcut. PS4’e Türkçe dil desteği geldi mi ? Bilginiz var mi ?

• sametatak kullanıcısına yanıt
    Henüz gelmedi.

• 4. Kez başladım 200 tane koşucu öldür görevini verdiler bu comminity görevlerinden öldürdüm ama bi türlü gitmediler her yerde koşucu var resmen oyunu oynanmaz hale getirmişler

• Negan kullanıcısına yanıt
    Süreli topluluk etkinliği gelmiş olmalı. Bundan dolayı her yer dolu oluyor. Çok sinir bozuyor doğrusu her yer kaos ortamı :D
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gece dahada güzel

Ama bu oyundaki ortam hiç bir oyunda, keşke Türkçe gelseydi

• Negan kullanıcısına yanıt
    Öyle gerçekten çok keyifli bir oyun 2.sini de merak bekliyorum.

Aynen PC tarafında resmi Türkçe dil desteği gelince konsol tarafına geç gelecek demişlerdi. Yılan hikayesine döndü iyice, artık bu saatten sonra eklenirse de sürpriz olur :(

• Arkadaşlar, ps store da 84 TL ye enchanted edition versiyonunu almaya karar verdim. Zannedersem tüm ek paket ve grafik güncellemesi varmış bu versiyonda. umarım keyif alırım bu tür de ilk oynayacağım oyun olacak.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.