Şimdi Ara

Dying Light - Enhanced Edition Türkçe Yama Çalışması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
20
Favori
23.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lcroft

Durumda ilerleme oldukça ana mesajımda güncelliyorum.

Ne kadar sürerse sürsün en azından DYING LIGHT: ENHANCED EDITION olarak (başta Following DLC tabii ki) hatasız sorunsuz çalışan %100 eksiksiz tam tekmil bir altyazı yamamıza kavuşalım da gerisi fasa fiso dert değil kim ne derse desin kafaya takma, yani her türlü sabırsızlıkla bekliyoruz @Lcroft sen gönlünü ferah tut :)

DYING LIGHT ile birlikte Türkçe yamalarının tamamlanmasını beklediğim hedeflediğim 3 oyun kaldı: TITANFALL 2, PREY, DISHONORED 2. Ve her ne kadar konusunda sadece text'leri paylaşılıp çevirecek kişiler aranıyor olsa da DEUS EX: MANKIND DIVIDED beklediğim oyunlardan sayılabilir. Bir de DEUS EX: HUMAN REVOLUTION altyazısı şu an DIRECTOR's CUT versiyonuna göre düzenliyormuş bunu da bekliyorum. Neyse hayırlısı bakalım, bir gün bu oyunları da Türkçe oynamak hepimize nasip kısmet olur işallah demekten başka şansımız yok "geç olsun güç olmasın".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 1 Şubat 2018; 21:50:49 >

• ses seda yok 1 haftadır.
  • İlerleme oldukça güncelliyorum demişti Lcroft demek ki kayda değer ilerleme olmadı veya devam ediyor daha sonra bilgilendirecek ilerleme ile ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde, Tomb Raider Underworld'ü sizin yamanızla oynadık. Gayet başarılıydı. Bu yamayı da güzel bir şekilde bitirirsiniz, inanıyorum. Kolaylıklar dilerim.
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Her zaman çeviri yapmıyorum. Boş vaktim olduğunca çevirmeye çalışıyorum. Bu iş çok zahmetli bir süreçten geçiyor.

• bozak hordeye girdik cikamiyozda bu bolumden adrenalin hatsafhada:)

youtubedeki ünlü youtuberlerde oynarken kizip kapatiyor o bolum yuzunden cok sinirlendiklerini gordum ya bir tek ben degilmisim yani :)

Nerden girdik arkadas ya bozuk hurda yuzunden oyunu silecem sonunda olacagi o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartakuez -- 8 Şubat 2018; 15:33:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabırsızlıkla bekliyorum haydi aslanlarım bastarın helal olsun ceviri grupu
  • Hocam kolay gelsin. Çok güzel bir işe imza atıyorsun. Bir sorum olacaktı. The Following DLC çevirisi şuanda %90'da. Çok güzel ve ümitliyim. Ayın 23'ine kadar çıkar mı ? Sadece The Following DLC'sini oynamadım ben. Ana oyunu Türkçe bitirdim. Following'i bekliyorum. Şimdilik sadece The Following'in alt yazı çevirisine odaklanıp 1 hafta içerisinde çıkartabilir misiniz ? Test etmeyede gerek yok ilk etapta alpha diye yayınlayın. Ben oynar test ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinterSoldier10

Hocam kolay gelsin. Çok güzel bir işe imza atıyorsun. Bir sorum olacaktı. The Following DLC çevirisi şuanda %90'da. Çok güzel ve ümitliyim. Ayın 23'ine kadar çıkar mı ? Sadece The Following DLC'sini oynamadım ben. Ana oyunu Türkçe bitirdim. Following'i bekliyorum. Şimdilik sadece The Following'in alt yazı çevirisine odaklanıp 1 hafta içerisinde çıkartabilir misiniz ? Test etmeyede gerek yok ilk etapta alpha diye yayınlayın. Ben oynar test ederim

%90 olalı baya oldu öyle duruyor.

• Ana oyunu bitirdim, DLC'ler kaldı. Onlara henüz başlamadım çünkü Türkçe değil, sizin yamanızı bekliyorum kolay gelsin
  • Elinize sağlık bekliyoruz
  • hocam dishonoredden sonra siz de yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.SNTRK

hocam dishonoredden sonra siz de yapmayın.

fake yedik galiba
  • Gelmedimi Daha Türkce Yama Ceviri Kardesim Acele Et Kardesim Seni Bekliyoruz Ne zaman dır :) Ayıp Oluyor Bak Millete :) Saygılar Ellerine Saglık Basarıların Devamini Dilerim. @Lcroft

• Yazık.

Sanki adam burada paralı iş yapıyor gibi acele et diyenler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Yazık.

Sanki adam burada paralı iş yapıyor gibi acele et diyenler var.

Böyle tipleri bildiğimden zaten artık bir şey yazmamaya karar verdim. Yormayın kendinizi hocam
  • arkadaş ciddi yazmamış ki, hatta başarılar bile demiş, heyecanla bekliyoruz yamanı.. :)
  • Türkcesi İnsallah Kısa Sürede Gelir Ana Oyunu Cevirmesende Olur Kardesim Kolay Gelsin Ellerine Saglık. Kardesim Benimle İletesime Gec Destek Vermek İstiyorum Maddi Banevi Lcroft steamım http://steamcommunity.com/profiles/76561198303149800/@Lcroft
  • Kardesim O kadar emek Harcıyorsun karsılıgını almanı isterim
  • Lcroft kullanıcısına yanıt
    Seni Destekliyoruz Kardesim Basarıların Devamini Dilerim Ellerin Dert Görmesin Kolay Gelsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.