Şimdi Ara

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.467
Cevap
32
Favori
78.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • Selam arkadaşlar, oyun istek listemdeydi ve 233 tl düştü diye bildirim geldi. Daha önce Tomb raider tüm oyunlarını, Resident evil tüm oyunlarını, metro serisini bitirmiş biri olarak bu oyunu önerir misiniz ? Ve asıl merak ettiğim sistemim kaldırır mı;

Ryzen 5 2600 cpu

Sapphire rx 580 nitro ekran kartı

2*8 16 gb ddr4 ram

• hDundar kullanıcısına yanıt
    Öneririm pişman olamazsın tabi türü seviyorsan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ilk indirimi mi? Sanki daha öncede 200lere düştüğünü hatırlıyorum

• Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #TürkçeDying Lightyoutube
    The Bloody Summer event is a new and free limited-time event available in Dying Light 2 Stay Human! It's all about carnage and making the streets of the City run red with the blood of your opponents. During the Bloody Summer event, the chances of cutting off limbs, slicing your enemies in half, and simply pulverizing them will increase highly. Moreover, some of the Hyper Mode rules will also apply with stronger ragdolls and hit reactions. Plus, this event is filled with awesome rewards for you to pick up! - Chop off 1 limb to obtain a Harper’s Token. - Cut off 300 limbs to obtain a Cutting Edge Axe. - Together with the entire community — slice off 3 000 000 limbs to obtain the Nightrunner Outfit. Head to Techland GG for more information: https://techlandgg.com/events/bloody-summer Buy Now: https://dyinglightgame.com About the game: Over twenty years ago in Harran, we fought the virus — and lost. Now, we’re losing again. The City, one of the last large human settlements, is torn by conflict. Civilization has fallen back into the Dark Ages. And yet, we still have hope. You are a wanderer with the power to change the fate of The City. But your exceptional abilities come at a price. Haunted by memories you cannot decipher, you set out to learn the truth… and find yourself in a combat zone. Hone your skills, as to defeat your enemies and make allies, you’ll need both fists and wits. Unravel the dark secrets behind the wielders of power, choose sides and decide your destiny. But wherever your actions take you, there's one thing you can never forget—stay human. Follow us: Facebook: https://facebook.com/dyinglightgame Twitter: https://twitter.com/dyinglightgame Instagram: https://instagram.com/dyinglightgame Discord: https://discord.gg/dyinglight VK: https://vk.com/dyinglightgame #dyinglightgame #Techland #StayHuman
    https://www.youtube.com/watch?v=MClMFLYve2s&feature=youtu.be

Oyunun yeni global etkinliği, Bloody Summer Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe 

• hDundar kullanıcısına yanıt

Sistem kaldırır mı emin değilim ama zaten DLSS var bunda da. Oyun ise 1. oyunundan daha hızlı. Sürekli bir yerlere koşup zıplayası geliyor insanın çok hızlı yani. Ben parkurlara özellikle bayıldım. 1. oyuna döndüm sonra 1. oyun hantal geldi biraz parkur açısından vs. He bitirdim mi bitirdim tabii 1. oyunu da.

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçenexus mods :: dying light 2
    FidelityFX Super Resolution 2.0
    https://www.nexusmods.com/dyinglight2/mods/452

Oyuna FSR 2.0 modu yapılmış. DLSS i FSR 2.0 ile değiştiriyor. DLSS kullanamayanlar için denemeye değer Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe 

• Bloody Summer etkinliği çok eğlenceli olmuş ve daha ilk gününden global hedefe ulaşıldı. Bu etkinlik süresince tüm yakın dövüş silahların ezici ve kesici hasarları normal hasarlarından daha yüksekler ve bu sayede basit zombilerden ecellere kadar tüm zombiler paramparça oluyorlar. Etkinliğin amacıda biraz buna yönelik, ayrıca 3 aşamalı hedef sayısına ulaşırsanız özel bir silah ve outfit elde ediliyor. Oyunu 2.kez oynasamda bazı yan görevler halen akılda kalıcı, örneğin parkur yaparken bir yaşlı amcaya denk geldim ve eşinin alt katta zombiler tarafından etrafı sarıldığını belirtip kurtarmam için benden yardım istedi. Bende işi gücü bırakıp koştum yanına ve elektrikleri açıp geri amcanın yanına geldim ama ortada yaşayan bir eş yerine ölmüş eşinin sesini kaydettiği telefon vardı. Yaşlı amca meğerse elektriği bu nedenle açmamı istemiş çünkü ses kaydından sürekli eşinin son sesini dinliyordu. Bu tarz bir oyunda böyle görevler görmek şaşırtıyor ve etkileyici buluyorum. Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe 

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe

• Oyuna modla eklenen FSR 2.0 ı denemek için yükledim ve sonuçlar DLSS e göre epey sürpriz oldu çünkü hem performans hemde görüntü kalitesi olarak FSR 2.0 DLSS 2.4 ü yakalamış durumda, her ne kadar mod oyundaki DLSS i FSR 2.0 a değişsede FSR 2.0 ın daha soft bir görüntüsü var. Bunun nedeni ise oyunun DLSS keskinliğinin hatalı çalışması yani 50 ye kadar blurlu bir görüntü varken 50 sonrası ise aşırı keskin oluyor. FSR 2.0 da ise görüntü bu ikisinin ortası yani ne çok keskin nede çok bulanık tam olması gerektiği gibi çalışıyor. İlginç olansa bunun bir modla DLSS in yerine oyuna ekleniyor olması acaba tensor çekirdekleri yapay zeka vs bunlar birer hikayeden mi ibaret diye düşünmeye başladım.Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe  FSR 2.0 yeni sürümüyle gayet iyi çalışıyor. Modu yukarıda paylaşmıştım. İndirip denemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 4 Temmuz 2022; 1:51:39 >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    6700xt ıle ortalama kaç fps verır hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçesteamcommunity.com
    Steam :: Dying Light 2 :: Hotfix 1.4.2 is live!
    https://steamcommunity.com/games/534380/announcements/detail/3352382812580389725

Dying Light 2 için 1.4.2 güncellemesi yayınlandı. 1 GB indirme boyutu 10 GB ise toplam dosya boyutu olan yeni güncelleme ile ;

-Hızlı seyahat ile ilgili sorunlar düzeltildi.

-Co-op oynanışa dair çeşitli hatalar giderildi.

-Oyun kararlılığı artırılıp rastgele oluşan çökme sorunları giderildi.

-Tyrant Volatileler ve mutasyonlu zombilerin hasar sayısı ve hasar direnci artırıldı.

-Başarımlar ile ilgili olan sorunlar düzeltildi.

Oyun genel olarak çok buglu. Özellikle fotoğraf modu tamamen bozuk. Sürekli oyunu bozuyor. Hareket edemiyorum çıktıktan sonra. Bununla ilgili hiç düzeltme yapılmamış olması üzücü. Bunların dışında bazı questlerde lütfen bekleyiniz hatası yüzünden npc'lerle etkileşime giremiyordum. Oyunu yeniden başlatmak gerekiyor bu tarz durumlarda. Cyberpunk'ı da geçen sene bu zamanlarda oynamıştım ve çok daha düzgün bir tecrübe yaşamıştım. Cyberpunkda bug olsa bile manuel save olduğu için yine çok sorun olmuyordu. Bunda o da yok. Her an oyun komple bozulacak, save dosyam güme gidecek korkusu oluşuyor insanda.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiz buglara hiç denk gelmedim

Oyun garip. Herkeste her sistemde farklı reaksiyon gösteriyor resmen. Bende olan bir sorun bir başkasında yokken o kişide benim hiç denk gelmediğim sorunları yaşayabiliyor. Birçok oyuncunun şikayet ettiği rtx açıkken memory leak sorunu genel kesimde düzeldi gibi. Ama bende hala devam ediyor mesela. Denemediğim yöntem kalmadı. Oyuna sürekli gir çık yaparak oynuyorum :) mesela bahsettiğimiz fotoğraf modu sorunu da bende hiç olmadı. Şurası çok net; oyun maalesef stabil değil. Her sistemde eşit kararlılıkta (performans demiyorum) çalışması için daha çok fırın optimizasyon ekmeği yemesi gerekiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Performans olarak ben konsolda (series s) oynuyorum. Performans olarak 1080p30fps kilitli olmasına rağmen yırtılmalar oluyor.... Uzak mesafe çizimi vs çok kötü. Çimler bir garip görünüyor. ambient occlusion yok gibi bir şey. Bu dediğim buglar(fotograf modu gibi) ise sürekli yeniden üretilebilen buglar. Havada duran zombiler, zıplarken takılıp ölünen engeller tarzı küçük şeyleri saymıyorum. Bu kamera bugu genelde serbest kameraya geçip, arayüzü gizle deyince daha çok oluyor. Zaten daha oyunun ilk sahnesinde bugla karşılaştım, bu yüzden ekstra bir tedirginim bu konuda. Açılış ara sahnesi biter bitmez, oyunun gösterdiği yere değil de, teresine gideyim dedim. Atladım, normal olarak öldüm. Yeniden doğ dediğimde ise oyun direkt küt diye kapanıyordu. Tekrar denedim yine aynısını yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Temmuz 2022; 19:32:14 >

Bu arada hocam controller ile oynamak zordur ya denemedim hiç ama.. oyun tam k/m oyunu gibi aslında parkur bakımından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Doğrudur hocam ama bahsettiğiniz hatalara bir kez bile denk gelmedim. 121 saat olmuş herhalde denk gelmem gerekirdi ,oyun sorunsuz demiyorum ama çok buglı olduğunu düşünmüyorum. Sizde belirtiyorsunuz bug denildiğinde Cyberpunktan ötesi henüz gelmedi.Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe 

O zaman konsol- kontrolcü tarafına özel bir problem var herhalde, ya da ben çok şanssızım :) Cyberpunkda öyle oyunu başlatmam gereken sıkıntı yaşamadım hiç. Bunda kapa aç yapa yapa bir hal oldum. Fotoğraf modu yeni eklendiği için mi böyle yapıyor, single oynasam bile online bağlı diye mi bir sıkıntı çıkıyor anlamadım gitti.

• Bu oyun niye her açtığımda pencere modunda açılıyor arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.