Şimdi Ara

DYING LİGHT 2|PS ANA KONU|TÜRKÇE|4 ŞUBAT 2022 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
28
Favori
60.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun trailer'ını 3 kere izledim hayran kaldım ya. O Atmosfer nedir abi? bana aşırı 23 Days Later filmini andırdı.
  • hocam DYİNG LİGHT değil. DYING LIGHT olacak (ya da dying light). başlıkta kötü duruyor düzeltin bence.

ilki süperdi bu daha güzel görünüyor. Umarım eklenti tadında değil de üzerine bir sürü şey kattıkları cinsten bir oyun olur. bir de ilki bizim güneydoğuda geçiyodu :). burada bakalım nerede geçecek.
  • Arkadaşlar önceden kutulu versiyonu vardı ve son bölümü kadar gelmiştim ama daha sonra isteyen birisi olduğu için satmak zorunda kalmıştım. Ama şimdi digital olarak gelişmiş sürüm aldım ve save'ler uyuşmadı o yüzden baştan başlamam gerekiyor.

Baştan sona oynamak isteyen olursa seçimden sonra başlayalım eğer isterseniz.
  • İlk oyun gibi 10 fps olmasında
  • Dying Light 2'nin Microsoft E3 2018 basın konferansında resmi olarak duyurulmasından sonra oyun hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Techland kreatif direktörü Adrian Ciszewski tarafından belirtilene göre, Dying Light 2'de ana karakter ilk oyundan tanıdığımız Kyle Crane olmayacak ve ikinci oyun farklı bir yerde, farklı karakterle, farklı bir hikaye anlatacak.

"Aynı evren, aynı virüs ancak Harran'daki salgından on beş yıl sonra geçiyor ve dünyanın farklı bir parçası, farklı karakterler, farklı hikaye ve ilk oyunla hikaye açısından bir bağlantısı yok." dedi GameSpot'a konuşan Techland kreatif direktörü Adrian Ciszewski.

Üç yıldır geliştirildiği belirtilen yeni oyun için paylaşılan diğer bilgilerden bazıları: haritanın ilk oyundakine göre dört kat büyük olması, geliştirilmiş parkur ve dövüş sistemi, diyalog seçeneklerinin yer alması ve verilen kararların oyunun gidişatına etki edecek olması, Baldur's Gate, Fallout: New Vegas ve Torment: Tides of Numenera oyunlarında çalışmış yazar/hikaye anlatımı tasarımcısı Chris Avellone'un ve The Witcher 3'ün Bloody Baron görevinden sorumlu yazarların Dying Light 2 ekibine dahil olması.

Dying Light 2, 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dying_Light_2_Hikaye_Acisindan_ilk_Oyunla_Baglantili_Olmayacak-91274.htm
  • İlk oyundaki "süper düper zombi"leri kaldırıp, kendileri yavaş ama 3-5 tane de olsa kaçması yada aralarından çıkması zor olan yürüyen ölüler olsa ve biraz da walking dead dizisi gibi diğer insanlarla mücadeleye girersek çok güzel olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 15 Haziran 2018; 17:41:48 >
  • arkadaşlar lütfen yardım edin ps4 de arkadaş ile co-op oynamak istediğimizde yan yana geliyoruz ama her seferinde kopuyoruz varmı bir çözümü? ağ ayarlarında bir değişiklik mi yapmamız lazım? mutlaka başınıza gelmiştir..
  • Şehir ilk oyundan 4 kat daha büyük olacakmış.Twit atmışlar.
  • İlk oyunu hala bitirmedim yarım bırakmıştım bitirmelimiyim oyunu çokmu şey kaçırıyorum sizce? Oynamadığım çok oyun birikti 🎮

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 26 Ağustos 2018; 1:28:40 >
  • Dying Light 2'nin Yayıncılığını Square Enix Üstlenecek

DYING LİGHT 2|PS ANA KONU|TÜRKÇE|4 ŞUBAT 2022

Square Enix, Techland tarafından geliştirilen Dying Light 2'nin yayıncılığını üstleneceğini duyurdu.

Oyun hakkında daha fazla bilgi Square Enix E3 2019 sunumunda paylaşılacak.

Square Enix E3 2019 sunumu Türkiye saati ile 11 Haziran Salı 04:00'da başlayacak ve Square Enix'in Twitch, YouTube, Facebook ve Twitter kanalları üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Açık dünya aksiyon macera rol yapma oyunu E3 2018'de duyurulduğundan bu yana hiç gösterilmedi ve hakkında herhangi bir bilgi de paylaşılmadı.

Şu ana kadar bildiklerimizden göze çarpanlar: haritanın ilk oyundakine göre dört kat büyük olması, geliştirilmiş parkur ve dövüş sistemi, diyalog seçeneklerinin yer alması ve verilen kararların oyunun gidişatına etki edecek olması, Baldur's Gate, Fallout: New Vegas ve Torment: Tides of Numenera oyunlarında çalışmış yazar/hikaye anlatımı tasarımcısı Chris Avellone'un ve The Witcher 3'ün Bloody Baron görevinden sorumlu yazarların Dying Light 2 ekibine dahil olması. Ayrıca Dying Light 2'de ana karakter ilk oyundan tanıdığımız Kyle Crane olmayacak ve ikinci oyun farklı bir yerde, farklı karakterle, farklı bir hikaye anlatacak.

Dying Light 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştiriliyor. Oyunun 2019'da çıkacağı açıklanmıştı. Bir erteleme almadıysa oyunu bu yılın son çeyreğinde oynayabileceğiz gibi görünüyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dying_Light_2nin_Yayinciligini_Square_Enix_Ustlenecek-94434.htm
  • Dying Light 2 - E3 2019 Fragmanı (Türkçe Altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 16 Haziran 2019; 2:56:19 >
  • trailer boş ya
  • Ben beğendim. Oyunu baya geliştirmişler.
  • Oha bu da mı 2020'de geliyor.
  • E3 2019'da Tymon Smektala İle Çok Özel Bir Dying Light 2 Röportajı (Türkçe Altyazılı)

-----

Dying Light 2: Infection And Exploration Evolved | E3 2019

• Çok sağlam geliyor gören herkes bayılmış oyuna.
  • Oyunun Türkçe olabileceği ihtimali varmış sanırım. Neye göre bu söyleniyor?
  • Nerden duydunuz?
  • Daha önce firmanın yaptığı Türkçe reklamlar, Türkçe site bölümleri gibi ayrıntılar varmış.

Aynı zamanda Techland'e Türkçe desteği sorusuna, "Henüz açıklayamıyoruz ama olabildiğince fazla dil eklediğimizden emin olabilirsiniz." cevabı alınıyormuş.

Tabii ki bunlar Türkçe kesin olacaktır demek değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 23 Haziran 2019; 20:19:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.