Şimdi Ara

DYING LİGHT 2|PS ANA KONU|TÜRKÇE|4 ŞUBAT 2022 (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
28
Favori
60.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda kullanabilecegimiz silah, arbalet, yay vs. yok mu arkadaşlar? Sopa vs. ile dövüşmek cok keyifli olmuyor açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

Oyun yakış dövüş temelli bir oyun o yüzden ateşli silah yok benim geldiğim yere kadar, ama ok yay ve arbaleti ilerleyince yaptığın görevlerle veya satıcalardan satın alabilirsin.

• The Eintabian kullanıcısına yanıt

Anladım üstadım, teşekkür ederim cevabınız için.

İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 17 Mart 2022; 15:51:14 >
  • Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

YAY yeni şehre geçişte WALTUZ'UN PEşİNDE ( ANA GÖREV ) bölümünü bitirdiğin an oyun otomatik veriyor ... Bende aldığımı farketmemişim, neredeyse satıyordum yanışlıkla, silahın adı BORU YAY olarak geçiyor

Ama gücü çok az hiç kullanmadım... ilerledikçe satıcılardan 100 üstü vuruşlu olanlar var onlardan aldım.

DYING LİGHT 2|PS ANA KONU|TÜRKÇE|4 ŞUBAT 2022

DYING LİGHT 2|PS ANA KONU|TÜRKÇE|4 ŞUBAT 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szgnsr -- 21 Mart 2022; 11:12:17 >

• oyuna güncelleme gelmiş. Oynayan kalmadı herhalde kimse umursamamış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szgnsr kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ustad cevap icin, iyi oyunlar.

• Neler var guncellemede

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Balanced mod nedir bilgi verebilir misin

• syeell kullanıcısına yanıt

2K 60fps

• Chillout C kullanıcısına yanıt

Sen oyun bir an önce bitsin de aradan çıksın diye oynamissin normal değil kolay seviyeye alaydın kendine işkence etmeyeydin daha çabuk biter kurtulurdun.

• Oyunu bitirince, serbes dolaşabiliyor muyuz? Yan görevler ve platinlemek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Oyunu bitirince, serbes dolaşabiliyor muyuz? Yan görevler ve platinlemek için.
    Evet dolaşabiliyorsun, yan görev vs trophy kasabilirsin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • son göreve geldiğimde, son göreve başlıyorsunuz yapmak istediğiniz yan görevler varsa vs. yazısı çıkınca biraz afalladım. eyv. sağ olun.

• Bu oyunu sadece senaryosu için oynamak mantıklı bir hareket değil. İlk oyun içinde bu geçerli. Yapacak bir çok iş, bir dünya easter egg olan bir oyun. Senaryosunun çok güçlü olmasını zaten beklemiyordum. Sağa sola bakmadan ana hikayeden giden kişi yanlış oyun seçmiştir bana göre..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 80 saat civarı oynayarak bitirmiştim. Yan görevlerin hemen hemen hepsini yaptım ancak buna rağmen yapmadığım bayağı bir etkinlik vardı.

• Arkadaşlar haritadaki etkinlikleri yapınca silinmiyor mu bazıları. Askeri konvoy veya dükkan yağmala alanları var, o bölgede ne var ne yok topluyorum ama haritadan silinmiyor sürekli orada görünüyor.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    yok hocam malesef silinmiyor,bende hiç sevmedim o olayı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    O bölgelerin amacı sürekli loot yapabilmek aslında. O yüzden silinmiyor.

• Garip bir sıkıcılık var oyunda. Keyif almak için uğraştım ama 20 saatin ardından oyunu bitiremeden geri sattım. Belki bunda ps4 versiyonun aşırı bulanık olmasının da bir payı vardır. Ekranda yırtılmalar falan da oluyordu bazen. Gözlerim yoruldu iyice. Cyberpunkda da buna benzer bir şey olmuştu onu da bitiremedim aynı sebepten

• Teşekkürler arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.