Şimdi Ara

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.467
Cevap
32
Favori
78.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun goty olmayı c77 yüzünden kaybedecek. Oyun kıtlığı çektiğimiz bu yıl çıksa net goty olurdu oyun ilk duyurulduğunda heyecanlanmadım ama o gameplay beni aşık etti kendine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı grafik fetişçi arkadaşlar bu oyunu goty uygun görüyorlar. Yani hikaye, gameplay onlar için 2. plan öncelik grafik iyiyse oyun goty değilse değildir.

Oyun gerçekten mükemmel ona lafım yok ama Cyberpunk bir tık daha mükemmel. Gerçekten 1 tık.
  • Katılıyorum. C77 varken diğer adayların pek şansı olmucak. Last of Us fanıyım ama onun yeni oyunu bile yarışamaz büyük ihtimal.

Bu sene nasıl oyun kıtlığı çekiyorsak seneye de oyuna doyacağız gibi.

• İlk oyundan en önemli iki farkı seçimler ve atmosfer olmuş. Geri kalan yenilikler ufak şeyler.

Kesinlikle parasını hak eden bir yapım olacaktır ama cyberpunkın yanına bile yaklaşamaz.

Türkçe çıkış yaparsa net alır oynarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

İlk oyundan en önemli iki farkı seçimler ve atmosfer olmuş. Geri kalan yenilikler ufak şeyler.

Kesinlikle parasını hak eden bir yapım olacaktır ama cyberpunkın yanına bile yaklaşamaz.

Türkçe çıkış yaparsa net alır oynarım
    sırf cdpr yapıyor diye şu oyunu yere göğe çıkarmanın sonuçları ağır olur bu kadar hype iyi değildir

bence asıl cyber bu oyunun yanına yaklaşamayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 17 Ekim 2019; 13:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

sırf cdpr yapıyor diye şu oyunu yere göğe çıkarmanın sonuçları ağır olur bu kadar hype iyi değildir

bence asıl cyber bu oyunun yanına yaklaşamayacak

Alıntıları Göster
    Witcherı da dying lightı da bitirdim. Arada iki gömlek fark var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    iyide bu oyun witcher değil ki witcher gibi herkese hitap edeceğini de düşünmüyorum cyber'ın

• En çok beklenen oyun oylaması var Golden Joystick Awards için, adaylardan birisi de Dying Light. Çıkış tarihini açıklayarak önsiparişe açmak için uygun bir etkinlik aslında. Bu etkinlik Kasım ayında. O olmazsa Aralık ayında Game Awards var. Şubat ayında Last of Us geliyor, Nisan da ise bildiğiniz gibi Cyberpunk. O yüzden çıkış tarihi de en uygun Mart ayı görünüyor.
  • 26 Dakikalık Oynanış Videosu
  • Ben bunun 1.sini bile oynayamadım bana zor geliyor ya zombi oyunu dediğin alacaksın eline katanayı doğrayarak gideceksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kendini biraz geliştirdikten sonra zaten o yöne kayabiliyorsunuz. Oyunu oynadığım zamanlarda bir kaç gün sadece haritada dolaştığımı hatırlıyorum. Bazı skilleri aldıktan sonra oyun inanılmaz zevkli hale geliyordu.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 1.oyunu büyük umutlarla indirdim açtım ve 1 saat içinde kaldırdım ben daha vurdulu kırdılı tahmin ediyordum haritada göreve koşuyoruz sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç saat oynayıp kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Yoksa zaten staminanız düşük, silahlarınız dayanıksız olacaktır hocam. Direk aksiyona akayım diyorsanız Dead Rising serisi olabilir oynamadıysanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

En çok beklenen oyun oylaması var Golden Joystick Awards için, adaylardan birisi de Dying Light. Çıkış tarihini açıklayarak önsiparişe açmak için uygun bir etkinlik aslında. Bu etkinlik Kasım ayında. O olmazsa Aralık ayında Game Awards var. Şubat ayında Last of Us geliyor, Nisan da ise bildiğiniz gibi Cyberpunk. O yüzden çıkış tarihi de en uygun Mart ayı görünüyor.
    İki töreni de pas geçti Dying Light. 2020'in ilk 6 ayı takvim dolu olduğu için ertelenebilir mi acaba diye düşünüyorum. Büyük ihtimal yeni nesil konsollara da çıkış yapacaktır.
  • Grafikler iyi olmuş ama, animasyonları geliştirselermiş keşke, ilk oyundan gram farklı değil, animasyon oynanış kalitesini belirleyen önemli bir unsur bence, ikisi farklı segmentte oyunlar ama, Cyberpunk 2077 bu oyundan 1 değil 5 gömlek üstün olacak bence, sadece grafik ve animasyon anlamında söylemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Aralık 2019; 19:57:55 >
  • Evet animasyon konusunu bende farkettim ama önemli değil hertürlü alınır

• Cyberpunk 2077 iyi hoş,daha büyük bir yapım elbette ama 5 gömlek biraz fazla olmuş hocam.İlk oyunun başarısı ortada ve bu oyunda gözle görülür geliştirmeler mevcut.Oyun yapmak için yapmıyor adamlar gerçekten bir şeyleri geliştirmek için uğraştıkları belli.Yayınlanan videolar bunu kanıtlıyor zaten.En büyük şanssızlığı Cyberpunk 2077 ile aynı senede çıkması.Nedense bu oyunu daha çok bekler oldum son zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 24 Aralık 2019; 12:43:46 >
  • Bence Cyberpunk'ın daha çok patlama ihtimali var DL2'e göre. Ahh birde pre-order a açılsa artıııık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.