Şimdi Ara

Dying Light 2 Stay Human (2022) [PC ANA KONU] #Türkçe (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.467
Cevap
32
Favori
78.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaynak yok başka sitelerde buna ilişkin haber yok bilemedim ne kadar doğru
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Aynen şu durumdayız. Bu yıl pre-order vermek için beklediğim tek oyundu.

Haziran-Temmuz ayları geçsin durum netleşir, hali hazırda ek pakette yapıyorlar ilk oyun için. Umarım 2021'e kalmaz.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Yalnız elemanda tam
    Hap var Cigara var Ex var Roj var Toz var hali var.Bi bezmişlik bi sokayım böyle hayata modu var

ben bu yıl bir tek Cyberpunk 2077 ön sipariş ettim.Birde Pes 2021 ön sipariş eder bu yılı tamamlarım.

Dying Light 2 içimden bi ses şirket içi sıkıntılar var diyor.Bunu haberi paylaştıktan sonra düşünmedim.İlk ertelendiği zaman içime doğan buydu.Sanırım reddittede böyle bir konu vardı.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    O habere şirket tarafından yalanlama geldi.Turuncu Levye'nin yaptığı haberlerin bir çoğu doğru çıkmıyor.
  • Ben geçen yıl ön sipariş geçmiştim Cyberpunk'ı. Bu yıl Dying Light ile kapatırım diyordum, o yalan oldu gibi yerine Mafia 1 Remake geldi. Oynanış görüntülerini seversem onu geçerim herhalde. Neye niyet, neye kısmet.

@R-10,

Bende takip ediyorum da genelde zaten amatör kafa takılıyorlar. IGN Türkiye, VG247 Türkiye, Leader Gamer falan bunlar da pek iş yok. Haberi arattım, 2-3 tane isim yapmaya çalışan yabancı site geçmiş sadece. Kotaku, PC Gamer falan olmadan pek inandırıcı değil. Techland'ı da severim, CD Project ile birlikte Avrupa'nın gururu bence.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Yani şirket zaten biz işlerine karışıyoruz demezde şu konuda haklı olabilirsiniz haberin tam olarak doğruyu yansıtmıyor oluşu.Zaten o yüzden not yazdım yazıda.Redditteki konusunuda bulamadım sanırım kaldırılmış.Olayın ya üstü örtüldü ya da yalan haber.Bakalım bekleyip görücez artık.
  • PlayStation 5 ile Xbox Series X versiyonları doğrulandı.Neden erteleme aldığı belli oldu şimdi

Dying Light 2 Geliştirme Sürecinde Son Düzlüğe Girdi
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dying_Light_2_Gelistirme_Surecinde_Son_Duzluge_Girdi-101963.htm?fbclid=IwAR0LyAMWceYQIHs7KwF04sHYMeiCzjRQcYWD5xR3ip8Bg0pRaYNiBuOc-gU

Dying Light 2 tamamlanmaya yaklaşıyor.

Techland baş tasarımcısı Tymon Smektala tarafından belirtilene göre oyunun geliştirme sürecinde son aşamaya girildi.

TheEscapist ile gerçekleştirilen röportajda, oyunu hala 2020'de çıkarmayı planlıyor musunuz, sorusuna Tymon Smektala şöyle yanıt verdi.

"Techland'deki tüm ekip oyunun çıkış tarihini duyurmak ve beraberinde yeni bilgiler açıklamak için çalışıyor ve oyunculara sürpriz yapmak istiyoruz. Bu yüzden sürprizi bozmak istemem. Söyleyebileceğim tek şey lütfen bize güvenin. Proje son aşamada ve desteğinize ihtiyacımız var."

Geçtiğimiz ay Techland'in ve Dying Light 2'nin büyük sorunlar yaşadığına ve Microsoft tarafından satın alınacağını dair söylentiler ortaya atılmıştı. Techland halkla ilişkiler yöneticisi Ola Sondej iki söylentiye de yalanladı.

Tam ben paylaşıyordum

Erteleme bu yüzdne olsunda sıkıntı değil
  • hadi gözümüz aydın, o haber yalan çıktı anlaşılan. Yıl sonunda bir aksilik olmazsa çıkar bu oyun.
    Şimdi akıllarda tek soru. Bu oyunu nasıl İlkbahar 2020'de çıkaracaklardı.
  • arkadaşlar oyunu yeni aldım beraber hikaye modu oynucak varsa yazabilir mi
  • Asus anakart ile dying light ve dying light 2 kodu verild. Heyecanla dying light 2 bekliyorum
  • rebelgoth R kullanıcısına yanıt
    Burası dying Light 2 sen çok yanlış geldin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dying light 2 yi merakla bekliyorum mükemmel bi oyun cidden umarım oyun türkçe olur

• Dying Light gerçekten çok güzel bir oyun keşke bu tarz bir oyun zombi temalı olmadan çıksa

• Arkadaşlar lütfen bu oyunu istek listenize alın.
    Türkçe olabilmesi için önemli bir detay.
  • Gerçekten çok güzel bir oyundu değişik bir deneyim olmuştu benim için hele gece vakti beni kovalayan zombilerden bildiğin korkuyordum. Umarım Türkçe dil ile gelir yeni oyun. İstek listemize ekleyelim👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 26 Ağustos 2020; 11:5:48 >
  • steam sayfasında turkce desteklenmiyor yazıyor resmi gameplay videosunda türkçe altyazı da vardı ne oldu artık türkçe çıkma ihtimali yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 26 Ağustos 2020; 20:30:15 >
  • Yarın yeni bir haber gelmez ise oyun baya gecikecek demektir.
  • Ne gibi bir önemi var ki sonraki günün?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.