Şimdi Ara

DXDIAG 9 u sistemden nasıl uninstall edicem???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DirectX 9 u yükledim. oyunları açamıyorum. Bunu sistemden nasıl kaldırabilirim. İşletim sistemi windows 98....

• Bu olayın şu an için herhangi bir unistall durumu yok. Ancak üzerine DirectX 9.0 kurmalısın. 8.1 felan kurtarmaz. Sen yalnıslıkla 9.1B yüklemişsin. Düzeltmek için ancak DirectX 9.0 kurman gerekli...
  • Şu programı da kullanabilirsin.
    http://www.majorgeeks.com/download.php?det=2935
    Aşağıdaki siteden Manuel silme yonetimini gorebilirsin.
    http://www.opentechsupport.net/forums/archive/topic/16043-1.html
  • ben de cok ugrastim dx9 la.. unistal dosyası yok..Bul da directx9 yaz ıp bütün dosyalarını silmiştim... sonra da regedit te aynısını yapıp kayıt defterinden de sildim...güvenli olup olmadıgı konusunda bir bilgim yok ama ... ben böyle yaptım.
  • <b>Seyf demiş ki...</b>

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>ben de cok ugrastim dx9 la.. unistal dosyası yok..Bul da directx9 yaz ıp bütün dosyalarını silmiştim... sonra da regedit te aynısını yapıp kayıt defterinden de sildim...güvenli olup olmadıgı konusunda bir bilgim yok ama ... ben böyle yaptım.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Yukarıda program verdim, Yok diyipde kesip atmanın ne anlamı var ? :)
    Ayrıca DirectX i Veritabanından silinmesi, Windows üzerinde büyük etkilere yol açabilir. Güvenli yoldan silinmesi en uygunudur.Mesaj kutusu dolsun diye neden mesaj atıyorsunuz anlamıyorum!!!
  • nası yok ya girwww.guru3d.com a bulursun orda directx 9.0 uninstaller var indir onu yap ben yapmıştım oluyo..
  • sağolun arkadaşlar bi söylediklerinizi bi denicem inşallah olur..
  • directx eradicator diye bir program var o dx'i kaldırabilir,zaten bunun için yapılmış.
  • benim bildiğim dx9 ana dosyaları programla kalkıyor ama runtime dll modüller var çok denedim onları kaldırabilen program göremedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.