Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok süper yaaaa ama bunlar çok gerçekçi
  • görüntulerin çoğu gerçek dx10 destekli S.M.4.0 destekli bi ekran kartının ve en az 2 çekirdekli (pentiumD buna dahil değil) bir işlemci ile çekilmiştir arkadaşlar. grafik kartında bahsettğim şey tabiki 8800gtx. yani bu goruntuler için 1milyar gözden çıkarmak gerekiyor.

İşlemci olayına gelirsek içinizden bağzıları ScreenShotla işlemcinin ne alakası var diyabilir. SS çekerken tabiki işlemcinin çok bi faydası yok, ama o screenshottaki ortamda oyuna bir giriyoruz ki fizik işlemleri (hareketli yaprak vb.vb.) bir başlıyor o zaman işlemcinin 1 çekirdeğini full bu işe yatırıyor.

o yuzden sıkı bi sistemimiz olmadan o goruntuleri uzulerek soyluyorum goremeyeceğiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigjackal

çok süper yaaaa ama bunlar çok gerçekçi

Bu arada bu yazıyı yeni fark ettim. Crysis için Resmi çıkış tarihi en erken 08.2007 olarak belirlendi. fakat tahminlere göre türkiyeye geliş tarihi 10.2007
  • mükemmel ötesi:)))))))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyperspace

görüntulerin çoğu gerçek dx10 destekli S.M.4.0 destekli bi ekran kartının ve en az 2 çekirdekli (pentiumD buna dahil değil) bir işlemci ile çekilmiştir arkadaşlar. grafik kartında bahsettğim şey tabiki 8800gtx. yani bu goruntuler için 1milyar gözden çıkarmak gerekiyor.

İşlemci olayına gelirsek içinizden bağzıları ScreenShotla işlemcinin ne alakası var diyabilir. SS çekerken tabiki işlemcinin çok bi faydası yok, ama o screenshottaki ortamda oyuna bir giriyoruz ki fizik işlemleri (hareketli yaprak vb.vb.) bir başlıyor o zaman işlemcinin 1 çekirdeğini full bu işe yatırıyor.

o yuzden sıkı bi sistemimiz olmadan o goruntuleri uzulerek soyluyorum goremeyeceğiz.

yani hocam ben pentium D945 le bu oyundan performans alamazmıyım

• quote:

Orjinalden alıntı: BlackF!Re

quote:

Orjinalden alıntı: hyperspace

görüntulerin çoğu gerçek dx10 destekli S.M.4.0 destekli bi ekran kartının ve en az 2 çekirdekli (pentiumD buna dahil değil) bir işlemci ile çekilmiştir arkadaşlar. grafik kartında bahsettğim şey tabiki 8800gtx. yani bu goruntuler için 1milyar gözden çıkarmak gerekiyor.

yani hocam ben pentium D945 le bu oyundan performans alamazmıyım

ya tabiki alırsın da yani fizik işlemleri kastırabilir. yada grafiklerden odun vermen gerekebilir. ki e6300 iyice ucuzladı. çıkmasına daha 10 ay var, alırsın bence

• Biras daha Crysislenelim :D

İşte Birkaç oyun içi goruntusu daha;
     dx10 oyunların ekran görüntüleri

• REsimler buysa eğer verilen paralara değecek işler çıkartıyorlar
  • microsoft yine yapmış yapacağını

dx9dan daha güzel yapmışlar

• imageshack.us a uploadlayınca üstte thumbnail linkleri var 2. olan
    dx10 a gelince o kadar da ahım şahım değil yavaş yavaş açılacak acele etmeyin
  • beyler kafayı yedım ya nedır bu goruntuler ya vallahı kendı makınemden sogudum
  • quote:

Orjinalden alıntı: AttilaTheHun

REsimler buysa eğer verilen paralara değecek işler çıkartıyorlar

kesınlıkle bende beklemek ıcın kesın kararımı verdım almıcam eskı kartlardan
  • ben unreal2007 ye ait bir video izlemiştim. diyebilirim ki, böyle bir şey yok!

onun kendi oyun motoru olacak zaten ve bu motor havok motorunu katlar.

bu konuda aşağıdaki videoya da bakabilirsiniz.
    http://www.youtube.com/watch?v=X8h2slWQrGg&mode=related&search=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffalo -- 18 Aralık 2006; 14:20:34 >
  • UT 2007 of çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: qtq

http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/13/0,1425,sz=1&i=133378,00.jpg

http://img17.imagevenue.com/img.php?image=68757_0,1425,sz=1_i=133379,00_368lo.jpg

Farka bakın.

http://www.ati-power.fr/Pourquoi-passer-a-une-architecture-unifiee-,ah147-3.htm

Özetler ATI'nın Directx 10 için kartlarını Microsoft ile yardımlaşarak yaptığını, ATI'nın yazılımınında Nvidia kartlardan üstün olacağını söylüyor.

Nvidia'nın sitesindeki FAQ kısmında Geforce 8800'ün sadece dünyanın ilk dx10 vs sm 4.0 destekli kartı olmadığı ayrıca Microsoft'un dx10 geliştirme ve sertifikalamada kullandığı referans ekran kartı olduğu yazıyor. Yani Microsoft dx10 geliştirilmesi sırasında referansı Nvidia olarak kabul etmiş.

"Q: Do these new GPUs support DirectX 10?
    A: Yes. The GeForce 8 Series GPUs are not only the first shipping DirectX 10 GPUs, but they are also the reference GPUs for DirectX 10 API development and certification."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobb -- 18 Aralık 2006; 14:37:07 >

• muthis yaw
  • Bütün bu görüntüler sadece dx10 ile gelmez yanına birde photoshop gerekecektir. (Bunu 2-3 ay sonra göreceğiz.) Tamamen satış politikası yukarıda bir arkadaş benim fotoğraf makinem bile bu kadar net çekmiyor yazmış gerçekten amma güldüm bencede haklı yani
  • PC oyunculuğu ölmüş
  • bekliyoruz sabırsızlıkla
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.