Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar x1900xtx ekran kartları (dx10) destek limidir acaba bilginiz varı???
  • quote:

Orjinalden alıntı: komoly

Arkadaşlar x1900xtx ekran kartları (dx10) destek limidir acaba bilginiz varı???

şu anda yer yüzünün tek dx10 destekli kartları nvidia 8800 GTS ve GTX

onlarında tr ye gelmesine daha var..
  • bazi görüntüler gerçekten ben fake im diye bağıror ama
  • resimler güzel fakat arkadaşlarında dediği gibi ufak detaylara büyük paralar yatırmak ne kadar doğru?
  • http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/13/0,1425,sz=1&i=133378,00.jpg

http://img17.imagevenue.com/img.php?image=68757_0,1425,sz=1_i=133379,00_368lo.jpg

Farka bakın.

http://www.ati-power.fr/Pourquoi-passer-a-une-architecture-unifiee-,ah147-3.htm

Özetler ATI'nın Directx 10 için kartlarını Microsoft ile yardımlaşarak yaptığını, ATI'nın yazılımınında Nvidia kartlardan üstün olacağını söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 9 Kasım 2006; 16:39:25 >

• süper resimler..
    bu arada unreal 2007 çıktımı çıkıcak mı:):)
  • nvidia 8800 gtx ve 8xxx serisi dx 10 destekkliyor
  • muhtesem goruntuler,beklemeye degermıs bıran once cıksada alsak yoksa x300se ıle olmuyor
  • Bunların bir oyundan vs. ScreenShot olması imkansız kanımca.. özel Renderlanmış bir 3D görüntü. hatta 1.nci fotodaki Gölün su efekti inanılmaz.. ki ben inanamadım fotoshop kokusu aldım .
    bu arada linkdeki fotolardan HellGate London çok etkileyici.
  • dx 10 lu oyunlar henüz dünyada piyasada yokki dx 10 lu kart alalım bugüne bakmak lazım henüz dx 10 lu oyun crysis şuan da oda piyasaya sürülmediki. crysis bile x1800xt +üstü ati kartlar ile oynanacak nvidia dan ise 6600 gt ve üstü kartlar ile oynanacakmış crysis in sitesinde öyle yazıyordu dx 10 lu ekran kartlarına para akıtmaya hiç gerek yok adam gibi oyun oynanacaksa ati den x1800xt üstü ve nvidia dan 6600 gt üstü ekran kartları ile oyun oynanır. elimizdeki mevcut kartlar işi görür. ellerindeki kartları begenmeyenlerde gider 8800 gts ve üstü kart alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: met.in

bu ss ler beni çok heyecanlandırıyor. gözüm kararıyor resmen. arabayı satıp sisteme yatırırım diye korkuyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: SELBAL

şu ilk verilen ss teki doğa manzarasındaki su gerçekmi yav bu photoshop değilse bu dx 10 değil dx 20 herhalde

EVET KATILIYORUM BU İLK RESİM RESMEN NORMAL Bİ RESİM BÖLE BİŞEY İNANMAK SACMALIK AMA İKİNCİ RESİM OLABİLİR BENCE İKİNCİ RESİM DX 10
  • quote:

Orjinalden alıntı: multeci

quote:

Orjinalden alıntı: hypocrisy

bu olayın sonu ginger komedisine dönecek, gerçekçilik olmadan grafik zevk vermiyo, ben yine nfs de 250 ile giderken önden çekişli araba virajda kaymazken 4 çekerli duvara yapışıyo, yine böyle olup bi de sürekli kasılacaksa ben almiyim...

arcade bi oyundan ne bekliyosunki. okadar hızlı bi oyunda fazla gerçekçi sürüş yapamazsın yaparsan sadece direksiyonla oynanabilir.

GTR 2 TAVSİYE EDİYORUM SİZE AŞIRI VERY GOOD :D

• D
    quote:

Orjinalden alıntı: ketcap98

quote:

Orjinalden alıntı: multeci

quote:

Orjinalden alıntı: hypocrisy

bu olayın sonu ginger komedisine dönecek, gerçekçilik olmadan grafik zevk vermiyo, ben yine nfs de 250 ile giderken önden çekişli araba virajda kaymazken 4 çekerli duvara yapışıyo, yine böyle olup bi de sürekli kasılacaksa ben almiyim...

arcade bi oyundan ne bekliyosunki. okadar hızlı bi oyunda fazla gerçekçi sürüş yapamazsın yaparsan sadece direksiyonla oynanabilir.

GTR 2 TAVSİYE EDİYORUM SİZE AŞIRI VERY GOOD :D

10 geldi haalen aazımız açık oha grafiklere bakın diye yanıp bitmiyoruz Elinde yeni goruntuler olan varsa paylaşım için yeni topiktense burda paylaşabiliriz

•  dx10 oyunların ekran görüntüleri

dx10 oyunların ekran görüntüleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperSpace -- 17 Aralık 2006; 13:36:49 >

•  dx10 oyunların ekran görüntüleri

Bu arada arkadaşlar Crysis'in Geniş Ekranda oynanılması Önemle Tavsiye ediliyormuş

• far cry oynamak için önce 5900xt sonrada 6600 gt aldım ve crysis süper bu oyun içinde dx10 kart şart oldu olmazsa olmaz. geforce 3 te far cry oynanıyordu oynanmasına ama hatırlarsanız grafik çok berbattı sanırım dx9 kartlardada dx10 oyunlar böyle olacak ve keyif vermeyecektir dx10 hele bir çıksın yaygınlaşsın onunda orta sınıf liderini uygun fiyata alırız ::))
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMINX84

far cry oynamak için önce 5900xt sonrada 6600 gt aldım ve crysis süper bu oyun içinde dx10 kart şart oldu olmazsa olmaz. geforce 3 te far cry oynanıyordu oynanmasına ama hatırlarsanız grafik çok berbattı sanırım dx9 kartlardada dx10 oyunlar böyle olacak ve keyif vermeyecektir dx10 hele bir çıksın yaygınlaşsın onunda orta sınıf liderini uygun fiyata alırız ::))

doğru diyorsun arkadaşım. fakat çok yerde gördüğüm bişey var. Lutfen geniş ekranda oynayın yazıyor ve daha ulkemizde bu çoook nadir bi durum. Ustelik dx10 kartları n fiyatları bu kadar uçmuşken biraz zor gözukuyor :D
  • hperspace mesajjlarını editleyip thumbnaile çeviriver
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

hperspace mesajjlarını editleyip thumbnaile çeviriver

nasıl oluyor o iş :) gelene kadar biri kısaca söylerse gelicnce hallederim. yaklaşık 1 saat sonra gelirm.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.