Şimdi Ara

dx10 oyunların ekran görüntüleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
0
Favori
19.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla görüntüler güzelde biraz boş gibi geldi bana. Yani görüntülerden özellikle bazıları biraz fazla gerçekçi. Aaaa bir de aralarında bir ara photoshop diye tartıştığımız bir resim var. Resmin iki görünümü vardı. Güya biri DX10 lu diğeri DX10 suz diye ve bu resim de DX10 lu haldi ama işin garip yanı DX10 yok denen rtesimde bulutlar daha azdı (hatta yoktu). İşte resim de bu

dx10 oyunların ekran görüntüleri

bu resmin üzerinde oynandığı bariz görünüyor. denizden çekilmiş bir resim oraya sonradan eklenmiş, çok belli çünkü kenarlardaki ağaçların yarısı su alatında, suyun kara ile bir bütünlüğü yok, üstüne eklenmiş gibi bir görüntüsü var bu resimlerin ilk kaynağını öğrenmek lasım.

• quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

Şunu bi izleyin derim

http://www.youtube.com/watch?v=90eoIan97xk&mode=related&search=

görüntülerin gerçek halini görmek lazım..
    you tube da kalite düşük olduğu için yanıltıcı oluyor..
  • ben directx9 çıkar çıkmaz zamanının en iyi kartı olan
    9700 pro almıştım bayada bir para vermiştim. ama
    asıl dx9 grafikli oyunlar 1.5-2 sene sonra çıktı.
    tabi o zaman benim karttan çok daha iyi kartlar çıktı.
    o yüzden dx10 çıkınca hemen dx10 destekleyen
    kartlardan almayı düşünmüyorum. çünkü verdiğim
    paraya yazık oluyor. en iyisi çıkacak oyunları beklemek
    ve şu anki kartlarla dx10 kartların farkını görüp ona
    göre kart almak...
  • çok güzel goruntuler
  • valla ne diyim tek kelime harika fakat su an iyi dediğimiz sistem dx10 çıktıgında ne olcak merak ediyorum....hepimiz bakıp görücez
  • __________________

lubed by danger den
    Conroe x6800 @ 3.66GHz (366x10/1.6v) || EVGA nForce 680i || Dual 8800 GTX SLI @ 648MHz/1.51GHz/2GHz || G.Skill 2GB @ 1.13GHz CL4 || X-Fi Elite Pro 64MB || 150GB RaptorX 10K RPM || Plextor 716 SATA || PC Power & Cooling 1KW w/ Black Onyx Power Cable || Lian Li PC65B || Sennheiser HD595 || Dell 2407FPW
    3DMark06-16,235

millet yabancıların forumundan alıntı bi sistem...dikkatli inceleyin ne yavaş nefes alın..iki tane geforce 8800 takmasına yada conroe x6800 işlemciyi 3.66 hz de kullanmasına bişi demedimde o 3D MARK skoru ne allahaşkınaa..
  • offf offf gerçek gibi yaw....
  • Arkadaşlar göl manzaralı olan ve üzerinde uzun zamandır tartıştığınız resim, dx10 görüntüsü değil. Sadece filght simulator oyundaki bir manzarının misrosoft yetkililerince, dx10 u temsilen bir ressamı çizdirdikleri bir görüntü.

DX10 çıkıtğında görünütler buna benziyecek demek için hazırladıkları bir ilüstrasyondur arkadaşlar. Bu resim üzerinde daha fazla tartışmaya gerek yoktur artık sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigger_agc -- 17 Ocak 2007; 17:30:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tigger_agc

Arkadaşlar göl manzaralı olan ve üzerinde uzun zamandır tartıştığınız resim, dx10 görüntüsü değil. Sadece filght simulator oyundaki bir manzarının misrosoft yetkililerince, dx10 u temsilen bir ressamı çizdirdikleri bir görüntü.

DX10 çıkıtğında görünütler buna benziyecek demek için hazırladıkları bir ilüstrasyondur arkadaşlar. Bu resim üzerinde daha fazla tartışmaya gerek yoktur artık sanırsam.

6-7 ay önce görmüştüm bu resmi bende, o zamanqi açıklamada arkadaşın dediği gibiydi.
  • Alan Wake deki yolun oldugu o resme bittim ya. Bİr adım sonrası fotograf.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lazminator

gerçekten dehşet , fakat arkadaşLarın dediği gißi ßu oyunLarı oynayacak upgrade çok pahaLıya maL oLur !.. yani ßenim gißi Orta direkLer ancak dx 11 çıkışında ß dx 10 u tada ßiLiriz gißi geLiyor ßana !..

bu fotoğrafı senmi çektin çok güzel çekmisin foto makinen kaç megapixel?

• bu Kadar olur ama sistem sadece ekran kartıylan bitmiyor,daha çok para harcamak lazım:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

quote:

Orjinalden alıntı: silverdream

Şunu bi izleyin derim

http://www.youtube.com/watch?v=90eoIan97xk&mode=related&search=

görüntülerin gerçek halini görmek lazım..
    you tube da kalite düşük olduğu için yanıltıcı oluyor..

Görüntlerin orjinal full kalite CryTech'in yayınladıgı versyonları var elimde, download linkini arıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: ZİkriTalan

quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla görüntüler güzelde biraz boş gibi geldi bana. Yani görüntülerden özellikle bazıları biraz fazla gerçekçi. Aaaa bir de aralarında bir ara photoshop diye tartıştığımız bir resim var. Resmin iki görünümü vardı. Güya biri DX10 lu diğeri DX10 suz diye ve bu resim de DX10 lu haldi ama işin garip yanı DX10 yok denen rtesimde bulutlar daha azdı (hatta yoktu). İşte resim de bu

bu resmin üzerinde oynandığı bariz görünüyor. denizden çekilmiş bir resim oraya sonradan eklenmiş, çok belli çünkü kenarlardaki ağaçların yarısı su alatında, suyun kara ile bir bütünlüğü yok, üstüne eklenmiş gibi bir görüntüsü var bu resimlerin ilk kaynağını öğrenmek lasım.

bu goruntunun orjinal FS-X ten olan versyonu var arkadasım bulur bulmaz koyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperSpace -- 17 Ocak 2007; 20:27:10 >

• dx 10 hala bekliyoruzzzzzzzzz
  • bi kaç ss hariç inandırıcı gelmedi ama bilmiyorum hep beraber görcez. yav iyi güzel grafikleri baya ilerletiyorlarda bide şu aptal yapay zekayı hafif geliştirseler hiç fena olmas çünkü oynayınca oyunun içine ediyor yapay zeka.
  • Göl Manzaralı Fotorafta burada gözüktügü gibi CONSEPT İMAGE deniyor yani tamamen bir çizimden ibaret.

_______________________________________________________________________________________________________

Crysis'ten bir vidyo (FULL KALİTEDE). gerçek oyun içi dinamik ortamının bir FlyOver video'su. bu da demek oluyorki vidyodaki ortamlar bizim full detayda gercekten oynayacagımız ortamlar.
    LINK:http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1528

_______________________________________________________________________________________________________

Flight simulatorden o resmi bulamadım kusura bakmayın fakat telafi olarak bikaç resim ;

Öncelikle o fake fotodaki deniz goruntusune aldanmayalım diye FS-Xten bikac deniz/su manzarası;

Bir de Ayrı olarak download edilen şehir paketleri ile gerçek şehirlerde helikopter yada kucuk ucaklar ile gezebiliyoruz;

• yaa arkadaşlar açıklayın artık bu fotoğrafları kim çekti kamerası herhalde 12megapixel çok kaliteli bir kameran varmış

hee pardon bu oyundu doğru unutmuşum

• vistada piyasada artık
  • piyasadada türkiyede fazla yok heralde...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.