Şimdi Ara

DX10 ekran kartlı Notebook'lar varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
7.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vista warda ekran kartım go 7600 oldugu icin ne bilim dx9 da oynarız grafikler daha dusuk olur diye dusunmustum ama ee nolcak smdi patladı walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: omerf

vista warda ekran kartım go 7600 oldugu icin ne bilim dx9 da oynarız grafikler daha dusuk olur diye dusunmustum ama ee nolcak smdi patladı walla

Merak etme DX9 da oynamaya devam edeceksin o kadar. Gerçi bu durumda DX10 ekran kartı olmayınca Vista biraz anlamsız kalıyor ama neyse yapacağın birşey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rider30

DX10 ekran kartlı Notebook'lar varmı?

MSI EX600

http://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=4071
    Fiyat: 1299$+KDV

ya bu alet neden bu kadar ucuz ? 800 mhz fsb var , dx10 uyumlu keran kartı var ama 2 milyar . burada benim kaçırdığım ince bir nokta var ama anlamadım ...

• fiyatı banada uygun geldi yine kafam karıştı 1 hafta daha sabredelim bakalım
  • Acer almak üzereyken bunu beklemeye çekildim 1-2 hafta bekliycem fiyatı değişmez / daha da düşük girerse almayı düşünüyorum hemen ama sanırım stoklara girdigi an fiyatı artıcak ummarım artmaz

İşlemcisi gayet yeterli T7xxx serisi zaten.
    4mb önbellek sanırım toplam.

800Mhz FSP olayı yazım yanlısı yoksa çok güzel
    2 GB DDR2 800 takıldıktan sonra notebook gerçekten çok sağlam olur

Kendi sitesinde bu ürünü bulamadım.
    Google ile arattım kendi sitesinden sonuç çıkıyor ama
    Normal şekilde görüntülenmiyor, piyasaya çekmekten vazgeçmiş olmasın

Google Sonucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negative -- 5 Mayıs 2007; 17:01:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

quote:

Orjinalden alıntı: tarikaltuncu

nerede yazıyor ve mayısın 2. haftası türkiyedemi?

Aradım sordum Mayısın 2 haftası Mavi stoklarında olacakmış. Ürünü Datagate getiriyormuş.

Peki fiyatı hakkında birşey sordunuz mu ?

Şu an gerçekten sayfalarca olumlu sürecek "MSI EX600 Derneği" başlık sinyalleri veriyor bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: rider30

quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

DX10 ekran kartlı Notebook'lar varmı?

özelliklerinde
    Yeni DirectX 10 Destekli Yüksek Performanslı Harici Grafik Kartı !
    NVIDIA GeForce 8400G M HDMI Çıkışı ve DirectX 10 destekli harici grafik kartına sahip olan EX600, 3B oyun ve uygulamalarda Windows Vista altında yüksek performans sunuyor.

yazıyor.

MAYIS"IN 2 haftası stoklara girecekmiş.

Logoyu tam anlamadım ama MSI yazıyor sanırım, DX10 desteği ve HDMI çıkış önemli bir özellik, benim bildiğim başka notebook'larda HDMI yok.

HP'nin 17" pavilion serilerini incelerseniz HDMI çıkışının olduğunu göreceksiniz....

• Arkadaşlar yapmayın lüfen tabiki dx9 destekleyen oyunları oynayabileceksiniz.Ha ola ki hata verdi yapacağınız şeyi söyleyeyim.
    Dx9c'nin setup unu kurun vistada sorun kalmaz.Aman olur mu dx10 sürücülerim giderse diye düşünmeyin.Program dx10 u sildirmiyor sadece esksik dosyaları alıyor setupta.Yani problem yok..
  • ama bu alet cidden iyi ya fiyatına göre.Yoksa MSI laptop piyasaında Asus'un yaptığını mı yapacak böyle hzılı davranarak..
  • www.techno-labs.com/content_screen.asp%3FYID%3D866+Intel+Core2+Duo+T7100&hl=tr&ct=clnk&cd=1&gl=tr

www.tubiderbd.com/index.php%3Fmodule%3Dnews%26news_id%3D6503%26cat_id%3D5+Intel+Core2+Duo+T7100&hl=tr&ct=clnk&cd=4&gl=tr

bu notebook hakkında yazılmış 2 yazı buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KUZEY -- 7 Mayıs 2007; 12:25:09 >
  • MSI in sitesinde bulabildiniz mi EX600 diye bir model ?
    ben hala bulamadım ne biçim iş bu
  • yalnız şöyle bi sorun var 8400m direct x 10'un en düşük kartlarından birisi. x1400 ati ile aynı performansta olduğu söyleniyor.nette biraz araştırma yapmıştım. sadece direct x 10 destekliyor ve yanılmıyorsam tam olarak bilemiyorum ama shader 4.0 destekliyor.. o yüzden fiyat olarak ucuz
  • asus'un 2.jenerasyonu olan g1s ve g2s 'de dx10 destekli ekran kartları olacak. tabi bunlarda henuz piyasada yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

MSI in sitesinde bulabildiniz mi EX600 diye bir model ?
    ben hala bulamadım ne biçim iş bu

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=1200&maincat_no=135&cat2_no=&cat3_no=

işte msi ın sitesindeki sayfası

• evet eklemişler şu an ürünü teşekkürler

yakında çıkıyor demek oluyor bu
  • Alan varmı arkadaşlar. sanırım şuan stoklarda. alan varsa merakla yorumlarını bekliyoruz.
  • Henüz degil
  • arkadaslar 8800GTX in bile 12 fsp ye kadar dustugu goz onune alınırsa ( DX 10 LOST PLANET DEMO )ve dx 10 un oturması için 1ila 2 sene gerekli yanı 8600M lerde bıle duzgun sekılde oyun oynamak hayal şimdilik EN İYİSİ DX9 10 AYRIMI YAPMADAN HANGI BILGISAYAR UYGUNSA ONU ALMAK

DX 9 DAN ŞAŞMAMAK LAZIM DX 10 1 SENE İÇİN PARA TUZAGI OLMAKTAN OTEYE GIDEMEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sony Vaio yeni FZ serisini tanıttı, Directx 10 destekliyen Nvidia Geforce 8400M GT ekran kartılı bir model. Ekran kartının performans sonuçlarına baktım yaklaşık Geforce Go 7600 gibi bir kart. Tek farkı Directx 10 kullanması. Peki kafama takılan bir nokta var, Drx 10 ile Drx 9 un performansı ne kadar fark eder ? Drx 10 ile Geforce 8400M GT <------mi iyidir yoksa ------> Drx 9 lu Geforce Go 7900Gs mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: anil_dau

arkadaslar 8800GTX in bile 12 fsp ye kadar dustugu goz onune alınırsa ( DX 10 LOST PLANET DEMO )ve dx 10 un oturması için 1ila 2 sene gerekli yanı 8600M lerde bıle duzgun sekılde oyun oynamak hayal şimdilik EN İYİSİ DX9 10 AYRIMI YAPMADAN HANGI BILGISAYAR UYGUNSA ONU ALMAK

DX 9 DAN ŞAŞMAMAK LAZIM DX 10 1 SENE İÇİN PARA TUZAGI OLMAKTAN OTEYE GIDEMEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben kesinlikle katılmıyorum bu görüşe yeni notebook alacak olanlar varsa DX10 ve Vista dan vazgeçmeyin sakın çok pişman olursunuz. XBox oyundan uyarlanma, PC'ye tam optimize edilmemiş, ilk defa çıkmış aptal bir demoya bakıp "DX9 en iyisi, DX10 para tuzağı" demek hiç doğru bir yaklaşım değil.

quote:

Orjinalden alıntı: yakuza13

Sony Vaio yeni FZ serisini tanıttı, Directx 10 destekliyen Nvidia Geforce 8400M GT ekran kartılı bir model. Ekran kartının performans sonuçlarına baktım yaklaşık Geforce Go 7600 gibi bir kart. Tek farkı Directx 10 kullanması. Peki kafama takılan bir nokta var, Drx 10 ile Drx 9 un performansı ne kadar fark eder ? Drx 10 ile Geforce 8400M GT <------mi iyidir yoksa ------> Drx 9 lu Geforce Go 7900Gs mi ?

DX10'u tercih ederim tabiki DX9 ekran kartıyla hiçbir DX10 oyunu oynanmaz çünkü.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.