Şimdi Ara

Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'dan ilk görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'dan ilk görsel paylaşıldı

DC çizgi romanlarının önemli karakterlerinden biri olan Black Adam'dan ilk görsel geçtiğimiz saatlerde Dwayne Johnson tarafından paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Disney+ dizisi The Mandalorian'ın yan dizisi Rangers of the New Republic, iptal edilebilir

Filmin başolü olan olan Dwayne Johnson, resmi Instagram hesabından geçtiğimiz saatlerde Black Adam'dan ilk görselini paylaştı. Ne yazık ki görselde kostümü veya Dwayne Johnson'ı net olarak göremiyoruz çünkü üzerinde bir pelerin bulunuyor. Bahsi geçen görseli aşağıda bulabilirsiniz.

DC'nin yeni filmi Black Adam, 29 Temmuz 2022'de vizyona girecek. Duyuruya göre film yalnızca sinemalarda yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson (Black Adam), Sarah Shahi, Aldis Hodge (Hawkman) ve Noah Centineo (Atom Smasher), James Cusati-Moyer, Sarah Shahi (Isis) ve Pierce Brosnan (Dr. Fate) bulunuyor.

Black Adam Görsel

Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'dan ilk görsel paylaşıldı

Kaynak:https://screenrant.com/black-adam-costume-set-photo-dwayne-johnson-suit/

• Çok iç açıcı bir görsel olmuş :)))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çöp adam çizip koysalar daha ilgi çekici olurdu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İçim ürperdi kendimden geçtim ne müthiş bir görsel!!!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • insan hayret ediyor

• Adam 1.50 çok güldüm 😆😆😆

• Resmi yan çevirirseniz gerçek Black Adam'ı görürsünüz :D

• Black adam derken hakkaten black adam olmuş lol

• Dwayne ne 💸 kastı be boyle boş projelerle

• Her filmde bu adamı görmekten çok sıkıldım.

• Ben adamın Jungle Cruise filmini beklerken Black Adam filmi geliyor Dwayne Johnson'ın başrolünde olduğu DC filmi Black Adam'dan ilk görsel paylaşıldı adamın hakkını yemek istemem çoğu filmi gerçekten eğlenceli oluyor sıkılmadan izleniyor

• ilk görsele bak maşallah, çok aydınlatıcı bir içerik olmuş. Bu görseli gördüm, hemen izlemeliyim çok merak ettim hhaha.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.