Şimdi Ara

DVD Yazmayla İlgili... +Sessiz Olanı Hangisi Asıl??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çift Katman olursa 8 GB civarı bir şey sanırsam

Ben DVD yazıcı almak istiyorum da, bu çift katmanlıları da yazabilsin istiyorum. hangi DVD yazıcıyı tavsiye edersiniz ve DVD yazıcı alırken nelere dikkat edeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikaçu -- 5 Haziran 2008; 19:58:44 >

• samsung sh-203 sata alabilirsiniz. dün vatandan aldım,siyah,krem kapak içinde çıkıyor.double layer yazabiliyor ve LIGHTSCRIBE
  • aman philips den uzak dur

lg, asus veya samsung dan birini alman yeter

@tyll, nin dediği gibi double layer ibaresine bak.
  • ben LG tavsiye ederim dvd seçmiyor
  • samsung seçiyor mu?
  • onuda kullandım hocam o da seçmiyor ama ben LG sevdiğim kullandığım için onu tavsiye ettim
  • o zaman neden lg?ikiside
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnseLmo82

onuda kullandım hocam o da seçmiyor ama ben LG sevdiğim kullandığım için onu tavsiye ettim

• LG 20X Super Multi DVD-RW | 1 numara cihazdır...
  • lg nin kutusundan siyah kapak çıkıyor mu?
  • Zaten siyahı var hocam napıcaksınız siyah kapağı ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

LG 20X Super Multi DVD-RW | 1 numara cihazdır...

katılıyorummm
  • çift katmanı 1 yarım saat 40 dk da yazarsın
  • alacağım yerde bej i var
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigdede

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

LG 20X Super Multi DVD-RW | 1 numara cihazdır...

katılıyorummm

Bu dediğiniz ürün nerde var, 3-4 tane büyük bilgisayar dükkanının internet sitesine baktım yok öle bir alet. Lg var ama modeli, kod numarası farklı. Zaten aynı markadan 2-3 tane var sadece kod numaraları başka. Bakınca aynı özellikleri görüyorsun zaten nesi farklı o zaman? Bir de bizdeki elektronik aletlerin bazen o model olanlarını internette arattığında yabancı üretici firmasında bile bulamıyorsun nerdeyse ürün açıklamasını. Napıyorlar oem mi getiriyorlar, kaçak korsan mı yoksa hatalı üretilen modelleri bizim ülkeye mi kaklıyorlar kazık yiyormuş gibi hissediyor insan o zaman. Şimdi ben lg buldum 3-5 sitede 20x hızda yazıyor, hepsine aynı gözle mi bakmalyım sizce?

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmet328

çift katmanı 1 yarım saat 40 dk da yazarsın

8 GB abi olsun o kadar. Aynı boyuta denk gelecek kadar CD'yi 52x hızda yaz daha mı az sürer? Tak-çıkarla uğraşmak zaten işkence. Bunda yazdırmaya başlarım, o yazarken ben banyoya girer çıkarım.
  • SH-S203 20X ± DOUBLE LAYER LIGHTSCRIBE SATA DVD YAZICI
    20X DUAL DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI SİYAH
    bunların hangisi iyi?
  • double layer ve lightscribe ayrıca 20X olsun yeter...

samsung, lg, asus farketmez..
  • http://www.alisveris.com/asp/show_stock.asp?product=GSA-H55N-S

Hocam ben burdan almıştım,1 ay bile olmadı daha alalı...PATA cihaz aldım ben yalnız size onun linkini veriyim.
    http://www.alisveris.com/asp/show_stock.asp?product=GH-20NS10 bu da SATA olan modeli.

LightScribe desteklemiyor bu cihaz bildiğim kadarıyla,onu da belirteyim.

• kesinlikle samsung şu ana kadar hiç dvd seçmedi apartmandaki tüm arkadaşlar medyalarını bana getiriyolar okutamadıkları alırsan kimseye söyleme
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.