Şimdi Ara

dvd yazıcıda dvd kaldı kapak açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün sabah bir dvd çekiyordum. 1-2 dakika yan odaya gidip geldim nero error vermiş. şu an tam hatırlamıyorum errorü. ben de tamam dedim dvdyi çıkarmaya çalıştım. fakat düğmeye basınca ışık yanıyor bi süre ama dvd çıkmıyor. yeniden başlattım bilgisayarı yine aynı. daha windows yüklenmeden, açar açmaz bilgisayarı çıkarayım dedim yok yine açılmadı. bilgisayardan çıkar komutu verdim yine açılmadı. ne yapmam gerekiyor. şimdiden teşekkürler.

• kürdan veya kibrit veya topluigne bul dvd sürücünün ön panelinde ufak bir delik göreceksin bu delige sok ve kapak açılsın
  • her yolu deneyip de cıkaramdysan orada dğmenin yanında delik var oraya girecek biraz sert bir iğne bul sok sonuna kadar cd rom açılcak

• saolun arkadaşlar o deliği bende bilmiyordum hatta siz öyle söyleyince ilk defa gördüm
  • teşekkürler arkadaşlar o deliğe iğne soktum ve kapak aralandı. ben de çekerek açtım. dvdyi çıkardım içindeki fakat sanırım kapak mekanizması bozulmuş düğmeye bastığımda içeri çekmiyor kapağı. bunun çaresi herhalde tamir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.