Şimdi Ara

dvd yazıcıda dvd kaldı kapak açılmıyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> dvd yazıcıda dvd kaldı kapak açılmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4843 Mesaj
    bugün sabah bir dvd çekiyordum. 1-2 dakika yan odaya gidip geldim nero error vermiş. şu an tam hatırlamıyorum errorü. ben de tamam dedim dvdyi çıkarmaya çalıştım. fakat düğmeye basınca ışık yanıyor bi süre ama dvd çıkmıyor. yeniden başlattım bilgisayarı yine aynı. daha windows yüklenmeden, açar açmaz bilgisayarı çıkarayım dedim yok yine açılmadı. bilgisayardan çıkar komutu verdim yine açılmadı. ne yapmam gerekiyor. şimdiden teşekkürler.

|
    |
    |
    |
    |
    |

saolun arkadaşlar o deliği bende bilmiyordum hatta siz öyle söyleyince ilk defa gördüm
    |
    |
    teşekkürler arkadaşlar o deliğe iğne soktum ve kapak aralandı. ben de çekerek açtım. dvdyi çıkardım içindeki fakat sanırım kapak mekanizması bozulmuş düğmeye bastığımda içeri çekmiyor kapağı. bunun çaresi herhalde tamir.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.