Şimdi Ara

DVD WRİTER tavsiyesi..........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yönlendirmenize göre 2-3 gün içersinde bir dvd writer alıcam... Almam gereken dvd writerın tam olarak marka ve modelini belirtirseniz çok sevinirim.. ayrıca ucuza alabileceğim bir yer biliosanız çok iyi olur..
    dvd writerla yapmak istediklerime gelince playstation 2 oyunlarını ve filmleri sorunsuz kopyalamak. medya seçimi yapmamasıda önemli tabi...
    1 soru daha, dvd +r olunca ne oluyo -r olunca noluyor?? ve hangisi daha iyi??
    2 soruda geldı , unutmusum... pıyasadakı dvdlere 4.7 gb yazılıyor dımı? pekı 8.5gb yazabılecegımız dvdler varmı? varsa kac para?
    çok teşekkürler

• Sen nec3500 alacaksın herkes gibi...Bende en yakın zamanda alacağım bu modeli...Dahada kurcalama hiç derim...Alıpta pişman olan görmedim ben daha...
  • dvd ram ozellıgı yokmus galıba?? onemlı bır ozellıkmı ne ıse yarar??
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=483 kutulu 104$+kdv / kutusuz 93$
    kutulu alırsam ne gıbı bır farklılık olabılır? dahamı ıyı olur?
    ayrıca 3520 modelı gelıomus, haberınız olsun... onu beklemek lazımmı acaba???
    suan bılgısayarımda son model bır LG dvd rom war.. bu dvd romla uyum sorunu olmas dımı??
  • uyum sorunun olmaz sanmam....

Yeni wersion ne yenılık getırıo bilemem ama ben bunu alajam

Kutulunun içinde extradan bi kaç cd çıkıo bi farkı yok yane...
  • hepsiburdaya atlıyımmı dersın???
  • bide lg 48 24 48 cd rw war bende.. neci aldıktan sonra satımmı cdrw mu??
  • cd-rw yi satma cdleri onda dvd leri nec te(dvd rw ) de yazarsın ..
  • evet dvd writerlar cd yazma ve okuma konusunda çok kıt
    sakın satma
  • peki niye?? aynı cdrw ozellıklerı nec3500 dede war...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

pekı 8.5gb yazabılecegımız dvdler varmı? varsa kac para?
    çok teşekkürler

15-20 ytl arası deişiyo.
  • nec kesinlikle

dvd yazmak cd yazmaya benzemez
  • belki biraz garip bi soru ama,...
    DVD writer ile cd yazıp okumak daha sonradan dvd yazmaı ve okumayı etkilermi?
  • BENCEDE KESİNLİKLE NEC
  • ben kapaginda plextor yazan her türlü writer almani öneriyorum:)
    ama tabiki digerlerine göre daha pahali ancak yumurta pisirmek disinda yapamayacagi bir sey yokmus gibime geliyor bazen:)
  • arkadaşlar biriniz dvd writerda cd yazmanın neden kötü olacagını soleyebılırmı? kotuyse nıe cdrw desteklıyorkı bu aletler??
    bide dvd ramın ne işe yaradıgını anlatabılırsenız cok sevınıcem...
  • Test edildi onaylandı Pioneer accik daha iyidir. Yaaa aslinda pek farkı yoktur ya pioneer ya nec ya plextor, asıl önemli olan medyadır arkadaşlar KALİTELİ MEDİA BULUN!
    DVD writerda cd-r yazdirmak bu seneye kadar, writerin ömrü kısalır diye benimsenmezdi ama fiyatlar 100 dolarin altina inince artik yazabilirsin.
  • DVDRam bu işin başında bir iki firma tarafından desteklenen( Philips Panasonic)DVD formatıydı. Daha sonra medialarının kullanışsızlığı yüzünden demode oldu ve unutuldu.
    Yakında başka bir topik moda olacak HD-DVD Writer mi BlueRay DVD Writermi
  • ewet kullanılan medya önemli nec 3500 ile dvd de sorun yok denediğim tüm dvd lere sorunsuz yazdı ve okudu ama cd de kalite iyice düştü bu piyasadaki 150.000tl lik 3. 4. kalite princo cd-r lere yazıp okumada sorunlar çıkıyo dms cd lerde sorun yaşamadım...
  • Nec 3500 tested and ok.
  • Bence pioneer ben alırsam pioneer alıcam..olmazsa da nec..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.