Şimdi Ara

Dvd-Writer Tavsiyeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar artık oyunların,programların,arşivlerimin boyutlarının büyümesiyle Dvd-Writer alma zamanımın geldiğine karar verdim.Ancak bu olay hakkında en ufak fikrim yok.Mesela kimi Dvd lerin üzerinde "+" kimilerinin "-" yazdığı gibi bir şey kalmış aklımda böyle bir şey varsa nedir ne değildir?Bir de öyle fazla para yok elimde o yüzden fiyat/performans adına en iyi marka-model istiyorum.Şöyle Xpyle,dvd/cd yazmayla,okumayla sorunu olmayan bi alet.Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.Şimdiden teşekkürler.

• Eh?
  • philips işini görür sanırım 1640 dvdrw var bende bir kere kapakta sorun çıktı ama hemen değiştirdiler. şimdilik memlunum
  • cok kullandigim icin sony veya asus u tavsiye ederim, sony daha iyi ama, lg alma cabuk bozuluyor
  • arama yapmadan bile forumu biraz göz gezdirsen sordugun soruyla ilgili cok fazla cevap bulabılırsın. cok fazla soruldu bu soru cunkı ,o yuzden sert tepkiler gelebılır.
    ben yınede soyleyim herkesin ortak tavsiyesi NEC 3540 olacaktır
    ben asus 1608 p kullanıyorum.
    kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulp -- 9 Ağustos 2005, 21:17:55 >
  • nec
  • nec veya asus
  • Ben Philips diyorum. Philips cd-yazıcıdaki kötü imajını silmiş bence. Dvd medyalarla ilgili konuya bakarsan arkadaşların Nec'le TDk ve verabitim dvd medyalardan alamadığı kalite puanını ben kalitesiz denen diamond medyayla aldım. Diamonda medyada kalite puanı neroda 94-97. Yinede karar sizin.

Doğrusu bu dvd medya testlerinden önce bende Nec en iyi diye düşünüyordum. Şu an Philipsin Necten geri olmadığını düşünüyorum. Sony'ler içinde yorumlar genelde olumlu.

Not: Philipsi 3.4 firamware güncellemesiyle kullanıyorum.
  • nec al memnun kalırsın.
  • arkadaşlar bende harici dvd rw almayı düşünüyorum

siz kullanıyomusunuz bi sorun yaşadınızmı
  • forumdaki büyükı bir cogunluk nec öneriyor,bendece nec
  • bende arkadaşlar gibi hem philips hemde samsung derim ama istersen dvd rw combo alabilirsin onlarınfiyatıda 100 $ filan
  • Nec nasıl bilmiyorum kullanmadım ve kullananı da görmedim ben samsung kullandım ve kullanıyorum samsung'un "CD+RW" sini kullandım 2 senelik ve kusursuz hala şu anki yeni pc'mde de "DVD-ROM" u VE "DVD+RW" si var ve onlar da kusursuzlar SAMSUNG derim ben
  • nec 3540 hem ucuz hem hızlı
  • arkadaslar yarın valla bende almayı düşünüyorum,nec mi diyorsunuz,asus istemiyorum

yani acıkcası ben nec ve lg arasında kararsızım SİZCE DOSTLARIM ????
  • LG alma sakın iğrenç iğğ alırsın sonra
  • asus 1604 müydü ne bende var hiç problem çıkmadı
  • İlk mesajı okuduktan sonra diğerlerini okuyamaz hale geldim zaten.Öneride bulunan arkadaşlar,kusura bakmayın yordum.Bu arada Ties aynen iade ediyorum.Nedense forumlarda fazla mesaj yazmış kişiler kendini "Forumun ağası" sanıyor.Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Sonic -- 10 Ağustos 2005, 22:47:56 >
  • dostun nec al pişman olmassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Sonic

İlk mesajı okuduktan sonra diğerlerini okuyamaz hale geldim zaten.Öneride bulunan arkadaşlar,kusura bakmayın yordum.Bu arada Ties aynen iade ediyorum.Nedense forumlarda fazla mesaj yazmış kişiler kendini "Forumun ağası" sanıyor.Yazık.

ağalıkla alakası yok forumu aratırsan dvd-rw hakkında karşına 23897492374329 tane şey çıkacak o zaman anlarsın niye öyle dediğimi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.