Şimdi Ara

DvD RoM'suz driver tukleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mangalyurekli (3 mesaj) ceyrancı9999 (1 mesaj) Hasan07-36 (1 mesaj) LGR9 (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> DvD RoM'suz driver tukleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    131 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaslar sistem aldım ama dvd rom almadım haliyle. anakart H97Mplus galiba dvdsinde windows 8.1 de var. kısacası bu anakarta nasıl kurulum yaparım dvd rom olmadan. olmadı 2. el dvd rom alıcam

|
    |

Hocam h 97 nin içinden çıkan cd driver cd si yanlışım olmasın bence parçalrın içinden çıkan driverleri kurmak hata olur ilk çıkan driverleri veriyorlar parçaların sitesine gir orda en son güncel driverler oluyor onları indir kur daha iyi olur daha fazla performans elde edersin

not:bence format atmadan önce anakartın sitesine gir bios güncellemesini bul güncellemeyi yap pc ondan sonra ne yapaçaksan yap
    |
    |
    mangalyurekli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

AMD Ryzen 9 3950X @4.7Ghz / Asus x570 TUF / Corsair Vengeance LED 4x16GB 3200Mhz CL16 / PNY Tesla P100 AI GPU / Nvidia Titan Volta / EVGA 750W P2 80+ Platinum / Corsair 400C / Corsair H115i / Corsair ML140 x4 / Corsair RapidFire RGB / Corsair M65 Pro RGB / Corsair Void USB RGB / Corsair MM300 Medium / ASUS VG248QE 144Hz / Samsung Evo 970 1TB / Samsung Evo 840 120GB x2 / WD Green 1TB
  • Teğmen
    131 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    hocam mesela laptopun altında W7 keyi var ve usb den format atabiliyorum. anakartın uzerinde windows 8.1 ready yazıyo ama hiç key bulamadım. key olsa iso yu usb ye yazarım format atarım ama key olmadıgı icin ne yapacagımı bilemiyorum. windowsu yuklesem driverları sitesinden indirip yuklicem de windows da dvd nin icinde sanki.

dvd bu

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

laptop aracılığı ile cd'deki dosyaları flash belleğe kopyalayabilirsiniz.

cmd ile xcopy kullandım olmadı. şimdi normal kopyalıyorum. 2mb/s ilerliyo bi 20dk alıcak. bi de oyle denicem

bios guncellemeyi yaptım az once.

@arda t9c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangalyurekli -- 25 Ağustos 2014; 1:46:06 >
    |
    |
    Bahsedilenler: arda t9c

Anakartın yanında gelen o DVD'nin içinde kesinlikle Windows çıkmaz. Windows'u ayrı almalısınız. O Windows 8.1 Ready ifadesi anakartın Windows 8.1'in tüm özelliklerine uyumlu olduğunu gösterir. Yani "Windows 8.1 için hazır" gibi bir anlama gelir. Anakartınızın DVD içeriğini kopyalamanıza gerek yok. Anakartınızın sitesine girip en güncel olanları indirin. DVD içerisindekiler daha eskidir. Eski sürücü bazen sıkıntı yapıyor.

Eğer anakartınız Asus H97M Plus ise şuradan kuracağınız işletim sistemini seçerek uyumlu sürücüleri indirebilirsiniz:
    http://www.asus.com/tr/Motherboards/H97MPLUS/HelpDesk_Download/
    |
    |
    mangalyurekli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.