Şimdi Ara

DvD RoM'suz driver tukleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar sistem aldım ama dvd rom almadım haliyle. anakart H97Mplus galiba dvdsinde windows 8.1 de var. kısacası bu anakarta nasıl kurulum yaparım dvd rom olmadan. olmadı 2. el dvd rom alıcam

• mangalyurekli kullanıcısına yanıt
    Hocam h 97 nin içinden çıkan cd driver cd si yanlışım olmasın bence parçalrın içinden çıkan driverleri kurmak hata olur ilk çıkan driverleri veriyorlar parçaların sitesine gir orda en son güncel driverler oluyor onları indir kur daha iyi olur daha fazla performans elde edersin

not:bence format atmadan önce anakartın sitesine gir bios güncellemesini bul güncellemeyi yap pc ondan sonra ne yapaçaksan yap
  • laptop aracılığı ile cd'deki dosyaları flash belleğe kopyalayabilirsiniz.
  • hocam mesela laptopun altında W7 keyi var ve usb den format atabiliyorum. anakartın uzerinde windows 8.1 ready yazıyo ama hiç key bulamadım. key olsa iso yu usb ye yazarım format atarım ama key olmadıgı icin ne yapacagımı bilemiyorum. windowsu yuklesem driverları sitesinden indirip yuklicem de windows da dvd nin icinde sanki.

dvd bu

DvD RoM'suz driver tukleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

laptop aracılığı ile cd'deki dosyaları flash belleğe kopyalayabilirsiniz.

cmd ile xcopy kullandım olmadı. şimdi normal kopyalıyorum. 2mb/s ilerliyo bi 20dk alıcak. bi de oyle denicem

bios guncellemeyi yaptım az once.

@arda t9c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangalyurekli -- 25 Ağustos 2014; 1:46:06 >
  • mangalyurekli kullanıcısına yanıt
    Anakartın yanında gelen o DVD'nin içinde kesinlikle Windows çıkmaz. Windows'u ayrı almalısınız. O Windows 8.1 Ready ifadesi anakartın Windows 8.1'in tüm özelliklerine uyumlu olduğunu gösterir. Yani "Windows 8.1 için hazır" gibi bir anlama gelir. Anakartınızın DVD içeriğini kopyalamanıza gerek yok. Anakartınızın sitesine girip en güncel olanları indirin. DVD içerisindekiler daha eskidir. Eski sürücü bazen sıkıntı yapıyor.

Eğer anakartınız Asus H97M Plus ise şuradan kuracağınız işletim sistemini seçerek uyumlu sürücüleri indirebilirsiniz:
    http://www.asus.com/tr/Motherboards/H97MPLUS/HelpDesk_Download/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.