Şimdi Ara

DVD-ROM fiyatına XBOX 360 konsol.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde bir adet sorunlu xbox 360 konsolu var,sorunu şöyle ki power tuşuna basınca konsol açılıp hemen kapanıyor,yani konsolda güç sorunu var,tamir olabileceğini sanmıyorum ama bu şekilde yedek parça olarak da kullanılabilir,ayrıca DVD romu sağlam ve temiz sayılır(ayrıntılar için pm),konsolun ilk sahibi 3k sorununu çözmek için havlu yöntemi yapmaya çalışmış,ama biraz abartınca konsolun kasası belli yerlerde erimiş,dolayısıyla kasa kozmetik olarak hiç iyi durumda değil,ama dediğim gibi yedek parça veya DVD roma ihtiyacı olanların işine yarar diye düşünüyorum.

fiyat pazarlıksız:40 tl

resimler:

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=dsc00436ks.jpg

sormak istediğiniz herhangi bir sor ve ayrıntı için lütfen pm atmaktan çekinmeyin

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 16 Ocak 2012; 23:31:12 >

• Tarafımdan alınmıştır.

quote:

Orijinalden alıntı: Cry of Cyrus

Merhabalar

elimde bir adet sorunlu xbox 360 konsolu var,sorunu şöyle ki power tuşuna basınca konsol açılıp hemen kapanıyor,yani konsolda güç sorunu var,tamir olabileceğini sanmıyorum ama bu şekilde yedek parça olarak da kullanılabilir,ayrıca DVD romu sağlam ve temiz sayılır(ayrıntılar için pm),konsolun ilk sahibi 3k sorununu çözmek için havlu yöntemi yapmaya çalışmış,ama biraz abartınca konsolun kasası belli yerlerde erimiş,dolayısıyla kasa kozmetik olarak hiç iyi durumda değil,ama dediğim gibi yedek parça veya DVD roma ihtiyacı olanların işine yarar diye düşünüyorum.

fiyat pazarlıksız:40 tl

resimler:

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=dsc00436ks.jpg

sormak istediğiniz herhangi bir sor ve ayrıntı için lütfen pm atmaktan çekinmeyin

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
  • @kut adlı arkadaşımıza satılmıştır,hayırlı olsun dieğiyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.