Şimdi Ara

DV6 KURTARMA DİSKİNDEN GERİ YÜKLEME ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saatlerdir internetin her yerini taradım. En olası bilgiyi bulamıyorum. Bilgisayarımı 6 ay önce aldım aynı günden bu güne dokunmatikleri sapıtmış bir şekilde idare ediyordum. Recovery hariç herşeyi denedim düzelmedi.
    Recovery managerı çalıştırıp bilgisayarı ilk aldığım duruma dönüştürmek istedim. 1 ay gerisinden daha önceki tarihlere dönemiyorum. İlk gün oluşturduğum cdlerin nasıl kullanılacağına dair bir bilgi bulamadım.

Bilgisayar ilk açılışta F11 yapın yazmışlar. Cdden yükle diye bir seçenek bulamıyorum.

• Bilgisayarı yönetten,disk sihirbazı tarzı bir kısım var,ordan recovery kısmına sağ tıklayıp aktif et de.Restart at kurulum başlar.
  • Dediğiniz yeri bulamadım. Hp bile sitesinde doğru dürüst açıklamamış. Yeniden başlarken F11e basın otomatik olarak başlar demişler. Hiç alakası yok. F11e basıldıktan sonra gelişmiş seçeneklerde 4 sekme mevcut. Sistem kurtarma sekmesini izliyorum. Cd ile alakalı bir kurulum yapmıyor. Bu kadar basit bir şey ancak bu kadar zor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilgan26

Saatlerdir internetin her yerini taradım. En olası bilgiyi bulamıyorum. Bilgisayarımı 6 ay önce aldım aynı günden bu güne dokunmatikleri sapıtmış bir şekilde idare ediyordum. Recovery hariç herşeyi denedim düzelmedi.
    Recovery managerı çalıştırıp bilgisayarı ilk aldığım duruma dönüştürmek istedim. 1 ay gerisinden daha önceki tarihlere dönemiyorum. İlk gün oluşturduğum cdlerin nasıl kullanılacağına dair bir bilgi bulamadım.

Bilgisayar ilk açılışta F11 yapın yazmışlar. Cdden yükle diye bir seçenek bulamıyorum.

dostum recovery dvd lerini oluşturdun mu öncelkle.
  • bilgisayarımı ilk aldığım gibi dvdleri çektim. Tam 38 saattir recovery işlemi bitmedi. Kısır döngü bilgisayar yeniden başlatıp durdu. DVD üzerinden Recovery yaptım 20 saatin üstünde bekledim. Tamamlanmadı. Kızdım XP yi yükleyeyim dedim. Kuruluma izin vermedi.

Bilgisayar ilk açılırken f11 e basıyorum.
    Gelişmiş seçeneklerde 4 seçenek sunuyor.
    Windows sistem geri yüklemede eski bir tarih görünmediğini söylüyor.
    Sistem kurtarmayı seçiyorum. Sonra 30 saat bekledim işlem tamamlanmadı.
  • Bir win7 DVD si bul kendin manuel yükle.Etkinleştirmeyi en son bilgisayarın altındaki orijinallik etiketindeki rakam ve harf grublarını girerek telefonla kendin yapman gerekir.Önceden HP nin sitesinden driver ve yazılımları indirmiş olman gerekiyor.Ben öyle yaptım DV6 1385et var ben de.Hem 32bit hem de 64 bit kurulu şu anda.İki sistem de sorunsuz çalışıyor.Ve etkinleştirilmiş durumdalar.Neden hem 32 hem 64 dersen:Makine 64 bit yüklü geldi.Avermedia USB TV kartımı tanıtamadım bir türlü.Denemek için 32 bit kurdum.Tanıdı ben de ikisini de kullanmaya karar verdim.
  • recovery olmaması çok saçma değilmi. XP yüklenmediğine göre diğer işletim sistemininde yükleneceğini sanmıyorum. Hp destek sitesine mail attım. En iyi cevap beklemek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.