Şimdi Ara

DV-2019 green card çekilişi 3 ekimde başlıyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
14
Favori
3.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben numaralı gözlük takıyorum, başvuru için fotoğraflar gözlüksüz isteniyor sanırım, önemli bir detay. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler ben numaralı gözlük takıyorum, başvuru için fotoğraflar gözlüksüz isteniyor sanırım, önemli bir detay. Ne yapmam lazım?

lens alın
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Gozluksuz foto cektir

Sorarlarsa gozlugu cikartirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten şans çok düşük..Gidecekler başvuru yapsın ! Çıksın bakarız diyenler başvuru yapmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Zaten şans çok düşük..Gidecekler başvuru yapsın ! Çıksın bakarız diyenler başvuru yapmamalı

Çıksın bakarız ne ya; eğer çıksın bakarız diyen varsa bunlar kesinlikle alınmamalı. Bunları keyfi yüzünden kaç kişinin hayali gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Gozluksuz foto cektir

Hocam gözlüksüz çektirmek zorundayım zaten, 2017 için bu kural yeni getirilmiş diye yazıyor. Gözlüklü arkadaşların bilgi edinmesi rica olunur.

Lens kullanmam mümkün değil. Gözlüksüz doğru düzgün etrafı görmem de mümkün değil ama kural olarak çekim sırasında galiba gözlük yasak.

Gözlüklü Green Card adayları ek bilgi ile bizi yeşillendirsin.

• quote:

quote:

Gozluksuz foto cektir

Hocam gözlüksüz çektirmek zorundayım zaten, 2017 için bu kural yeni getirilmiş diye yazıyor. Gözlüklü arkadaşların bilgi edinmesi rica olunur.

Lens kullanmam mümkün değil. Gözlüksüz doğru düzgün etrafı görmem de mümkün değil ama kural olarak çekim sırasında galiba gözlük yasak.

Ben de gozlukluyum. Bildigin biyometrik fotograf cektireceksin iste. Biyometrik fotoda gozluk olmuyor. Benim tum pasaportlarim bu sekildeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

masa başı iş, altına araba, kolunada sexy karı bekleyen tiplere gelsin hemide konu popülerde..hayaller aleminde dolanmaya devam edin...adamlar size en pis işlerini kakalıyor burada iş beğenmeyip yan gelip yatan tipler orda 10 gün yapamaz çalışkan ve atik olucan beden ter gücün olucak bizdekiler pc koltuğundan kalkmaya üşeniyor birde oraya ingiliz soylusu olarak gideceğini hayal ediyorlar

Work and Travel programıyla Amerika'ya gidip Amerika'da 3. sınıf insan muamelesi gördüm. Cidden Meksikalı kaçaklar gibi köpek gibi çalıştırıp saatliğine 9 dolar verdikleri bir Lifeguard işini yapmaya gittim. İkinci iş olarak da baya büyük bilindik bir restaurantta busser'lık yapmaya başladım.
    Sabah 8.20am-3.30pm arası cankurtaranlık(7 saat 10dk)
    5pm-11.30pm arası da busserlık(6 saat 30dk) yapıyordum.
    Saatligi 9 dolardan 63 dolar civarı bir meblağ cankurtaranlıktan geliyordu. Busserlık da tip üzerine çalışıyor. En kötü gün 70$ en iyi gün 120$ gün sonu nakit olarak aldım.
    Yani bir günde 183$(640 TL) kazandım.
    Türkiye'ye geri döneli 1 hafta oldu sanırım.

trde vasıfsız olarak çalışmayı dene bakalım yazdığın işin 2 katını yaparsın eline geçen para 4de 1i bile olmaz sanki burda işyerinde vasfın yoksa prensler gibi ağırlanıyon orda mesai bittiği anda koyarsın paranı cebine bir sonraki güne kadar kralsın

• panter20 kullanıcısına yanıt
    eee bende çoğunda o popo yok diyorum adamlar iş beğenmemekten evde yatıyor iş ağır diye amelemiyim diye,he abd de poposundan ter akarak çalışçaklar yani pc koltugundan kalkmaya üşenen tipler... giden mahalleden tanıdığım var 4 ay yapamadı abd de restorantta çalışıyordu adam geri dondü en azından burda tezgahtarlık yaparım milletin pisliğini çekemem dedi avm ye girdi teknosada çalışıyor..myo mezunuydu..dilide iyiydi ayrıca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ekim 2017; 14:31:47 >
  • Belçika kimliği var bide amerika kimliğide mi alsam napsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen başlamadı.
  • quote:

quote:

quote:

Gozluksuz foto cektir

Ben de gozlukluyum. Bildigin biyometrik fotograf cektireceksin iste. Biyometrik fotoda gozluk olmuyor. Benim tum pasaportlarim bu sekildeydi.

Tamamdır, teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gozluksuz foto cektir

Tamamdır, teşekkür ederim.

Başka yeni getirilen kurallar var mı peki ?

Bu arada fotoğrafı kendiniz mi çekeceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

eee bende çoğunda o popo yok diyorum adamlar iş beğenmemekten evde yatıyor iş ağır diye amelemiyim diye,he abd de poposundan ter akarak çalışçaklar yani pc koltugundan kalkmaya üşenen tipler... giden mahalleden tanıdığım var 4 ay yapamadı abd de restorantta çalışıyordu adam geri dondü en azından burda tezgahtarlık yaparım milletin pisliğini çekemem dedi avm ye girdi teknosada çalışıyor..myo mezunuydu..dilide iyiydi ayrıca..

iyi bakalım 30 sene çalışsın burda eline 1 ev, 1 araba geçecek mi

• panter20 kullanıcısına yanıt
    araba market iphone :) okeyde, abd de evler ucuz diyenler tek kelime ile sıkıyor brooklyn de 70 m2 kutu kadar evi 800.000 dolara alamazsın arkadaşların örnek verdiği yerler dağ tepe kasaba yerleşime sanayiye uzak bolgeler emekli yerleri ankaranın köyünden ev almak gibi birşey...iş gücü göçmenlerin %80+ sı o yüzden kiracıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Ekim 2017; 15:29:3 >
  • quote:

araba market iphone :) okeyde, abd de evler ucuz diyenler tek kelime ile sıkıyor brooklyn de 70 m2 kutu kadar evi 800.000 dolara alamazsın arkadaşların örnek verdiği yerler dağ tepe kasaba yerleşime sanayiye uzak bolgeler emekli yerleri ankaranın köyünden ev almak gibi birşey...iş gücü göçmenlerin %80+ sı o yüzden kiracıdır...

Hala abdde evler pahali diyorsun

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    gittim gördüm canım pahalı hemde çok oturma organımdan atacak değilim zaten newyork merkeze 500-800 km uzak kasaba yerleri örnek verirsin gene bana...anadoluya in 70.000 tl bile daire bulman mümkün ama oturduğum yere gel 30+ senelik döküntü daireler 500.000 den aşağı değil.. bu kafa yapısıyla aya çıkarsınız yakında..2 sene once tanıdığımız mütahit bize çanakkalede 130.000 tl ye 0 lüks düzülmüş asansörlü boğaz manzaralı dublex daire veriyordu ölü yartırım diye almadık..o kafayla gidersen türkiyedede çok ucuz..

edit: onu geçtim daha geçen gün abdli katili anlatıyorlardı adam çölün ortasındaki evi bile 400.000 $ almış bildiğin çöl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Ekim 2017; 15:53:49 >
  • quote:

gittim gördüm canım pahalı hemde çok oturma organımdan atacak değilim zaten newyork merkeze 500-800 km uzak kasaba yerleri örnek verirsin gene bana...anadoluya in 70.000 tl bile daire bulman mümkün ama oturduğum yere gel 30+ senelik döküntü daireler 500.000 den aşağı değil.. bu kafa yapısıyla aya çıkarsınız yakında..2 sene once tanıdığımız mütahit bize çanakkalede 130.000 tl ye 0 lüks düzülmüş asansörlü boğaz manzaralı dublex daire veriyordu ölü yartırım diye almadık..o kafayla gidersen türkiyedede çok ucuz..

edit: onu geçtim daha geçen gün abdli katili anlatıyorlardı adam çölün ortasındaki evi bile 400.000 $ almış bildiğin çöl..

Hem oradan bogaz kiyisi esdegeri evi gosteriyorsun, hem de turkiyede kasaba sehirleri ornek veriyorsun.

Yahu hala anlamadin, orada nycyi ornek veriyorsan bunun esdegeri istanbuldur. Issiz, kervan gecmez anadolu sehri degil.

Ha unutmadan, orada kasaba evleri daha da ucuz. Ama kalite olarak istanbulu katlar.

Bak ankara esdegeri evlerde fiyatlar nasil.

https://m.trulia.com/TX/Houston/77063/

Bunun lira karsiligi olarak benzer evi bana ankarada bul sana 10 bin lira komisyon verecegim. Kabul mu? Yapamazsan sen foruma baklava ismarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 5 Ekim 2017; 15:59:23 >

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    harita bilgin süper hatta oscarlık. ucuz dediğin yerde napıcan baba parası yiyen miras yedimisin? yada çiftçiliklemi uğraşçan...yada işe gitmek için hızlı araçmı icad oldu 300-500 km yolu 1 dk tepecen....bu yılkı oscar sizin jeopol bey...türkiyedeki abd deki ev fiyatları skalası aynı mantıktır...dünyanın çoğu yerinde..sanayiye metropüllükten uzaklaştıkça ev fiyatları düşer...okey...ayrıca 6 senelik emlakçılık geçmişimde var ist da..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Yahu o kasaba dedigin yerler neredeyse istanbulla es deger bir yasam kalitesine sahip, issiz anadolu sehirlerini katlar. belli ki o tip yerlere hic gitmemissin

Metropol istiyorsan bak metropol ornegi verdim. Tekrar soyluyorum. O verdigim ornekteki evler kalitesindeki evleri bana lira cinsinden ankarada bul,( tabi sehir merkezine uzaklik, abdde utilities dedikleri internet, elektrik, su, isinma filan esdeger olacak sekilde) sana 10bin lira komisyon odeyeyim. Ne diyorsun?

Not: harita bilgisine girme, bir daha sokaga cikamazsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 5 Ekim 2017; 16:25:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.