Şimdi Ara

düzgün erkeklerin hepsinin kapılmış olması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
3.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persom

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Persom hanım merhaba

Hanım değilim beyanım

Peki persom hanım

Burası kasıyor MSN'ye geçelim mi yakışıklı?

Msn mi kaldı, cam açıcaksan olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Persom hanım merhaba

Hanım değilim beyanım

Peki persom hanım

Çok güzel bir bayan ve aynı zamanda bir hanım olmam sizin için sorun teşkil eder mi acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Persom hanım merhaba

Hanım değilim beyanım

Peki persom hanım

Çok güzel bir bayan ve aynı zamanda bir hanım olmam sizin için sorun teşkil eder mi acaba?

Tabiki hayır çamurdan bile olsanız sorun teşkil etmez

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum Polat bey.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Persom hanım merhaba

Hanım değilim beyanım

Peki persom hanım

Bol su içen erkekler bir adım öndedir benim için

skype adresim: BöbrekUzmanıAdam

• Kızlar saçma sapan erkeklerin peşinde veya azıcık okul okusun azıcık elipara görsün evlenek istemiyolar...Düzgün erkekler de kendileri gibidüzgün kılarla evlenmek istediği için ortada kalıyor.

Bir diş hekimi abim var, boy-pos yakışıklılık-para-espirili ne arasan var ve asla çapkınlık yapmaz. Sosyal içicidir. Yani daha düzgün bir erkek bulamazsınız. İşi çok iyi ama kendisi gibi diş hekimi bir kız bulup evlenmek istiyor. Yaşı 34 oldu, nedense 30 yaşlarındaki diş hekimi bayanların hepsi tohuma kaçmaya çalışıyor ama... Adamın kızlara dediği "ben yeterince kazanıyorum, kızın çalışıp çalışmaması umurumda değil, ama yine de meslektaş olsun, ha sonra çalışmak isterse zaten yakında 5 hekimin çalışacağı bir yer açıyorum(harbiden açıyor) isterse orada çalışabilir, kendimi geliştireceğim uzmanlık yapmak isterim derse de parasını ben vereceğim ister yurt içinde isterse de yurt dışında en iyi okullarda ve hatta gerekirse beraber okuruz, çalışmayıp evinin hanımı olma isterse ona da razıyım ama illa meslektaş olsun" diyor bir türlü anlaşamıyor diğer diş hekimi kızlara... Fazlada bir isteği yok, bir tek kendisininden 1-2 yaş küçük olsun istiyor,en azından bir çocuk sahibi olmak için... bir de başı açık olsun, gerektiğinde lüks bir otelde ya da babasının giriş hakkı olan(babası da üst rütbeli bir bürokrat çocuğu) sosyal tesislerde ortama ayak uydurabilsin, deniz kenarında mayo giyisin, mevlüdegiderken başına bir tül geçirsin istiyor... Var böyle kızlar ama onlar da "şimdilik evlenmeyi düşünmediklerini söylüyorlar"... Hadi erkek 80 yaşına da gelse çocuk sahibi olabilir de kızlar 30'dan sonra bu yeteneklerini kaybetmeye başlıyor...

Dedim ya kızlar saçma sapan erkeklerin peşinde koşuyor, ben webmasterlık yaparım(o da neyse artık) elime para bile geçmez, doktorla da, avukatla da çıktım... Ha ben kız olsam benle çıkar mıydım, alkol desen ayık gezdiğimi hatırlamam, kumar desen elime 3 kuruş geçsin ya at yarışına beygire ya da iddiaya falan yatırırım ne var ne yok kaybederim...

Geçenlerde yine bi eğlenceye gittim 3 avukat(biri erkek ve diğer avukat kızlardan birine yazıyor), benim yanımda başka hatun var, elemanın yazdığı avukat kız da bana evlenme teklif ediyor... Yuh yani... Yakışklı olsam neye, kısa boylu tipsiz, dişeleri çarpık çurpuk da bir adamım, para dsen hesabı onlara ödettirmeye çalışıyorum,cebimde 10 lira vardı sadece...

• Ekşide okuyup okuyup burada başlık açmayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Persom hanım merhaba

Hanım değilim beyanım

Peki persom hanım

Bol su içen erkekler bir adım öndedir benim için

skype adresim: BöbrekUzmanıAdam

Dikkat et bobregini gotururler oda yetmezse ne kadar paraya cevirilebilecek organin varsa alirlar icini pamuk doldurup evine postalarlar 😀 skype ismine bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakabo_ist -- 27 Temmuz 2016; 22:43:12 >

• herkeste düzgün mübarek bi ben varım beş para etmez ondan kapılmadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freakk

herkeste düzgün mübarek bi ben varım beş para etmez ondan kapılmadım...

O zaman nerde eksiğin varsa onu düzeltmeye başla
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    Ya agzin laf yapiyor yada sende şeytan tüyü var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigaram içkim, kumarım yok, tek sorun pc de fazla takılıyorum , kimseye kötülük yapmadım benle kolay kolay kimse etmez etmeye zorluyorsa, kendinde sorun vardır, minnak kedi gibiyimdir, taliplerimi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Kızlar saçma sapan erkeklerin peşinde veya azıcık okul okusun azıcık elipara görsün evlenek istemiyolar...Düzgün erkekler de kendileri gibidüzgün kılarla evlenmek istediği için ortada kalıyor.

Bir diş hekimi abim var, boy-pos yakışıklılık-para-espirili ne arasan var ve asla çapkınlık yapmaz. Sosyal içicidir. Yani daha düzgün bir erkek bulamazsınız. İşi çok iyi ama kendisi gibi diş hekimi bir kız bulup evlenmek istiyor. Yaşı 34 oldu, nedense 30 yaşlarındaki diş hekimi bayanların hepsi tohuma kaçmaya çalışıyor ama... Adamın kızlara dediği "ben yeterince kazanıyorum, kızın çalışıp çalışmaması umurumda değil, ama yine de meslektaş olsun, ha sonra çalışmak isterse zaten yakında 5 hekimin çalışacağı bir yer açıyorum(harbiden açıyor) isterse orada çalışabilir, kendimi geliştireceğim uzmanlık yapmak isterim derse de parasını ben vereceğim ister yurt içinde isterse de yurt dışında en iyi okullarda ve hatta gerekirse beraber okuruz, çalışmayıp evinin hanımı olma isterse ona da razıyım ama illa meslektaş olsun" diyor bir türlü anlaşamıyor diğer diş hekimi kızlara... Fazlada bir isteği yok, bir tek kendisininden 1-2 yaş küçük olsun istiyor,en azından bir çocuk sahibi olmak için... bir de başı açık olsun, gerektiğinde lüks bir otelde ya da babasının giriş hakkı olan(babası da üst rütbeli bir bürokrat çocuğu) sosyal tesislerde ortama ayak uydurabilsin, deniz kenarında mayo giyisin, mevlüdegiderken başına bir tül geçirsin istiyor... Var böyle kızlar ama onlar da "şimdilik evlenmeyi düşünmediklerini söylüyorlar"... Hadi erkek 80 yaşına da gelse çocuk sahibi olabilir de kızlar 30'dan sonra bu yeteneklerini kaybetmeye başlıyor...

Dedim ya kızlar saçma sapan erkeklerin peşinde koşuyor, ben webmasterlık yaparım(o da neyse artık) elime para bile geçmez, doktorla da, avukatla da çıktım... Ha ben kız olsam benle çıkar mıydım, alkol desen ayık gezdiğimi hatırlamam, kumar desen elime 3 kuruş geçsin ya at yarışına beygire ya da iddiaya falan yatırırım ne var ne yok kaybederim...

Geçenlerde yine bi eğlenceye gittim 3 avukat(biri erkek ve diğer avukat kızlardan birine yazıyor), benim yanımda başka hatun var, elemanın yazdığı avukat kız da bana evlenme teklif ediyor... Yuh yani... Yakışklı olsam neye, kısa boylu tipsiz, dişeleri çarpık çurpuk da bir adamım, para dsen hesabı onlara ödettirmeye çalışıyorum,cebimde 10 lira vardı sadece...

Neden beni üzüyorsun ki?

• Neyin peşindesin onu yaz... Troll müsün? Sincap mısın nesin?

• Persom kullanıcısına yanıt
    bazı eksikler düzeltilemiyor.
    hem niye kendimi değiştirmek zorundayımki, ben böyleyim, zaten başkası için değişmeler kalıcı olmuyor, sonuçları sağlıksız oluyor.
    işin özü ben bunu doğal seçilim olarak görüyorum, genlerim sağlıklı değil ve yok olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Neyin peşindesin onu yaz... Troll müsün? Sincap mısın nesin?

Bir insan hem troll aynı zamanda sincap olabilir hanımefendi teessüf ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Neyin peşindesin onu yaz... Troll müsün? Sincap mısın nesin?

Bir insan hem troll aynı zamanda sincap olabilir hanımefendi teessüf ederim

Ülen fake misin diye profiline bakıyordum biz arkadaş mışız ne ara nereden ekledim hatırlamıyorum
  • Derin Mavi kullanıcısına yanıt
    Kız olduğumu sandın galiba ekledin ama ben ne kızım ne de hanımım

Ben bayanım
  • quote:

Kız olduğumu sandın galiba ekledin ama ben ne kızım ne de hanımım

Ben bayanım

Fake'in hasını yedin, kız olduğun için niye ekleyeyim? Hiç huyum değildir aa bak bu kızmış ekleyeyim belki ekmek çıkar diye. Öyle yazdığıma bakma yani, büyük ihtimalle sen ekledin beni
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.