Şimdi Ara

**Düzeltildi**02-08 Arası Kotaya dahil olması hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kullanım detayları geldi. Akk harici kulanımlar süre kısmında *** yazılı ayrı bir satır olarak geliyor sanırım. Tablo bence karışık olmuş. Bence şu şekilde iki ayrı tablo yapılması daha iyi olacak:

quote:

Dönem Toplam Süre Download(GB) Upload(GB)

AKN'ye Dahil Olan Kullanım

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Süre (Saat:Dakika:Saniye) Download(MB) Upload(MB)

AKN'ye Dahil Olmayan Kullanım

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Süre (Saat:Dakika:Saniye) Download(MB) Upload(MB)

Ana sayfadaki grafiğe de sadece akn'ye dahil kullanım yazılırsa bu iş tamamdır.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Ayrıca geçmişe yönelik düzeltme yapacak mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyi düzeldi ben anlamadım eklediğini eklemiş 1 mb bile fark yok bir de utanmadan 1 mayıs itibariyle diyorlar özellikle ekran görüntüsünü aldığım 6 mayıs 02-08 indirmesini silip evde bile olmadığım saatlerde indirme yapmış gibi gösterimişler yazıklar olsun
  • TurkNet maalesef sistemlerini düzeltemedi gitti. Gece 02-08 arası downloadları aynen kotadan düşüyorlar. Sabah AKK nin yüzde80 i geçtiniz diye mail ve sms attılar.

Canlı destek hattına yazdım, aynen bu veriler doğru diyorlar. Geceleri eklemişsiniz diyorum, başka yardım edeceğimiz bir konu var mı diyorlar. İnternet veri alıverişi sayfası eklenmiş , oraya üç yıldız koymuşlar gece indirimleri ile ilgili, tamamen uydurma veriler. Zerre alakası olmayan veriler , birileri kafasına göre gece indirilenleri gün içine serpiştirmiş gibi gözüküyor.

TURKNET OİM CANLI DESTEK bölümü bence işini yapmıyor ve firma farkında değil. Kopyalanacak 15 tane cümle bulmuşlar, sadece onları kesip yapıştırıyorlar, sorduğunuz sorunun içeriği bile önemli değil. Yapıştır gitsin mantığıyla çalışıyorlar.

TURKNET'te gece 02-08 arası indirmeler kotayı yiyip bitiriyor, ve bugün 13.gün hala bunu çözemediler ya da çözmek istemiyorlar, ya da daha vahimi hakkını arayanların işini hallediyorlar, geri kalan çok konuya hakim olmayanların kotasını eritme politikası güdüyorlar.

Şuanda yüzde 80 kotam doldu , 2 gün sonra kotan doldu deyip, hızımı 16mbitten 5 e düşürecekler adım gibi eminim.
    Ayın başında aynen bunu yaptılar, kotam dolmadan hızımı düşürdüler, arıza kaydı bıraktım 5-6 gün sonra döndüler, bir daha olmayacak dediler ama hakkımı geri vermediler. Tamam dedik, hadi yeni sisteme geçiliyor, bizde yardımcı olalım, idare edelim, ama beni 2. kez öpmek üzereler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 13 Mayıs 2017; 11:2:37 >
  • düzelir inş o yildizlilara yazdiklari rakamlar tam komedi cünkü 10 da 1 i yazilmis benimde bizzat 10gb indirdim saate dikkat ederek 600mb yazilmis 🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç bir şey düzeltilmedi 02-08 arası toplam kullanımım (200 gb civarı) ama bunlar *** olarak belirtikleri gece kullanımmış onlar toplam 10 gb bile değil

Türk.net tahattüt olmadığını unutuyor iptal edelim diye uğraşıyorlar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgiray -- 14 Mayıs 2017; 10:24:9 >
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    İptal etseniz neye geçeceksiniz ki bu fiyata?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

İptal etseniz neye geçeceksiniz ki bu fiyata?

Türk.net hariç herhangi bir yere geçerim +10 tl fazla verilir 02-08 arası kota saydıktan sonra 150 gb akk'nin pek bi önemi kalmıyor.
  • 2-8 arasını düzeltmeleri lazım 160mb mı harcamışız gece şaka gibi
  • sabah pcden baktığımda aylık 150 gblık kota ekranında 26 gb kullanım gösteriyordu, mayıs ayı genel kullanımım da 155 gbdı. Şimdi mobilden kontrol ettiğimde kota ekranında 11 gb, genel kullanımda ise 85 gb gözüküyor. Yaptığım itirazlar mı kontrol edilip düzeltildi yoksa sistemi mi güncelliyorlar bilemedim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar giremedim geçtiğimiz hafta. Ekranlarda gösterim ile ilgili problem vardı giderilmişti. Sanıyorum tekrar bir sorun olmuş. Şuan buradaki gösterim ile ilgili sorun yaşayan bana ÖM atabilir mi? çözelim bu sorunu. Çok saçma
  • Artık bu problem çözüldü bende. Fakat keşke geriye dönük düzeltmeler de yapılsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat 2:50 ama hız yükselmiyor hala akk li hız duruyor :S
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.