Şimdi Ara

düzce üni biyomedikal müh. mü / gazi teknoloji fakültesi elektrik müh. mü lütfen yard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite ve Bölüm Tavsiyeleri >> Üniversite >> düzce üni biyomedikal müh. mü / gazi teknoloji fakültesi elektrik müh. mü lütfen yard
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    209 Mesaj
    merhaba forumda yeniyim sırf bunu sormak için kaydoldum. Daha üniversite sınavını çok var ama gine bi sorayım ben şu anda lise de biyomedikal okuyorum, bir kaç arkadaşım düzce biyomedikal mühendisliği ne gitmek istiyor (hem 120 binde alıyor hemde eğitimi güzel diye) , ben ise gazi teknoloji fakültesi elektrik elektronik mühendisliği istiyorum( normalde 59 binde alıyor ama mtok imkanıyla 111 binden benim gibi lisede biyomedikal, elektrik vb. devre tabanlı okuyanlar girebiliyor.)

1-babam şehir dışına gitme ankarada bizim yanımızda oku git gel diğorlar bu yönden rahat olabileceği gibi gazi gibi bir üniversiteninde eğitimi muhtemelen iyi olacaktır.

2-öte yandan okuduğun bölümü devam ettir işşiz kalmassın diyenlerde var ama şuğan piyasadaki biyomedikal şirketlerinde çalışanların %80 elektrik mühhendisi.

3-bigisayar mühendisliklerinin bazılarına da mtok imkanım var ama devre, elektrikdir şudur budur da öğrendiğim içinde başka bölümde tercih etmek pek içimden gelmiyor

sizce ne yapmaıyım hanhi üniversitenin hangi bölümünün hayalini kurmalıyım??

|
    |

• Teğmen
    209 Mesaj
    lan hiç kimse yokmu ?
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    Ben pc mezunuyum liseden mtokla paü biyomedikal düşünüyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Teğmen
    209 Mesaj

tercih etmeden önce iyice bi araştır derim peki niye bilgisayar mühhendisliği istemiyorsun?
    |
    |
    istiklal35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında birçok nedeni var biri kendini deyim yerindeyse parçalaman lazım çok programlama dili var ve iş garantisi yok ayrıca güzel bir üniversitede puanım tutmuyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ganker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    209 Mesaj

aslında bütün mühhendislikler öyle, olay bi üniversitenin verdiği eğitimde bide senin kendini eğitmende bitiyor.
    |
    |
    istiklal35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
haberler
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.