Şimdi Ara

DÜZ VİTES ARABA OTOMATİK VİTESE DÖNÜŞÜR MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
74.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba manuel vites araba otomatik vitese dönüşür mü? Bu mümkünmü?

• Araca uygun şekilde otomatik şanzuman bulunup değiştirilse olabilir ama astarı yüzünden pahalıya gelir
  • teorik olarak mümkün, pratikte pek mümkün değil gibi yada çok maliyetli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Araca uygun şekilde otomatik şanzuman bulunup değiştirilse olabilir ama astarı yüzünden pahalıya gelir

İmzandaki ne öyle videosu varmı?
  • Düz alıp çevirmke otomatik almaktan daha pahalıya gelecektir
  • eğer arabanın otomatik tipi varsa neden olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj001

quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Araca uygun şekilde otomatik şanzuman bulunup değiştirilse olabilir ama astarı yüzünden pahalıya gelir

İmzandaki ne öyle videosu varmı?

youtube'a girip "eskişehir tekel bayii" yazman yeterli
  • arkadaşlar ciddi cevaplar lütfen
  • triptonik mi araç
  • Manueli sat otomatik al kardeşim, ne uğraştırıyorsun gece gece milleti.
  • İstanbul'da iett otobüslerinin bir çoğu otomatik vites oldu. Değişti yani parçaları.
  • E46 görünüme getirilmiş E36 bir BMW M3 vardı eskiden, A sütunundan açılan kapıları vardı bukalemun mavi, Tuning dergisine çıkmıştı.
    O araç düz vites idi önceden, sonradan SMG F1 şanzıman takılmıştı, yani mümkün ama çooook büyük emek ve para ister.
  • zarar etmeden eski şanzumanı satıp, otomatik şanzuman alman lazım. tabi iş almakla bitmiyor, parçayı kendin takamazsan öttürürler sanayide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanilla__

zarar etmeden eski şanzumanı satıp, otomatik şanzuman alman lazım. tabi iş almakla bitmiyor, parçayı kendin takamazsan öttürürler sanayide

Yavaş tak afedersin. Motor kalkacak şanzımandan ayrılacak, yeni şanzıman takılacak, motor tekrar yerleştirilecek şanzımanla beraber, bunun bin tane ayrıntısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

triptonik mi araç

araç manuel. ya acemi sürücüyüm. Dur kalklarda çok geç kalıyorum. Şu titreme noktasını bulmayı bekliyorum. Öyle gaza basıyorum. bazen gasa basarken patinaj yapıyor araba . Hele kırmızı ışıkta beklerken kalkmada geç kalıyorum. arabalar korna çalınca panik yapıyorum araba istop ediyorr

• benim tanıdığım biri benzinli passata dizel motor takıp bir de otomatik yaptı, azmine hayran kaldım
  • Serçeye BMW motoru takıyorlarda bu nasıl yapılmaz aklın alıyormu?

Evet yapılır ama kaç paraya yapılır bilgim yok.
  • Babama sordum bilgisi var arabalarla ilgili.
    Yapılır ama hem maliyetli olur hemde sıkıntı yaratma ihtimali yüksektir dedi.
    En kralı manueli satıp otomatik almak, daha ucuza gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotti0061

Babama sordum bilgisi var arabalarla ilgili.
    Yapılır ama hem maliyetli olur hemde sıkıntı yaratma ihtimali yüksektir dedi.
    En kralı manueli satıp otomatik almak, daha ucuza gelir.

zaten araba yeni aldım yaaa

• Aracı satıp değerinde otomatik almak neden olmasın ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.