DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Düz liseden üniversite ilk senede kazanılırmı?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
102
Cevap
3
Favori
9.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Düz liseden üniversite ilk senede kazanılırmı?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 sonraki >>>
Giriş
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:06:42
      Arkadaşlar 10.sınıfta okuyorum işte bu senede bitiyor 11.sınıf olucaz düz lisedeyim derslerim güzel ama hiç çalısmıyorum yani ne bileyim içimden gelmiyor üniversiteyide ilk senede kazanmak istiyorum(PDR) yaz için nasıl bir program yapabilirim ilk önce matematik 9.sınıf konularındanmı başlasam çok kararsızım arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

• Yarbay
      10467 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:12:52
      Kazanılır

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
      A State Of Trance Fan
    • Yarbay
      3002 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:16:10
      Kazanılır tabii.

Fonksiyonlardan Başlarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Metalurji ve Malzeme Mühendisi
      Canon PowerShot SX230 HS
      SanDisk Sansa Clip+ 12GB
      iPhone5 16GB [Beyaz]
      iPad 3 32GB [Siyah]
      Logitech Z2300x3
    • Yüzbaşı
      765 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:16:52
      kazanılmaz

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:19:02
      sizce 11 sınıfta 9ve 10. sınıf matematigi bitermi bu yazda dahil.
      quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Kazanılır tabii.

Fonksiyonlardan Başlarsın.

• Yarbay
      3850 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:19:35
      donemin basinda ygsde 70netle baslayan arkadasim, cok calisarak 10bine girdi, lysde suan full yapicak gibi, calisirsan yaparsin bende 110netle baslayan ben yatarak ygs de 95bine girdim, lys yide biraktim, gelecek yila artik
      Calisirsan turkiyede ilk bine girersin.
      Tavsiye istersen 11sinifta calismaya basla, bilmedigin, eksik oldugun konularin temelini at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 28 Mayıs 2011; 1:31:50 >

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:22:10
      düz lisemisiniz
      quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

donemin basinda ygsde 70netle baslayan arkadasim, cok calisarak 10bine girdi, lysde suan full yapicak gibi, calisirsan yaparsin bende 110netle baslayan ben yatarak ygs de 95bine girdim, lys yide biraktim, gelecek yila artik
      Calisirsan turkiyede ilk bine girersin.

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:28:18
      Şifren varsa kazanırsın...

Amacımız bölmek ve hükmetmek olmalıdır.
      Biz gerçek ideali dinmiş gibi davranacak çıkarcı bir grubu idareci olarak takdim etmeye çalışacağız.

İngiliz işgal kuvvetleri, İstanbul Karargâhı Baştercümanı (Casus) Ryan.
    • Yarbay
      3850 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:30:44

quote:

Orijinalden alıntı: WiccA35
      düz lisemisiniz

Alıntıları Göster

anadolu lisesindeyim ama arkadasim duz lisedeydi 11.sinifin 2.doneminden itibaren calisiyor, bazen yuzune sovuyorum, kufrediyorum, bazende imrenerek bakiyorum gercekten sistemli calismak her yigidin harci degil, istedigin kadar zeki ol, calismassan bir hicsin, bu yil esseklik ettim ama kafaya dank edince neden calisip ilk bine giremeyim, tv mis, okuldaki ortammis, egelenceymis bir yil eksik kal bisey olmaz. Bazen kacamak yap ama hep degil

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:38:50
      Bende bundan sonra sistemli çalısıcam :) yazın başlarım matematikten 9.sınıf konularından

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:47:47
      manyetizma çok teşekkürler önerin için.Arkadaşlar başka önerisi olan varmı yani yazın böyle çalısmaya başla bu yayından çöz felan .

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:48:07
      düz liseler kaç yıl yahu

• Yüzbaşı
      706 Mesaj
      28 Mayıs 2011 01:49:54
      4
      quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

düz liseler kaç yıl yahu

• Yarbay
      15013 Mesaj
      28 Mayıs 2011 02:05:01
      bundan 8 sene kadar önce süper liseye girdigimde okulun düz lise ögrencilerinden bir kız ege tıp ı kazanmıstı. olmucak diye birsey yok ama sen treni kacırmıssın..

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      28 Mayıs 2011 02:16:07
      Treni kaçırmak diye bir şey yok. 2 senelik çalışma gayet yeterli. Şahsen ben de son 2 sene dershaneye gittim ve son sene ciddi olarak çalıştım. İTÜ Fizik mühendislindeyim şuan =) Düz lise mezunuyum. İlk senede kazandım.

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      28 Mayıs 2011 02:51:59
      Bende düz lise mezunuyum uludağ ekonometri oldu ilk senede lise 3ve 4te dershaneye gittim ki çokta fazla sıkmadım kendimi yani herşey sana bağlı kazanılmaz diye düşünüp moral bozmaya gerek yok.

• Yüzbaşı
      804 Mesaj
      28 Mayıs 2011 04:13:51
      Ne kadar saçma bir soru. 2 sene hakkını vererek çalışsın meslek lisesinden bile uçuk olmamak kaydı ile kazanılabilir universite.

Ama kendinde diyorsun "çalışmıyorum." ozaman kazanamazsın zaten.

Sınav senin zekanı değil ameleliğini ölçüyor. Ne kadar çalışırsan hayalindeki mesleğe-okula oakdar yaklaşırsın..

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...
    • Onbaşı
      16 Mesaj
      28 Mayıs 2011 04:24:51
      Kardeş bu işlerde biraz tecrübem var. Çok emin olarak söylüyorum bu işin %90 ı psikolojik. Nasıl çalışsam, nerden başlasam, olur mu olmaz mı diye düşüncelere dalma sadece bilmediğin konuları öğrenmeye çözemediğin soruları çözmeye çalış gerisi kendiliğinden geliyor. Şimdi baktım ne kadar zamanın var diye 2 senede düz liseden tıp bile kazanılır.. Binlerce örneği var bunun.

sd
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      28 Mayıs 2011 07:26:00
      Düz lise mezunuyum ve ilk girişte kazandım. İlk 3 sene neredeyse hiç sınava yönelik çalışmadım. Sadece 4. sınıfta dershaneye gittim ve dediğim gibi daha önce herhangi bir çabam olmadı sınav konusunda. Şu anda ise Kocaeli Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyorum

İstediğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok dostum. Belki ben de senin gibi, işin ciddiyetini daha önceden kavrayabilseydim şu anda çok farklı bir yerde olabilirdim. Ama her şey kısmet. İstediğim bölümü okuyorum en azından

Edit: Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panişır -- 28 Mayıs 2011; 7:35:15 >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.