Şimdi Ara

Düz Liseden Sağlık Meslek Lisesine Geçiş (Yardımcı olurmusunuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
10.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben bir sene geç okula yazıldım birde çift dikiş olduk geçen sene 2 sene kaybım oldu su anda lise sona geçmem gerekirken lise 2 e geçtim fakat daha fazla bu lanet olası lisede dewam etmek istemiyorum sağlık meslek lisesine geçiş varmı sağlık meslek lisesine geçebilirsem çok iyi olacak inşallah bir yolu vardır lütfen yardımcı olurmusunuz bu arada 84 kredi ile geçtim.

• Sağlık meslek liselerini kaldırdılar diye biliyorum kardeş.Her şerde bir hayır vardır fazla kafanı yorma benle yaşıtsın ben şuan ne yapacağımı kara kara düşünüyorum diploma notum düşük
  • Yok kardeş yanlışın olmasın çünkü sağlık meslek liseleri hayla var ve dewam ediyor diye biliyorum su konuya biri açıklık getirse çok sevincem aslında bu lisede dewam etmek istemiyorum 2 senedir ömrümü çürüttü 3 sene daha kalırsam bi gün kalp krizinden giderim diye korkuyorum.
  • Malesef düz lisede olduğun için geçemezsin . Sağlık meslek liselerinin nerdeyse hepsi ( arada kalmışmı bilmiyorum ama istanbulda yok sanırım ) anadolu lisesi oldu anadolu meslek olarak geçtiği için giremiyorsun ha sen düz lisede 84 kredi ile geçmişsin anadolu meslekde olsaydın 104 kredi gerekirdi dolayısıyla kalırdın .
  • Ben şu anda anadolu tic. mes. lisesine gidiyorum lise 2 de anadolu sağlık değilde sağlık meslek lisesine geçebilme ihtimalim var mı ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.