DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Düz Liseden Askeri Liseye geçiş olurmu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
2.188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> Düz Liseden Askeri Liseye geçiş olurmu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      986 Mesaj
      25 Eylül 2011 21:44:16 Konu Sahibi
      arkadaşlar ben askeri lisseye gitmeyi çok istiyordum hatta sınavlarınada çok sıkı bir şekilde hazırlandım fakat başvuru tarihini kaçırdığım için gidemedim eğer düz liseden sınavla geçiş hakkım varsa geçmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.....

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Bir ulus,ancak ulusal karakteri ve şavaş alışkanlığı sürekli ve karşılıklı olarak birbirini etkilediği durumda politika dünyasında sağlam bir yere sahip olmayı umut edebilir.

Carl von Clautsewitz,Savaş Üzerine
    • Teğmen
      140 Mesaj
      26 Eylül 2011 10:49:28
      Yok diye biliyorum. Daha iyi çalış harp okulları, meslek yüksek okullarının sınavlarına hazırlan. Ama yinede bir araştır. Askeri Liselerin sayfasında gerekli bilgi vardı başvuru klavuzunda. Hatta ÖSYM nin sayfasında da olabilir. ALS kısmında.

|
      |

Intel Core i7-2600K | Cooler Master Hyper TX3 EVO | Asus P8P67 Pro Rev3.0
      Corsair Vengeance Pro 2x8GB 1600MHz DDR3 CL9 | Samsung SSD 850 EVO 250GB | WD Caviar Green 1TB
      MSI Radeon R9 290 Gaming 4G Twin Frozr IV 512bit 4 GB | Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro Series
      EVGA 650 GQ | AOC 2461fwh | NZXT S340 Elite Black | Cherry MX Board 3.0 Blue | Logitech M500 | Sennheiser HD 201

Macbook Pro Retina 13" Mid 2014 | 2.6 Ghz Intel Core i5 | 16 GB 1600MHz DDR3 | 128 GB SSD | Intel Iris
    • Yüzbaşı
      986 Mesaj
      26 Eylül 2011 14:44:45 Konu Sahibi
      tamam abi teşekkür ederim......

|
      |

Bir ulus,ancak ulusal karakteri ve şavaş alışkanlığı sürekli ve karşılıklı olarak birbirini etkilediği durumda politika dünyasında sağlam bir yere sahip olmayı umut edebilir.

Carl von Clautsewitz,Savaş Üzerine
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.