Şimdi Ara

Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
12
Favori
22.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaaa yemin ediyorum şu yarışma için yeni üyelik alıp saçma sapan videolar yükleyen çoluk çocuğun yarışmadan sonra forumda kalacağını bilsem, parası neyse verir sildiririm üyeliği
  • fatih145306 kullanıcısına yanıt
    oyunlara kafa bozacagına okumana bak tamam oyunda oynada herşey oyundan ibaret degil çocuk neye sinirlendi
  • Sevgili bilek ve Sevgili berkbozkus sözleriniz kime daha açık konusirmusuniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: omercangunduz@hotmail.com

Sevgili bilek ve Sevgili berkbozkus sözleriniz kime daha açık konusirmusuniz ?

ne yönden ? vede kimsiniz sizi bir tanıyalım
  • Sadece "oyunlara kafa bozacagına okumana bak tamam oyunda oynada herşey oyundan ibaret degil çocuk neye sinirlendi " kime söylediğiniz sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 28 gün var yarışmanın bitmesine ve insanlar burada birbirine çamur atıyor deli gibi,garip cidden...

Benim anlamadığım şey,bir zeki arkadaşın videomun altına gelip yalnız bu sefer böyle video istemiyorlar diyip.Sonra çok güzel olmuş canım diyip sonra yorumlarını kaldırması.Bu nasıl kafa arkadaş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunter Hearst Helmsley -- 2 Eylül 2017; 23:52:26 >

• örnek alın azıcık (öneride denk geldi)
  • Beyler eklenen linklerin sonlarına dikkat edin bir amazon krizinde ki gibi bir asus krizi yaşamayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 3 Eylül 2017; 7:41:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Beyler eklenen linklerin sonlarına dikkat edin bir amazon krizinde ki gibi bir asus krizi yaşamayalım

• Oldukça sağlam videoymuş. Ama kazanamadı bu değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Oldukça sağlam videoymuş. Ama kazanamadı bu değil mi?

kurgudan kaybetmiş.
  • Hayatımda hemen hemen hiç forum kullanmadım :)
  • https://youtu.be/_s1bIyQx7BI
    https://www.youtube.com/watch?v=_s1bIyQx7BI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinodinson -- 3 Eylül 2017; 14:47:13 >
  • https://m.youtube.com/watch?v=4hxgP319hB0 bu doğrusu çok istiyorum

• kasa modelini bilen varsa bana özelden yazabilir mi
    teşekkürler arkadaşlar...

• p1azma P kullanıcısına yanıt
    Herkes görsün inwin 303
  • Ben telifli müzik kullanacağım fakat. Mesut bey video kaldırılır falan diyor, müziğin yapımcısı ise sadece benim reklamım gösterilir diyor. Kafam karıştı. Acaba videoyu biyerde kullanacaklar da onun için mi kullanmamızı istemiyorlar? Benim videom youtube da duracak sadece reklam gözükecek.

EDİT: Geçen seneki yarışmalar da sanki şöyle bir ibare vardı, asus yaptığınız videoyu istediği gibi kullanabilir diye. Bu yarışmada o tarz bir ibare yok

Sizin videoyu bir yerde kullandılar mı Barış bey?
    @12henry14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxyDogy -- 3 Eylül 2017; 17:44:4 >
  • Katılımcılar bu şekilde devam ederse kazanacak olan arkadaşın konsept için 1 saat düşünmesi yeterli, 1 saat fazla bile olur hatta.

• Hepinize merhabalar;
    Benim adım Deniz, ben yaklaşık 3 senedir oyunlar ve bilgisayar ile uğraşıyorum, size çok uzun süre boyunca uğraşıp, render yaptığım videonun linkini size vereceğim. Öncelikle videom tamamen mizah amaçlı olduğu için bu bilgisayarı neden istediğim vb. şeyleri söyleyemedim. O zaman ilk önce soruları cevaplayıp sonra videomu izlerseniz çok sevinirim.

Soru 1: Bu bilgisayarı neden hakediyorum/istiyorum?
    Cevap: Çünkü videodaki gibi olmasa da bilgisayarımdaki oyunlardan gerçekten düşük FPS alıyorum ve oyunlarda çok DROP yiyorum. Hemen hemen haftada bir arkadaşım Can ile Ege Park'taki MediaMarkt'a gideriz ve yaklaşık yarım saat o ekran kartlarına bakarız. Ve ben her zaman şöyle bomba gibi bir bilgisayarım olsa da biraz video, canlı yayın çeksem diye hayal ederim. Umarım bu cevabım iyice açık olmuştur, yarışmaya katılan herkese şans dilerim ve işte videomun linki:
    https://www.youtube.com/watch?v=jS8TWK_dKtQ

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.