Şimdi Ara

Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
12
Favori
22.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sonuçta bu bir yarışma isteyen katılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacı olan olmayan herkez katıacak fakat ihtiyacı oln kazansa daha güzel olur çünkü ihtiyacı olmayan alırsa birşey olmayacak fakat ihtiyacı ve bilgisayarı olmayan kişi alsa daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgames

İhtiyacı olan olmayan herkez katıacak fakat ihtiyacı oln kazansa daha güzel olur çünkü ihtiyacı olmayan alırsa birşey olmayacak fakat ihtiyacı ve bilgisayarı olmayan kişi alsa daha iyi olur

Bu nasıl cümle beynim yamıştı okurken.

• yarışmaya katılan herkeze bl şans dilerim ihtiyacı olan kazansın inşallah

• muratgames kullanıcısına yanıt
    Bence yanlış düşünüyorsunuz bu bir yarışma bağış değil. Elbette elinde gtx 1080 iı 7700k gibi olanların katılması absürt olur lakin. Bunun bilgisayarı yokmuş zor durumdaymış diye verelim olmaz. Bence kaliteli kurgulu, konusu vs iyi olan bir videonun kazanması doğru olur. Mesut beyinde dediği gibi profesyoneller katılacak diye çekinmemek lazım, hikayesiyle kurgusuyla ön plana çıkan kazanacak.

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    2 kelimeyi bir araya getirememek mi? Heyecandan dolayı oldu o.

Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Oyun da oynayacağımız söyledim. Eve geçince olimpiyat derecemi atarım.

Kaan Tarıman'ïn yardımıyla yazılım öğrenmeye çalışıyorum. Kendisi Google'da çalışıyor.

Her insan senin gibi değil. En az 30-40 kez tekrar tekrar çekmeye çalıştım. Kelimeyi doğru telaffuz edemiyor olmam neden sizi rahatsız etti?

Hatta direkt C++ öğrenmeye başla dedi bana.

Uluslararası derecelerimi de atarım. Gamer değilim sadece bir heves olarak belki CSGO oynarım.

Evet bu hafta Arduino Mega Kıt alacağım. Defterimde şema şema bizzat projeler çizdim.

Onu da çekip atabilirim. Çamur atmadan önce düşünün biraz. Ukala herif.

• FurkanSnow kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarınıda kenera not etmedin umarım bol şans kardeşim..

Komik değilsin. Ben not ettim çünkü uzundu ve dedim ki iyi bir özet olsun.

Demek ki siz kurgu sandınız. Size fotoğraf atayïm diyorum hemen dalga geçmeleri falan.

Basit insansın. Yapamadığın şeye saygı duyacaksın. Yapamadığın şeyin fotoğrafını da eve geçince atarım.

Unutmamak için bir yere yazınca o yazdıklarım yalan mı oluyor?

Bu nasıl bir hayasızlık?

Ben kenardan okuyunca kurgu oluyor yani. Muhteşem

• Ancak dalga geçin. Akıl yaşta değil baştadır.

Arduino dersem gerçektir. Deftere kendim çizdiğim projelerimiz bile upload ederim.

Kenardan okumak yerine ben bunları ezberlesem yalan olmayacak yani. Komiksin. Hayatınız yalan sizin.

Olimpiyat derecem var uluslararası istersen özel den eve geçince atarım ki atacağım zaten. Direkt ad soyad her şeyin olduğu dereceyi belgeleyen dokümanı upload edeceğim. Bıktım sizin gibilerden. Hep bir yalanlama, çamur. Ben 15 yaşında bir insanım ve kimseye yalan borcum yok.

Fotoğraf atayım deyince de hemen alay edip kaçmaya çalışmalar. Neymiş efendim onları da mı kenara yazdın?

Bazı kelimeleri bazen telaffuz edemiyorum. Bu beyinsiz olduğum ve Arduino, yapay zekayla uğraşamayacağïm anlamına gelmiyor.

Einstein kadar yükselmek imkansıza yakın ama mesela Einstein gibi bir dehada bile kekemelik varmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanSnow -- 1 Eylül 2017; 14:6:32 >

• FurkanSnow kullanıcısına yanıt
    Sakin ol şampiyonBen seni beyinsizlikle suçlamadımki toplasan 5 dk yı geçmeyen bir videoda her kelimeni kagida yazmanı ve samimiyetsizligini dile getirdim.Ayrıyetten sana saygısızlık yapmadım ama "hayatın yalan" falan yazmışsin üstünede nasıl hirslandiysan pm den yardirmişsın.Önceden uyarıyım hakaret seviyesine varırsa üzerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-B -- 1 Eylül 2017; 15:25:53 >
  • sizde benim gibi gereksiz dh konularini blocklayin rahat edin. reklam konularini ne okur ne de merak ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih145306 kullanıcısına yanıt
    Videolar herkese açık paylaşıldıgına göre ve son 5 i forumdaki insanlar oylayacagına göre olumlu veya olumsuz eleştirileri kabul etmeniz lazım.Neden her olumsuz eleştiride celalleniyorsunuz anlamıyorum.Bu yarışma yıllar önce yapıldı o zamanlar kalite daha yüksekti,videoların içerigi konusu vs daha güzeldi.Şimdi bakıyorsunuz birisi çıkıp servise gittigimiz evde oyuncu koltugu gördüm agladım diyo birisi çıkıyor 2 kelime etmeye özgüveni yok not defteri açıp bilgisayar istedigini yazıyor kimisi 2dk konuşma yapıyor hepsini kagıttan okuyor.Tabiki yapabilir herkes istedigi konuyu,kurguyu işlemekte özgür ancak herkese açık bir platform da video paylaşıyorsanız gelecek olumlu veya olumsuz eleştirilere saygı duymak zorundasınız.Her eleştiriye "3 kuruşluk yorum" yazmak aslında sizin kaç kuruşluk zihin yapısına sahip oldugunuzu gösteriyor.

• DONANIM HABERİN YARIŞMASINA KATILIYORUM ( ASUS BİLGİSAYARIM ATEŞ EDİYOR )

Yarışma katılım videosu

https ://www.youtube.com/watch?v=pp3CGaZsTmo

NOT:Video editlerken oluşan sorunlardan dolayı vıdeo görüntü ve ses kalitesinde düşüşe uğramıştır . Bu sorundan dolayı jüri ve katılımcılardan özür diliyorum. Başarılar .

Muhammet KARACA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuhammetKARACA -- 2 Eylül 2017; 9:28:26 >
    Daha dur videolar hazırlanıyor. 2 gün oldu başlayalı.

• Tüm çocuklar bilgisayarım yok, çalışmıyor diye ajitasyon yapmaya çalışmış. Bu bile ülkemizin ne durumda olduğunu ortaya koyuyor.

Sadece ihtiyacınız bilgisayarsa biraz para biriktirip Q6600 ile kasa toplayın. Maksimum 500 lira eder, sizi de rahat ettirir. Zaten yapacakları şeyler minecraft oynayıp youtube'dan tek haneli iq ya sahipmiş gibi rol yapan youtuberları izlemek olacak.

Ayrıca kodlama vs.gibi bahaneniz varsa da şunu söyleyeyim; amatör c++ ve java için bu makineye ihtiyacınız yok çocuklar. Henüz profesyonel değilsiniz. Eğer cidden istiyorsanız Atom işlemci ile bile öğrenirsiniz temellerini.

Sen bildiğin kurgu diyorsun. Bu eleştiri değil hakarettir. Ben kısa sürede hemen ezberleyemediğimden öyle bir yol izledim.

Senin dilin alttan alttan sinsilik dili. Direkt olarak yalan demek yerine lafı yuvarlıyorsun sonra ben ne dedim falan.

Ayıp ayıp buna eleştiri değil iftira denir.

Telaffuzumla dalga geçiyorsun. İki kelimeyi bir araya getiremiyorsun ne yapay zekası diyip bir de yalandan söylediğimi ima ediyorsun.

Tabi böyle yazmanın nedeni de masum görünmen. Ben şimdi seni yönetime şikayet etsem iftira atıyor karalïyor diye adam diyecek hani sana yalancı falan dememiş ki.

Sen de kendine zekisin. Her neyse geri kalan hayatında zor bir süreç bekliyor seni. Allah yardımcın olsun. It is hard to live without brain.

Ne diyeyim Allah yardımcınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanSnow -- 1 Eylül 2017; 16:35:53 >
  • Arkadaşlar tamam herkes böyle bir bilgisayara sahip olmak ister,fakat birbirinize hakaret etmek size ne kazandıracak bende çektim eğlencesine bi video. Bu arada videoları siz değerlendirmeyeceksiniz,bu işi yapacaklar belli, boşuna burda laf kalabalığı yapmayın bence.

• Arkadaş ayrı bir kafada boşverin.

(bkz:don't feed the troll)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.