Şimdi Ara

Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
12
Favori
22.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarışma süresi bitti mi 2 gün daha uzatamazs mısınız oğlum için sürpriz yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1634

Merhabalar,

Kısa zamanda elimizden geldiğince güzel bir video hazırlamaya çalıştık. Beğenilerinize sunuyorum.
    Destek veren ve verecek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.
    İyi seyirler

Hocam çok kaliteli bir çalışma olmuş ellerinize sağlık çok iyi olmuş.

• Oylamaya katılacaklar tecrübeli olacak yarışma herkese açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR VİDİOYU BEĞENMEDİNİZ Mİ PARODİ VİDİOSU OLDUĞU İÇİN UZUN VE ÖZ TUTMAYA ÇALIŞTIK İYİ SEYİRLERhttps://www.youtube.com/watch?v=8Ot54G12B6Y&t=271s

• Ne zaman açıklanacak?

• Doğru düzgün bir video yok maalesef.
    Çoğu saçmasapan çöp videolar.
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Bizimki nasılhttps://youtu.be/8Ot54G12B6Y

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Doğru düzgün bir video yok maalesef.
    Çoğu saçmasapan çöp videolar.

Kusura bakma göz zevklerini bozduysalar bi studio değiller çünkü. Amaçta o zaten eğer anlamadıysan

• senersongur kullanıcısına yanıt
    sen de katilsaydin da senin videonu gorseydik hocam nasil cöp olmuyormus videolar gosterseydin.

• 0kan0zkan kullanıcısına yanıt

Dhtube yapsaydın keşke kardeş şöyle

ya kardeş ellerine sağlık iyi güldüm ha :) inşallah sana kısmet olur
  • Beyler sizce kim kazanır?

Ama yarışmacı arkadaşlar veya yan hesapları yada akrabaları yorum yapmasın.

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    Yarışmaya katıldım ama bana göre

Ya bu arkadaş ;https://youtu.be/D-To6qwuF70

Yada bu arkadaş :https://youtu.be/sGzvrJUzROU kazanacak gibi hissediyorum

• bukibuks kullanıcısına yanıt
    Evet bu videolar güzel tamam ama içlerinde ben duyguya dair pek bir şey göremedim. Bu 2 video da profesyonelce hazırlanmış. Ama bir sürü farklı video var yarışmaya katılan ve insanda bazı güzel duygular uyandıran. O arkadaşlar sırf profesyonel video yapamadı diye bu 2 videonun yanında kazanma ihtimalleri yokmuş gibi bir görüşe sahip olmanız maalesef beni üzdü.

• tamzirtapoz kullanıcısına yanıt
    haklısınız hocam. Ancak 2 video da aşırı profesyonel değil birisi mesleğini yapmaya çalışan birisi diğeri de babasına kadar videoda kullanmış birisi. kazanır deme sebebim samimiyetleri hani bana kalsa ben kazanmak isterim. hani duygusal bir yarışma değil ancak ne yazık ki... mevzu mesajı iyi verebilmek.. saygılarımla...
  • Hocam acaba sonuçlar ne durumda ?

Metro daki video güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamzirtapoz

Evet bu videolar güzel tamam ama içlerinde ben duyguya dair pek bir şey göremedim. Bu 2 video da profesyonelce hazırlanmış. Ama bir sürü farklı video var yarışmaya katılan ve insanda bazı güzel duygular uyandıran. O arkadaşlar sırf profesyonel video yapamadı diye bu 2 videonun yanında kazanma ihtimalleri yokmuş gibi bir görüşe sahip olmanız maalesef beni üzdü.

Siz ne düşünüyorsunuz size göre hangi video kazanır? Metroda geçen video çok hızlı olup bitiyor videonun yarısında animasyon diğer yarısı kendini acındırma ve dh de bi ortamının olduğundan bahsetme var. Aceleye gelmiş gibi yani. Arkadaşın yerinde olsam daha geç atıp daha güzel yapardım.

2. Video ise kamera çok güzel ki, zaten videonun yarısından fazlasının kullanılan kameranın ne kadar müthiş olduğunu görüyoruz. Ama o bilgisayardan ağaç gibi bilgisayar çıkarma olayı çok iyi fikir olmuş o kısımda güldüm. Kazanırsa ordan kazanabilir.

• ARKADAŞLAR BİZİM VİDİOMUZADA ELEŞTİRİ YAPARMISINIZhttps://www.youtube.com/watch?v=8Ot54G12B6Y&t=18s

• sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    eleştrililerinizde son derece objektif yaklaşmışsınız bu konuda sizi kutluyorum. artılarını da eksilerini de güzelce açıklamışsınız

çok doğru yazmışsınız. fakat dediğiniz gibi birisi mesleğini yapmış ve insan zaten yaptığı meslekte profesyonel oluyor o açıdan profesyonel olduğunu düşündüm. ikinci videoda da bence sadece son kısmı güzel. onun dışındaki geçen her yer kullanılan makinanın ne kadar profesyonel olduğunu anlatıyor bana göre. tabiki iki video da oldukça güzel videolar. ancak son sözü donanım haber ailesi söyleyecek. hak edenin kazanması dileğiyle...

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.