Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Duyunca şok oldum var mı gerçekliği?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Duyunca şok oldum var mı gerçekliği?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1477 Mesaj
    bugun arkadaşla konuşurken bana bu son çıkan msn 8.0 ın microsoft tarafından hazırlanmadıgını microsoftun bir haber sitesinde bunu kendilerinin değil bir gurup hacker tarafından hazırlandığını ve kullanıcıların bilgisayarlarına sızıp açık bi kapı bıraktıklarını söyledi...

ben de bunu kullanıyorum!

böyle bir şeyin gercekligi var mı?

|
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    zannetmem böle birşey olduğuna herduyduğuna inanma derim
    |
    |
    |
    bazı arkadaşlarımdan duydum bunu yalnız msn 8.0 uzun süredir piyasada olan bi program yani en azından hiç şikayet eden görmedim vah pc me şu oldu bu oldu diye ama bu olmadığı anlamına gelmez tabii

NOT:İnşallah değildir
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    sanmam böyle bişey olacağını
    |
    |

Kelime hatası yapabilirm harf harf boşuna uğraşmayın.
  • Teğmen
    237 Mesaj
    yalan ya kim çıkardıysa
    |
    |
    |
    |
    PHILIPS 55PFL8007K - SAMSUNG UE43MU7000 - SONY STR-DH730 - SONY PS-LX300 - SONY SS-FCR6000SONY SA-W2500 SONY BDP-S790DUNE HD-301 - PS3 FAT 250GBMSI GT70 ONE - ASUS EEEPAD 16GB - IPAD AIR 16GB - IPHONE 6 64GB - IPHONE 6s 64GBNISSAN X-TRAIL 1.6 DCI CVT PPP
  • Yarbay
    3448 Mesaj
    yok yaw olurmu öle şey
    |
    |
    |
    |

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=5055

Arkadaşlar herkes editörlere mesaj atsın da kaldırsınlar o haberi...

Yukarıda Bize Ulaşın yazıyor. Herkes hacklerların olmadığını, download.microsoft.com'dan indirdiğini söylesin be söyledim ama hala kaldırmadılar haberi!
    |
    |

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

İşde haberi çıkaran site

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=5055

Arkadaşlar herkes editörlere mesaj atsın da kaldırsınlar o haberi...

Yukarıda Bize Ulaşın yazıyor. Herkes hacklerların olmadığını, download.microsoft.com'dan indirdiğini söylesin be söyledim ama hala kaldırmadılar haberi!

işte bahsettiğim bu haberdi...
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...

• Teğmen
    153 Mesaj
    vaybe.. bill gates geçen ay içinde windows live messengerın tanıtımını yapmıştı demekki hackerlar ile anlaşmış :) balon haber
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    dolaşmasına dolaşır da böylesine bir sitede yayınlanması garibime gitti, yayınlayana mail geldi heralde inandı bunuda siteye kopyaladı
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,345
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.