Şimdi Ara

Duygularımı açıkladım[CİDDİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedek kulübesinin 1 numaralı oyuncusu olmuşsun. Amrabat gibi , yedekte doğru dürüst kimse yok (başka erkek arkadaş yok doğru dürüst) , maç yavaş gidiyor (başka erkek olacak gibi de değil şu aralar) , sonuç olumsuz(canı sıkılıyor) , hop hemen sok Amrabat'ı yetersiz de olsa biraz hareket getirsin oyuna ama sene sonu kulübeye daha iyisini daha gencini , daha skorerini al.

Sen de Amrabat'sın. Canı sıkılınca gezersiniz tozarsınız ama yerine hep birini arayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

quote:

Orijinalden alıntı: Satomato

Beyler ben 18 yaşındayım bu sene liseden mezun oldum. 1 yıl daha üniversite sınavına hazırlanıcam, hazırlanıyorum. Bursada yaşıyorum. 3 ay once bi kızla tanıştım internet sayesinde. Kız istanbulda ve lise 2ye gidiyor. Ama çok olgun ve büyük gösteriyor. Neyse ben istanbula gittim 2 ay once. 2 kere buluştuk çok güzel vakit geçirdik. Kızı yüz yüze görünce ondan hoşlandım. Ama kıza belli etmedim. Çünkü biraz erken olduğunu düşündüm. Neyse sonra bursaya döndüm. 2 ay görüşmedik ama hergün mesajlaştık. Gece gündüz. Ona gül almıştım atmadığını söyledi ,sakladığını söyledi resmini yolladı falan. İkimizde birbirimizin hayatında ne olup ne bittiğini biliyorduk. Neyse ben ayın 11 inde cuma günü tekrar istanbula gittim. 12si cumartesi günü buluştuk. Çok güzel bi gün geçirdik. Gezdik dolaştık falan. Sonra pazartesi tekrar buluştuk. Pazartesi günü hayatımda geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Akşam oldu evlere dağılmak için minibüslerin olduğu yere geldik. Onu bindirdim minibüse. 2 dk sonrada ben bindim. Binince ona mesaj attım ve hoşlandığımı söyledim. Emin misin bi anlık bir şey olmasın falan dedi. Eminim dedim. Eve gidince konuşsak olur mu dedi. Olur dedim. Çok sevdiğim çok iyi anlaştığım bi arkadaşımsın. Ben hiç senin gibi düşünmemiştim. Ben taraflı daha ötesi olmaz dedi. Çok üzüldüm. Neyse yuzsuzluk olmasın diye daha fazla uzatmadım. Onuda zor durumda bırakmak istemedim. Ertesi gün bayramdı. Bayram mesajı attı. Bende sağol seninde yazdm. Apar topar eşyalarımı toplayıp bursaya döndüm salı günü. Ona söylemedim döndüğümü. Salı akşam napıyosun yazdı. Soğuk bir cevap verdim. Artık böyleyiz he yazdı. Dünkü konuştuklarımızdan sonra maalesef böyleyiz dedim. Haklısın üzüldüm falan dedi. Ben senden hoşlanırken senin beni sadece arkadaş olarak görmen utanç verici bi duygu, bu saatten sonra ne sen benimle eskisi gibi konuşabilirsin ne de konuşursak benim duygularım değişir tarzında bir şey yazdım. Haklısın eskisi gibi olamam. O zaman konuşmamızın bi anlamı yok falan dedi. Konuşmama kararı aldık. Aradan 2 saat geçti mesaj attı. Sen eğer yapabilirsen ben seninle eskisi gibi konuşabilirim, arkadaşım gibi yazdı. İstersen konuşuruz, bu konuyu hiç açmayız ama hissettiklerim değişmez. O yüzden hep bi soğukluk olur. Eskisi gibi olmaz. Karar senin yazdım. Konuşalım yazdı. Tamam yazdım. Dün en son bunları konuştuk dahada bir şey konuşmadık. Sizce ne yapmalıyım. Sizce kız ne yapmaya çalışıyor. Eğer olumlu yanıt verirse 2 haftada bir istanbula gelebileceğimide söyledim. Kızın kişiliği çok iyi. Bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim

kız seni denemiş olabilir dostum. bence biraz daha dikkat et. sevginden emin olmak istiyor olabilir

abi öyle saçma şey mi olur, adam verilecek en olgun en doğru cevapları bermiş resmen. bu saatten sonra çıkıp ben de senden hoslandim seni denemek istedim derse, bunun adi baska birsey. ben arkadasin yerinde koca bir hadi ordan çekerdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winneras

quote:

Beyler ben 18 yaşındayım bu sene liseden mezun oldum. 1 yıl daha üniversite sınavına hazırlanıcam, hazırlanıyorum. Bursada yaşıyorum. 3 ay once bi kızla tanıştım internet sayesinde. Kız istanbulda ve lise 2ye gidiyor. Ama çok olgun ve büyük gösteriyor. Neyse ben istanbula gittim 2 ay once. 2 kere buluştuk çok güzel vakit geçirdik. Kızı yüz yüze görünce ondan hoşlandım. Ama kıza belli etmedim. Çünkü biraz erken olduğunu düşündüm. Neyse sonra bursaya döndüm. 2 ay görüşmedik ama hergün mesajlaştık. Gece gündüz. Ona gül almıştım atmadığını söyledi ,sakladığını söyledi resmini yolladı falan. İkimizde birbirimizin hayatında ne olup ne bittiğini biliyorduk. Neyse ben ayın 11 inde cuma günü tekrar istanbula gittim. 12si cumartesi günü buluştuk. Çok güzel bi gün geçirdik. Gezdik dolaştık falan. Sonra pazartesi tekrar buluştuk. Pazartesi günü hayatımda geçirdiğim en güzel günlerden biriydi. Akşam oldu evlere dağılmak için minibüslerin olduğu yere geldik. Onu bindirdim minibüse. 2 dk sonrada ben bindim. Binince ona mesaj attım ve hoşlandığımı söyledim. Emin misin bi anlık bir şey olmasın falan dedi. Eminim dedim. Eve gidince konuşsak olur mu dedi. Olur dedim. Çok sevdiğim çok iyi anlaştığım bi arkadaşımsın. Ben hiç senin gibi düşünmemiştim. Ben taraflı daha ötesi olmaz dedi. Çok üzüldüm. Neyse yuzsuzluk olmasın diye daha fazla uzatmadım. Onuda zor durumda bırakmak istemedim. Ertesi gün bayramdı. Bayram mesajı attı. Bende sağol seninde yazdm. Apar topar eşyalarımı toplayıp bursaya döndüm salı günü. Ona söylemedim döndüğümü. Salı akşam napıyosun yazdı. Soğuk bir cevap verdim. Artık böyleyiz he yazdı. Dünkü konuştuklarımızdan sonra maalesef böyleyiz dedim. Haklısın üzüldüm falan dedi. Ben senden hoşlanırken senin beni sadece arkadaş olarak görmen utanç verici bi duygu, bu saatten sonra ne sen benimle eskisi gibi konuşabilirsin ne de konuşursak benim duygularım değişir tarzında bir şey yazdım. Haklısın eskisi gibi olamam. O zaman konuşmamızın bi anlamı yok falan dedi. Konuşmama kararı aldık. Aradan 2 saat geçti mesaj attı. Sen eğer yapabilirsen ben seninle eskisi gibi konuşabilirim, arkadaşım gibi yazdı. İstersen konuşuruz, bu konuyu hiç açmayız ama hissettiklerim değişmez. O yüzden hep bi soğukluk olur. Eskisi gibi olmaz. Karar senin yazdım. Konuşalım yazdı. Tamam yazdım. Dün en son bunları konuştuk dahada bir şey konuşmadık. Sizce ne yapmalıyım. Sizce kız ne yapmaya çalışıyor. Eğer olumlu yanıt verirse 2 haftada bir istanbula gelebileceğimide söyledim. Kızın kişiliği çok iyi. Bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim

kız seni denemiş olabilir dostum. bence biraz daha dikkat et. sevginden emin olmak istiyor olabilir

Devam et diyosun yani?

et dostum ne olacak. sev ama o kadar da yüz verme. sevdiğini belli et. ona küçük sürprizler yap. o da sana sürprizler yapıyorsa hoşlanıyor demektir. hem verdiğin gülü saklamamış mı? başka biri olsa suya koyar kuruyunca da atardı haksız mıyım?

ben mesela lisedeyken resim yeteneğim yoktu. sevdiğim kıza gidip çizdirirdim. hala da saklarım resimleri

• Kanki kontrolü kıza ver onun istediği şekilde yürüt aranızdaki ilişkiyi, bir süre öyle devam edin. İyi ya da kötü bir gelişme olunca gel tekrar konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruoglione -- 17 Ekim 2013; 22:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Kanki kontrolü kıza ver onun istediği şekilde yürüt aranızdaki ilişkiyi, bir süre öyle devam edin. İyi ya da kötü bir gelişme olunca gel tekrar konuşalım

Kontrolü kıza ver derken?
  • quote:

quote:

Kanki kontrolü kıza ver onun istediği şekilde yürüt aranızdaki ilişkiyi, bir süre öyle devam edin. İyi ya da kötü bir gelişme olunca gel tekrar konuşalım

Yani onun isteklerine göre hareket et. Onu sevdiğini bile bile tekrar kendisiyle konuşmanı istemiş, eğer dediğin gibi karakterli bir kızsa çok sürmez o da sana karşı birşeyler hissetmeye başlayacaktır
  • quote:

quote:

quote:

Yani onun isteklerine göre hareket et. Onu sevdiğini bile bile tekrar kendisiyle konuşmanı istemiş, eğer dediğin gibi karakterli bir kızsa çok sürmez o da sana karşı birşeyler hissetmeye başlayacaktır

Eyvallah çok sağolasın. En rahatlatıcı cevaplardan birini verdin :) Sence birkaç gün biraz soğuk davranıp yavaş yavaş arkadaş moduna geçmem daha doğru olur değil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah çok sağolasın. En rahatlatıcı cevaplardan birini verdin :) Sence birkaç gün biraz soğuk davranıp yavaş yavaş arkadaş moduna geçmem daha doğru olur değil mi?

Bana sorarsan sıcak davran ama sen içinden nasıl geliyorsa öyle davran, sırf soğuk davranmak için kasma kendini. Ben arayı soğutma derim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana sorarsan sıcak davran ama sen içinden nasıl geliyorsa öyle davran, sırf soğuk davranmak için kasma kendini. Ben arayı soğutma derim..

Biraz ağırlığımı koyucam. Ne gevşek bi tip demesin :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Biraz ağırlığımı koyucam. Ne gevşek bi tip demesin :)

Unutma arkadaşsınız

• İller arası ilişki yaşanmaz her iki tarafıda yıpratır

Ayrıca kızın niyeti sadece gezmek ve arkadaşlık edinmekse seni taaa ordan niye getirtiyor

Açıkcası böyle saçma bi ilişki olmaz

Olsa'da yürümez

Moralini kaybetme ama benim düşüncelerim bunlar

Bi hevesler başlar ilerde tadı kaçar ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

İller arası ilişki yaşanmaz her iki tarafıda yıpratır

Ayrıca kızın niyeti sadece gezmek ve arkadaşlık edinmekse seni taaa ordan niye getirtiyor

Olsa'da yürümez

Hocam benim istanbula gidip gelmem pek problem olmaz. Anneannem falan orda. Çoğu akraba orda. Sıkıntı yok. Üniversiteyide itü düşünüyorum. Ekonomi ve finans. Yani yıpranma olayı pek olmaz. Olursada bu sene olur biraz
  • quote:

quote:

Olsa'da yürümez

Hocam benim istanbula gidip gelmem pek problem olmaz. Anneannem falan orda. Çoğu akraba orda. Sıkıntı yok. Üniversiteyide itü düşünüyorum. Ekonomi ve finans. Yani yıpranma olayı pek olmaz. Olursada bu sene olur biraz

Ben anlattıklarına göre yorum yaptım

ilerde konuyu güncelle hayırlısı olsun

• özet geç
  • quote:

quote:

quote:

Olsa'da yürümez

Ben anlattıklarına göre yorum yaptım

ilerde konuyu güncelle hayırlısı olsun

Eyvallah sağolasın :)

• Sadece birkaç hafta bekle. Aranız çok güzelmiş. Hoşlanacağı varsa hemen hoşlanır zaten. Hoşlanmazsa zorlama. Muhabbeti kes. Çünkü ikiniz için de zor olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

sana tek bir tavsiye sakın duygularını ikinci kez kıza açma. Kıza yalvarıp yakarma. Kızda bir hoşlanma durumu olabilir ama sen kıza baskı yapma hiçbir şekilde.

Cool olayım yani?
  • En son konuşalım demesiyle içini rahatlatmış. Sendee atllamışssın.
  • Dostum seni isteseyseydi direk evet derdi zaten teklifine yada bende hoşlanıyorum derdi.Öyle filmlerdeki gibi sonradan sevme çok zor.Günümüz insani biz de dahiliz buna çok yüzeysel.Söyle ki olay tip para karizma vb.şeylerden geçiyor yani bu özelliklerin birinde olup olmadığını anlamak için tanımana gerek yok.Hal böyle olunca karşı taraf seni en baştan friend zone veya potansiyel sevgili potasına sokuyor.

Şu an bu kız için sadece bir arkadaşsın ve çok büyük ihtimalle öyle kalacaksın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

sana tek bir tavsiye sakın duygularını ikinci kez kıza açma. Kıza yalvarıp yakarma. Kızda bir hoşlanma durumu olabilir ama sen kıza baskı yapma hiçbir şekilde.

Cool olayım yani?

Cool olma adam ol onun egosunu yükseltme.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.