Şimdi Ara

Duygularımı açıkladım[CİDDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satomato -- 21 Mart 2017; 17:32:1 >

• Duygularımı açıkladım[CİDDİ]
  • kaybettin kardeş
  • Cevap vermiş ne uzatıyon? Sonra neden böyle havalılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Cevap vermiş ne uzatıyon? Sonra neden böyle havalılar

Ben uzatmadım. Konuşmayalım diyen bendim zaten ama 2 saat sonra tekrar mesaj atan oydu. Duygularımın değişmeyeceğini söylediğim halde benimle konuşmak istiyor. Beynim durmuş durumda ne yapacağımı bilmiyor yaaa
  • Friendzone la sevismissin bildigin.Kiz senle takilmaktan hoslaniyor ama sevgili olarak istemiyor.Sikilcagi durumlarda onu eglendiriyosundur yada sikilmasini onluyosundur.

Dipnot: Hic sevgilim olmadi ama gozlemlemede ustume yoktur

• Ah şu mesafeler bende istanbuldayım kız arkadşaım bursaya taşındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Ah şu mesafeler bende istanbuldayım kız arkadşaım bursaya taşındı

Sence sorun mesafe mi? Duygularımın değişmeyeceğini söylediğim halde konuşmak istediğini söyledi. Burdan bir şey çıkarmalı mıyım sence? :( :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satomato

quote:

Sence sorun mesafe mi? Duygularımın değişmeyeceğini söylediğim halde konuşmak istediğini söyledi. Burdan bir şey çıkarmalı mıyım sence? :( :)

Mesafeler sevmeye engel değil biraz daha konuş 1 hafta 2 hafta baktın olmuyor salla gitsin

• quote:

quote:

quote:

Mesafeler sevmeye engel değil biraz daha konuş 1 hafta 2 hafta baktın olmuyor salla gitsin

Hoşlandığımı biliyor ve 1-2 hafta nasıl konusucam onunla bilmiyorum. Utanırım. Yavşaklık yapıyormuşum gibi hissederim. Öyle olmaz mı? Teşekkür ederim bu arada.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hoşlandığımı biliyor ve 1-2 hafta nasıl konusucam onunla bilmiyorum. Utanırım. Yavşaklık yapıyormuşum gibi hissederim. Öyle olmaz mı? Teşekkür ederim bu arada.

Valla bilmiyorum ki hocam sabret olmazsa baktın gelişme yok salla gitsin bu saatten sonra arkadaş olabileceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Friendzone la sevismissin bildigin.Kiz senle takilmaktan hoslaniyor ama sevgili olarak istemiyor.Sikilcagi durumlarda onu eglendiriyosundur yada sikilmasini onluyosundur.

Dipnot: Hic sevgilim olmadi ama gozlemlemede ustume yoktur

güldürdün

Dipnot: Bende gözlemlemede iyiyimdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

taktir ettim
  • İşin özü artık sen de bir Semih Şentürk'sün.

• quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

kaybettin kardeş

+12615182

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Kız açık birşekilde senin arkadaşlık özelligini seviyo,sana sevgili gözüyle bakmıyor.uzatmanın ne alemi var..

İyide uzatan ben değilim ki. Duygularımın değişmeyeceğini söylediğim halde kız benimle konuşmak istiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Kız açık birşekilde senin arkadaşlık özelligini seviyo,sana sevgili gözüyle bakmıyor.uzatmanın ne alemi var..

İyide uzatan ben değilim ki. Duygularımın değişmeyeceğini söylediğim halde kız benimle konuşmak istiyor.

Demekki kız seni arkadaş olarak ciddi seviyor.Seni başka anlamda sevse zaten teklifini çevirmezdi.Bu zamanda böyle sadık arkadaş bulmak zor.arkadaş olarak kalın ama fazlaa mesaj atma hala sevdigini belli etme soguk davran.Belli bir süre sonra fikri degişirse ne ala..

Teşekkür ederim. Sence onun düşüncelerinin ihtimali var mıdır? :)

• Yazdıklarından düzgün bir kişiliğin olduğu anlaşılıyor. Kız seninle olan bağını koparmak istemiyor. Belli ki ne olursa olsun sen de koparmayı göze alamıyorsun. Fakat yapman gereken kızın numarasını silmek ve 2-3 ay konuşmamak. Sonra yeniden arkadaş olabilirsiniz. Süre sana bağlı tabii. Öbür türlü sana her türlü zararı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

nedense kahkaha attım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Demekki kız seni arkadaş olarak ciddi seviyor.Seni başka anlamda sevse zaten teklifini çevirmezdi.Bu zamanda böyle sadık arkadaş bulmak zor.arkadaş olarak kalın ama fazlaa mesaj atma hala sevdigini belli etme soguk davran.Belli bir süre sonra fikri degişirse ne ala..

Teşekkür ederim. Sence onun düşüncelerinin ihtimali var mıdır? :)

Yaşı kaç?

16 yaşında o. Ben 18

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.