Şimdi Ara

Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
59
Favori
36.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

futbolcu kağıtları vardı silah , atari filan veriliyordu

çok iyi hatırlarım arkadaşla 1 ay paramızı buna verip patlayan tabanca almıştık , okula götürüp hava atıyorduk , sülalesini andığım bayan hoca topuklu ayakkabısı ile kırmıştı ne küfürler etmiştik ama ona hala aklımdadır gene sinirlendim

sınıf kavgaları filan olurdu ilkokulda meyve suyu kutusu atardık , tükürürdük filan

eti turti efsanedir benim için , a101 de küçükleri var gerçekten turtinin tavsiye ederim

9-12 arası para kazanma vaktimizde yazın çok düğün olurdu gelin arabası çetesi kurmuştuk nerdeyse aldığımızı paralı bir güzel net cafede yerdik

sürekli top oynardık , gol atan kale , japon kale , tek vuruş , mahalle maçları kolasına filan

bisiklet ekibimiz vardı nerelere giderdik fakat hep benim tekerim patlardı , onca yolu yürüyerek gelirdik

meyvenin en doğal halini yerdik , az mı kovalamadı bahçe sahibi az mı attığı taşla kafamız yarılmadı

koca ağaca , duvara tırmanırdık çocuk başımızla , şimdi 2 adım ay şuram ağrıdı vah şuram ağrıdı

net cafedeki counter - half life ortamı büyük abilerler hesabına atardık

kavga ederdik gerçekten çocukken daha zevkliydi

okulda herşeyde disiplin vardı i az mı dayak yemedik öğretmenlerden boş yerede olsa , şimdi çocuğa kızsan veli gidip öğretmen dövüyor

anlayacanız zaman ilerledikçe herşey moka sarıyor

• monopoli10

nayt nikimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

Sokakta şu topu bulmuştum, herkesi kıskandırmıştım.

Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

2002 dünya kupası topu.

Bunu babama aldırmaya çalışırdım. Çok isterdim çokk. Hala görünce heyecan dolar içim. Bulursam bunu satın alacağım .

Bende var bu toptan. Güzel temizleyip çalışma odamda saklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Shade_

pokemon crater

jackie chan adventures :(

Samurai X namı diğer rurouni kenshin :(

Counter strike 1.3 police station, :(

6600 :(

eSKİDEN HAYAT DAHA GÜZELMİŞ

6600 ozcelik gamze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karışık olcak ama
    pokemon dijimon tsubasa ninja tosbaalar gölgelerin gücü adına he-man power rangers transformers, çarli, cine5, fifa 98, sega ateri kasetler, ronaldo9 zidane kahn, barış manço, pazar günleri yapılan banyo, sobadaki kestane, bizimkiler,atakule, sokakta oynanan oyunlar, el altından dağıtılan cdler dergiler :D , radyodan doldurulan kasetler...

önceden pringels bile lükstü bizim için senede iki yada üçkere yerdik. hamburger taktir gelirse ödüldü, almanyadan çikolata gelince sevinirdik...

91 doğumluyum ve gerçekten çocukluğunu yaşayan son nesillerden olduğum için kendimi şanslı görüyorum.
  • Deli Hamsi kullanıcısına yanıt
    aklıma gelen çoğu oyunu koymuşlar bi baktım bu yok geçmiş diyince aklıma ilk volfied sonra bu oyun gelir
    birde uzaktan kumandalı araçları yarıştırdığımız bi oyun vardı revolt diye daha çok oyun varda hatırlamıyorum, çoğu burda paylaşılmış zaten
  • CEYBUZ FIRMASININ BEN eski meybuzlar ne kadar guzeldi. Ceybuz denilen cakma pislik ciktigindan beri mertlik bozuldu.

10 kr a meybuz alip yerdik bee. O tat baska hic bi seyde yok

• duygulandım :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hallow-eN

Vay be bide şunlar vardı :))
     Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

Şu patlayan şekerin tadı hala ağzımda.Keşke olsa da alsak

• İlk cep telefonum, hey gidi hey

•  Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEr0nim0 -- 22 Nisan 2014; 16:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros Hayreddin Paşa

Gri top coca cola'dan çıkmıştı mahalledeki biri patlatmıştı

Sega

Bu oyunu media markt satiyo hala 30 kusurat tl

• Cips gibi bişey vardı tadı portakallıydı heralde. Onu bulan bi alıntılasa eski günlerimiz gelse gözümüzün önüne:)

• Konuyu eve geçince baştan itibaren okıycam. ama KO günlerim geldi aklımada, duygulandım

Pc yi pt de bırakıp okula giden, sabahlayan kardeşlerim abilerim gelin bir sarılak
  • ZBAM!!!
  • Yalnız nostaljiden bahsediyoruz metin2 diyen falan var
  •  Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

bu arada fotoğraftaki set satılıktır ilanlarıma göz atabilirsiniz arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

quote:

Orijinalden alıntı: İllegalBiri

quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

Ne izlerdim.. Artı olarak bunlar  Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

Şu ikincinin dizisi mi ne yok muydu ya ismi neydi onun

Bücür Cadı olabilir.

Heh aynen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Harbiden şu gta görevini yapamazdım bir türlü Ama şimdi gerçek helikopter verseler onu bile sürerim

Hll knk

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperia47

Herkes knight ci mi ? Silkroad oynadigim zamanlar dun gibi aklimda bak nasil duygulandim simdi

Cok ozledim cok...
    Ah o 70 cap.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.