Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
652
Cevap
62
Favori
33.025
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Duygulandım -BOL SSLİ- ESKİLER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      813 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:33:41
      Knight Online ile nostalji yapanlar arasında kendimi bir tarafındaki kıllar ağarmış dede gibi hissettim resmen.

Commodore 64 Atari'li serilerden Amiga 500'lere oradan 486 DX 33'e geçerkenki heyecanı hatırlayanlar vardır.

105mb hard disk, 4mb ekran kartı desem, 8-bit 16-bit sound blaster ses kartlarını hatırlayanlar var mıdır ki? İlk oyunum Duke idi (Sonradan Duke Nukem olan)

Hele hele mouse diye bir şeyin olmamasının ne demek olduğunu bilmeyenler vardır aramızda :) Kolay kolay alışamadıydım mouse ile bilgisayar kullanmaya kısayolları ezberlediğimiz için ve mouse'tan daha hızlı işlem yapabiliyordum.

MS-DOS 5.1 sonra 6 kurmak (kurmak dediğin de disket ile açıp dosyaları kopyalamaktan ibaret basit bir işlem sadece) Kolay işlem yapmak için Norton Commander kullanmak

Bilgisayar dergileri alıp, oyunlardaki hile dosyalarını elle .bat ya da .txt dosyası olarak "edit"leyenler selam etsin :) Ha bi de oyun çalışırken joystik'te belli hareket kombinasyonları ile açılan hileler vardı.

Windows çıkınca en büyük oyunun paint açıp resim yapmak olduğu zamanlar vardı yahu.

Joystick ile River Raid, Duck Hunt, Formula 1, sonrasında PC'ye geçip Duke oynamanın heyecanı, Wolfenstein, Doom, Doom2 (mouse olmadan first person shooter oynamak), Prince (of Persia kısmını kimse söylemezdi) oynamak. Hey gidi günler.

Canım sıkıldı gideyim biraz Grup Vitamin dinleyeyim.

http://www.izlesene.com/video/grup-vitamin-turkish-kovboylar-nostalji/790818

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekozgur -- 22 Nisan 2014; 12:39:50 >
      |
      |

Barnah bassak

• Yarbay
      3403 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:38:13
      quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

Sokakta şu topu bulmuştum, herkesi kıskandırmıştım.

Sakarya'da oturuyorduk 2002 Dünya Kupası sırasında, şehirde sadece 1 tane Adidas mağazası vardı Çark Caddesi'nde (Sakarya'nın İstiklal'i). Ve o mağazada da tek vardı Fevernova'dan. Annemi kandırıp aldırdığımda kendimi acayip havalı hisseder olmuştum çünkü zaten kaliteli bir topa sahip olmak var bir de 2002 Dünya Kupası. Dokusu acayip güzel, ayağa oturan, çok yumuşak bi toptu. Hala daha sapasağlam biçimde duruyor.

• Yarbay
      3100 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:43:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Deathamphetamine

SRO'nun introsu koyulmamış. Hatırlıyorum oynun görüntü özelliklerini high'a aldığımda büyülenmiştim bu intro da bu kadar güzel bi oyun olamaz diye düşünmüştüm. Serverlara 3'ten sonra giremezdin eve gelir gelmez pc'yi açar oyna girerdim Ahhh nerde o eski SRO

|
      |

• Yarbay
      10115 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:45:54
      ulan varyyaa hüzünlendim off off
      |
      |

• Yarbay
      8911 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:52:29

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
    • Yüzbaşı
      473 Mesaj
      22 Nisan 2014 12:57:59

ortam rutubetli oldumu daha güzel olurdu :D
      |
      |

• Yüzbaşı
      382 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:00:55
      quote:

Orijinalden alıntı: ApeXiRubbEr

Off offf
      |
      |

Ve şunu bildir ki: 'Gerçek gelmiş, yanlış ise ortadan kalkmıştır. Zaten yanlış, yok olmağa mahkumdur. /İsra-81

• Yüzbaşı
      261 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:05:52
      anılarrrrrrr
      |
      |

• Yarbay
      2518 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:08:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Dunn

dostum adı neydi bunun 9-10 sene önce felan böyle bi oyuncak araba oyunu vardı hatta sahil bölümü felan vardı adamların yanına gidince ayaklarıyla tekmeliyolardı felan en sevdiğim oyunlardan biriydi o oyun mu aceba bu ?

Edit:Tamam benim dediğim oyunun adı RC cars'mış buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trident682 -- 22 Nisan 2014; 13:28:29 >
      |
      |

Sometimes, it's better to be alone.
    • Yüzbaşı
      355 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:16:15
      o zaman sizi dahada duygulandırayım :D

-Sadece güvenli alışveriş veya elden alışveriş ile iş yapıyorum asla önce havale sonra eşya olarak çalışmıyorum.

• Binbaşı
      1323 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:18:33
      cine 5'in meşhur olduğu yıllar

|
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:20:12

la olum şu turti'yi koymayın la her hatırladıgımda canım çekiyor ne güzeldi çikolatalısı incirlisi be
      |
      |
      Bahsedilenler: Zodiac Killer

• Binbaşı
      1698 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:23:31
      Adamlar msn'e mazi diyor :)

Mock&sweet

Jumbo and the jet set

Üçgen poşette kolonya:

Dangerous Dave
      [image]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpVIblEAXHa17xLbSXi-uLWNNiZWfm1q2U4-9WuRrjQBmz_GRWrQHknFg[/image]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Herkes kusursuz, herkes günahsız.

• Er
      12 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:28:05
      quote:

Orijinalden alıntı: watchthenight

quote:

Orijinalden alıntı: AndroidWT

Tasolar , pikaçu , age of empires ve sokaktaki oyunlar şimdi veletlerin hepsi internet kafeye tıkışmışlar.

Gecen cs 1.6 girdim sunucular hala full cok mutlu oldum.
      Jailbreak atak bari dedim girdim girmez olaydim komutcu en fazla 12 yasinda

nerde eski komutcular hepsi bebe oldu
      |
      |

Bana balık ver,rakıyı tazele,buz da bitmiş."türk atasözü"
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:28:44

Ah be kardeşim, nerden hatırlattın şu hayatımı mahfeden illet bisikleti!!
      15 sene önce bu bisikletten düşüp kalıcı bir rahatsızlığa yakalandım, halada derdini çekiyorum :(
      |
      |
      Bahsedilenler: siyahsepya

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:32:27
      Baskül ailesini hatırlayana? 97-99 yılları arasında sabah kuşağında yayınlanıyordu. o sıralar ortaokula gidiyordum, öğlenciydim
      Okula gidene kadar bu diziyi izlerdim.
      Bir bölümünde Şafak Sezer "Neden geldim İstanbula" şarkısını söylemişti, oturup ağlamıştım, hey gidi günler
      |
      |

• Yüzbaşı
      317 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:37:16

Neredeyse 10 sene olacak hala bunun gibi player yok. Her knight oynayanın hayaliydi 0000000

"First shalt thou take out the Holy Pin. Then, shalt thou count to three. No more. No less. Three shalt be the number thou shalt count, and the number of the counting shall be three. Four shalt thou not count, neither count thou two, excepting that thou then proceed to three. Five is right out. Once at the number three, being the third number to be reached, then, lobbest thou thy Holy Hand Grenade of Antioch towards thy foe, who, being naughty in My sight, shall snuff it."
    • Yüzbaşı
      643 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:38:18
      quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Knightcilar bilmez Ultima Online Hayat Offline

http://m.imgur.com/a/kYDbp

Brit merkez akıllı olsun herkez

Ne günlerimiz geçti be...Oynadığım en iyi oyundu Uo yeri doldurulamaz...
      |
      |

I5 4690k / Msi Z97 Gaming 5 / Asus Gtx 780 DirectCu II OC / Gskill RipjawsX 16GB DDR3 1866Mhz (4x4GB) / Samsung 840 EVO 2.5 120GB SSD Caviar Blue 1TB / Corsair Carbide 400r / Corsair CX v2 750W 80 / 23.6" Asus Vn247h / Logitech G500s / Logitech G105 / Logitech Z533 2.1 / A4 Tech HS-30

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Nisan 2014 13:42:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Reklamı Geç »

Babür diye robot ismi mi olur ya.

Ben buna bayılırım ya nasıl canım çekti.
      |
      |

https://www.youtube.com/watch?v=FTqgZa7IyYs&t=378s....Dennis Rodman!

█████████████████████████ raydan çıktık geliyoruk! █████████████████████████

knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

• Binbaşı
      1013 Mesaj
      22 Nisan 2014 13:42:25
      quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

ne oynardım ya...... ve nasıl keyif verirdi anlatamam. şimdi xbox bile bu kadar keyif vermiyor. demek ki kafamız rahatmış.

butun gun arkadaslarla bır evde toplanıp sensıble turnuvası yapardık, valla fıfa'dan zevklıydı
      |
      |

Diecast (Model Araba) Meraklılarına

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
SEO
web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.