Şimdi Ara

Duygu yüklü anime arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle duygu yüklü ama aşk romantizm tarzı değil, duygu yüklü ama askiyonlu gibi.
    Aklıma bunu yazarken alchemist brotherhood geldi o da öyle sayılabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hunter x Hunter
  • Ana karakter çocuk olduğu için izlemek istemiyorum hocam saolun yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Ana karakter çocuk olduğu için izlemek istemiyorum hocam saolun yinede
    Çok şey kaçırıyorsunuz. Çok güzel bir hikaye örgüsüne, karakterlere sahip bir seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Ocak 2019; 11:4:12 >
  • Versailles no bara
    Votoms
    Logh
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    80 lerden kalma bunlar hocam ama teşekkür ederim zaman ayırdığınız için .d
  • Shigatsu wa kimi no uso. İzleyenlerin %90 ı ağladıklarını, uzunca bir süre etkisinde kaldıklarını söylüyorlar. Bu animeyi bende seyrettim. Ama ne ağladım ne de etkisinde kaldım. Tam tersi çok klişe ve zorlama bir dramı olduğu düşünüyorum. Belki siz benim gibi düşünmezsiniz diye tavsiye edeyim dedim.
    Edit:
    Plastic memories. Evet bu anime de beni ağlatmadı ama duygulandıgımı söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyotluTuz -- 28 Ocak 2019; 18:13:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İyotluTuz

Shigatsu wa kimi no uso. İzleyenlerin %90 ı ağladıklarını, uzunca bir süre etkisinde kaldıklarını söylüyorlar. Bu animeyi bende seyrettim. Ama ne ağladım ne de etkisinde kaldım. Tam tersi çok klişe ve zorlama bir dramı olduğu düşünüyorum. Belki siz benim gibi düşünmezsiniz diye tavsiye edeyim dedim.
    Edit:
    Plastic memories. Evet bu anime de beni ağlatmadı ama duygulandıgımı söyleyebilirim.
    Plastic Memories'i izlemedim ama Shigatsu'da aksiyon yok ki. Arkadaş hem duygusal hem aksiyonlu bir anime istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Ocak 2019; 18:17:12 >
  • Şimdiiii. Konuyu açan arkadaşın isteğine %100 uyan bir anime varmı bilemiyorum. Varsa da ben izlemedim. Ammaaaa birçok aksiyon animesinde insani üzen ve ağlatabilen sahneler ve bölümler bulunur. Fakat arkadaşın istediği anime bu türden bir anime değil sanırım.

Edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyotluTuz -- 28 Ocak 2019; 18:27:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bleach izle knk

• İyotluTuz kullanıcısına yanıt
    Tam olarak sizin dediğiniz hocam. Mesela zabuzanın ölümü öle düşünebilirsiniz yani arada duygu olsun istiyorum yani fma brotherhood düşünüyorum hem aksiyon da var
  • Gurren Lagann ve JoJo
  • Gurren Lagann +1, Jojo izlemesi eğlenceli olsa da duygu yükü olduğunu düşünmüyorum.
  • FMA Brotherhood. Epey güzeldir. Duygusallık ve aksiyon kısmında tatmin edecektir.

Made in Abyss. Çocuk olduklarına bakmayın inanılmaz karanlık ve duygusal bir havası var animenin. HxH de aynı şekilde çocukların izlememesi gerekir hatta bu ikisini

Steins Gate. Aksiyon, akıl oyunları ve duygusallık epey iyi yedirilmiş animeye.
  • Fullmetal Alchemist Brotherhood tam aradığınız anime.

• Animenın 80 leri 2000 leri olmaz anime bir sanattır lütfen bu lutüfa düşmeyiniz
  • Rainbow Ağlamazsan Helal Olsun
  • Violet evergarden izlemeni tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotaru no haka filmini izlemeni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boku dake ga inai machi

Spoiler'sız bahsetmek gerekirse, adam bi şekilde çocukluğuna dönüyor ve zamanında öldürülen sınıf arkadaşını kurtarmaya çalışıyor.

13 bölüm. Ben izleyip bitirdikten sonra bir de ailemle birlikte izledik.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.