Şimdi Ara

Duvara sürttüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar dün akşam dalgınlıkla geri geri gelirken park sensörünü duymayıp pis bi duvarın köşesine sürttüm maalesef.. Aracımda resimlerde ki gibi bi çizik oluştu ancak en köşe tarafta gördüğünüz gibi derin boya kalkması var ancak çok derin değil.Yarın sanayiye götürüp yaptırmayı düşünüyorum ancak sadece lokal boyayla orası kapanır mı? Cunku biraz taktırma var düz çizik değil yani Ve işlem sonrasında gözle bakıldığında işlem anlaşılır mı renk farkı tonu olur mu tamponun diğer taraflarıyla biri açık diğeri kapalı beyaz olmasın yani.Daha önce hiç boyatmadığım için pek bilgim yok bu konularda şimdiden teşekkürler.
    Duvara sürttüm
    Duvara sürttüm
    Duvara sürttüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overtakes -- 19 Mart 2017; 14:17:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde kapiyi servis lifte vurmus yarin gidecem birmota arac daha 800 km de dusun. Seninkinine derin yere macun ciziklere local boya atarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

Benimde kapiyi servis lifte vurmus yarin gidecem birmota arac daha 800 km de dusun. Seninkinine derin yere macun ciziklere local boya atarlar

Geçmiş olsun hocam sizin ki daha kötü talihsizlik. Peki bu macun local boya işlemi sırıtmaz dimi gözle bakınca batmaz yani?

• Overtakes kullanıcısına yanıt
    sırıtma olmaz ama daha sonra tampon güneşte ısınınca macun catlayabilir bunun nedeni ise macunun katı tamponun esnek oluşudur. 1 2 yılda meydana gelir ama sürtmeden birşey olacağını zannetmiyorum.

benimkinin kapı ucu dışardan belli değil kapıyı kapatırken birmottaki çalışanın biri lifte vurmuş yamulmuş kapı içi şimdi orası zımpara macun boya yiyecek hemde 800 km deki araç. gidince bayıltacam hepsini.
  • Geçmiş olsun,çok kafaya takma...Ben de aynı şekilde hatta sensörün bağırtısını duya duya vurmuştum tamponu...
  • hocam bence hemen yaptırma kalsın biraz öyle nazarlık olarak dursun. sen yaptırdıktan sonra belki hödüğün teki duramaz çarpar arkadan.
  • Kasko varsa mini onarımda hallederler tamponda boya önemli değil bakmıyorlar bile
  • Hiç canını sıkma kardeşim, olur öyle şeyler.

Renk farkı olsa da çok sorun değil, anca çok yakından bakarsan fark edebilirsin.

Hatta hiç yaptırmasan bile olur.

İlle de yaptıracaksan Autoking gibi yerlerden fiyat al derim, bir de macun falan atmasınlar, zımpara atıp üstüne boya atsınlar. Arkadaşlar da macun olayından bahsetmiş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda4 -- 20 Mart 2017; 8:53:14 >
  • geçmiş olsun.plastik aksam çokta önemli değil göz zevkim bozuluyor diyosanız o ayrı.kaskonun mini onarım paketiyle de yaptırlabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_x -- 25 Mart 2017; 1:54:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.