Şimdi Ara

Düşüşteyim 2.sınavlarımı nasıl yükseltebilirim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 10.sınıfa giden bir kardeşinizim sorum şu. Geçen dönem kendi kanaatimce iyi bir performans sergiledim dönemi 82.50 ortalama ile bitirdim fakat bu dönem feci çöküşteyim geçen dönem ilk sınavların ort 78 iken bu dönem 68'e kadar geriledi yaklaşık 1 hafta sonra sınavlarım var ve çalışasım gelmiyor nasıl verimli çalışabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen dönem biyo notum 60 küsürdeydi zaten biyolojiden hiç haz almam bu dönem 34 aldım sınavdan bunun için ne gibi çalışma taktikleri öğretirsiniz?

• Up

• Sakın yapamam diye o derste boşlamayın. Bio 19 mat sınıf ort 56 iken 90 fiz sınıf ort 56 iken 95 almış birisi olarak çabalarsanız olur

• Bağımlısı olduğun şeyleri yapma, yapıcak birşey bulamayınca çalışmaktan sıkılmazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 haftalığına bilgisayarı bırak sadece derslerine odaklan. Doğru çalışma taktiklerini uygula. Son gün çalışırken beynin daha çok yorulur bu yüzden sınavlara önceden çalışman en iyisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elwis1903

1-2 haftalığına bilgisayarı bırak sadece derslerine odaklan. Doğru çalışma taktiklerini uygula. Son gün çalışırken beynin daha çok yorulur bu yüzden sınavlara önceden çalışman en iyisidir.

Zaten dersimi bilgisayardan ders videosu izleyip anlıyorum ve pekiştiriyorum dersi derste dinlemediğim için ve kitaptaki yazılardan da birşey anlamadığım için bu tam benlik bir yöntem başka türlü zor anlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: JxEeRroD

Bağımlısı olduğun şeyleri yapma, yapıcak birşey bulamayınca çalışmaktan sıkılmazsın.

Telefonla mânasız şekilde fazla vakit geçiriyorum yapacak bir işim olmasa bile telefonda bu sıkıntı bende ki seneye 11.sınıfa geçeceğim mf alanını seçtim ordaki dersleri yapamamaktan korkuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.