Şimdi Ara

Düşündüren sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ellerimizi birlestirdigimizde ilk hangi elimiz hisseder ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rezerve
  • +

Düşündüren sorular
  • şnorkelimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

şnorkelimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

şnorkelimiz

Bununla ilgili acaip bir anım var 5yıl öncesinden görünce çok tuhaf oldum
  • sadece düşünmek olmak için düşünülmüş gibi geldi. eller eşit anda çarpışır. yanlış düşünce.
  • 2 si de hissetmiyor
  • e üzeri X in integrali nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

sadece düşünmek olmak için düşünülmüş gibi geldi. eller eşit anda çarpışır. yanlış düşünce.

Yani eşit anda çarpışınca bir şey hissedilmiyor mu diyorsun ? Şahan'ın ceviz kabuğu programında ki prof gibi oldum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

e üzeri X in integrali nedir

E üzeri x
  • Sağ elimiz.

• El hissetmez beyin hisseder
  • Hangi elin daha hızlı çarpıyorsa diğeri daha önce hissediyor aynı anda çarparsa ne olur diyeceksiniz biz hissedemesek de biri daha hızlı olduğu için eşit olması çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeibel

El hissetmez beyin hisseder

•  Düşündüren sorular
  • Ben şimdi lazer teknolojisini düşünüyorum burdan tuttuğum lazer kaç km ötede görülüyor merak ediyorum tabi nasıl oluyor?
  • Kanımız kırmızı iken damarlarımız neden mavi görünür?
    Japon yapıştırıcısı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpe yapışmaz?
    Bebekler 2 saatte bir uyanırken insanlar neden rahat uyumayı "bebekler gibi uyumak" şeklinde tanımlar?
    Hz Adem ve Hz Havva yasak olan elmadan uzak dursalardı, Cennetten çıkartılmayacaklardı. Bu durumda tüm insanlar Cennette mi yaratılacaklardı?
    Işık hızıyla giden bir araba olsa ve bu araba o hızla giderken farlarını yaksa ne olur?
    Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiç meşgul çalmaz?
    Eğer uçağın karakutusu her kazaya dayanabiliyorsa neden bütün uçak bu maddeden yapılmamaktadır?
    Niçin uçaklarda paraşüt yerine can yeleği vardır?
    Eğer dünya bir sahneyse seyirciler nerede oturuyor?
    Limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken niçin bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?
    Hepimiz dünyada yaşıyorsak, niçin kainat güzellik yarışması yapılmaktadır?
    Neden bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar hep elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir?
    Neden bir kimse tuvaletin yerini öğrenmek istediğinde "lavabo nerede" diye sorar?
    Ne zaman gittiğini bildiğimiz esnaf niçin kapattığı dükkanının camına "10 dakika sonra döneceğim" yazar?
    Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

• quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

Kanımız kırmızı iken damarlarımız neden mavi görünür?
    Japon yapıştırıcısı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpe yapışmaz?
    Bebekler 2 saatte bir uyanırken insanlar neden rahat uyumayı "bebekler gibi uyumak" şeklinde tanımlar?
    Hz Adem ve Hz Havva yasak olan elmadan uzak dursalardı, Cennetten çıkartılmayacaklardı. Bu durumda tüm insanlar Cennette mi yaratılacaklardı?
    Işık hızıyla giden bir araba olsa ve bu araba o hızla giderken farlarını yaksa ne olur?
    Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiç meşgul çalmaz?
    Eğer uçağın karakutusu her kazaya dayanabiliyorsa neden bütün uçak bu maddeden yapılmamaktadır?
    Niçin uçaklarda paraşüt yerine can yeleği vardır?
    Eğer dünya bir sahneyse seyirciler nerede oturuyor?
    Limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken niçin bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?
    Hepimiz dünyada yaşıyorsak, niçin kainat güzellik yarışması yapılmaktadır?
    Neden bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar hep elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir?
    Neden bir kimse tuvaletin yerini öğrenmek istediğinde "lavabo nerede" diye sorar?
    Ne zaman gittiğini bildiğimiz esnaf niçin kapattığı dükkanının camına "10 dakika sonra döneceğim" yazar?
    Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

Sıyırdım..

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.